29 / 03 / 2023

Çotanak Stadı’nda çalışmalar son aşamaya geldi!

Çotanak Stadı’nda çalışmalar son aşamaya geldi!

Giresunspor Kulüp Başkanı Sacit Ali Eren yaptığı açıklamalarda Çotanak Stadı'n inşasının son aşamaya geldiğini belirtti.TFF 1. Lig ekiplerinden Giresunspor'da Kulüp Başkanı Sacit Ali Eren, inşaatında son aşamaya gelinen Çotanak Stadı'nın yeni şampiyonlukların anahtarı olacağını vurguladı.

Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre; Başkan Eren, yaptığı açıklamada Giresunspor her yönüyle güzel bir ivme yakaladığını ve bu ivmenin şehrin kenetlenmesiyle hız kesmeden süreceğini aktardı.

 Çotanak Stadı’nda çalışmalar son aşamaya geldi!

Yönetim olarak Giresun halkının 43 senelik Süper Lig özlemine son vermek için tüm imkanları seferber ettiklerini söyleyen Başkan Eren, "Giresunspor sadece sportif başarılarla değil kurumsal bir marka olarak Süper Lig'e hazırlanıyor. Biz günübirlik değil kalıcı başarılar peşindeyiz." dedi.

Başkan Eren, yeni stadın inşasının son aşamaya geldiğini belirterek, şu açıklamalarda bulundu:

"Öncelikle Giresunspor camiasının rüyalarını süsleyen yeni stadımızın yapılmasına öncülük eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sayın Nurettin Canikli'ye verdiği emeklerden dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum. Çünkü bu stat Giresunspor'un yeni şampiyonluklarının anahtarıdır. Ayrıca bu stat büyük Giresunspor camiasının yeni yuvası olacak olması sebebiyle de Giresunspor için çok önemlidir."

Giresunspor'un şehrin en büyük marka değeri olduğunu hatırlatan Başkan Eren, destekleri sebebiyle AK Parti Giresun Milletvekilleri Cemal Öztürk, Sabri Öztürk ve Kadir Aydın, Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu'na teşekkürlerini sundu. 

Başkan Eren, takımlarını yalnız bırakmayan taraftarlara da teşekkürlerini ileterek, aynı hassasiyeti sivil toplum kuruluşları ile şehrin önde gelenlerinden de beklediklerini söyledi.

Giresun Çotanak Stadyumu'nun inşaatı tamamlanıyor!
Geri Dön