17 / 08 / 2022

De’Longhi Braun ürünleriyle Murat Bozok’s Kitchen Mutfak Atölyesi'nde!

De’Longhi Braun ürünleriyle Murat Bozok’s Kitchen Mutfak Atölyesi'nde!

Elektrikli ev aletleri sektöründe lider grup De’Longhi Bosphorus, yeni bir sponsorluk çalışmasına imza attı. De’Longhi Grup, son olarak bünyesine kattığı Braun markasının ürünleriyle Murat Bozok’s Kitchen Mutfak Atölyesi’ne sponsor oldu...Elektrikli ev aletleri sektöründe lider grup De’Longhi Bosphorus, yeni bir sponsorluk çalışmasına imza attı. De’Longhi Grup, son olarak bünyesine kattığı Braun markasının ürünleriyle Murat Bozok’s Kitchen Mutfak Atölyesi’ne sponsor oldu.


De’Longhi Grup, profesyonel aşçılık eğitim programları ile bilinçli ve yetenekli aşçılar yetiştiren Murat Bozok’s Kitchen Mutfak Okulu’na Braun ürünleriyle destek oldu. 

Murat Bozok’s Kitchen ekibinin her gün farklı konseptlerle hazırladığı yiyecekler, artık Braun ürünleri ile lezzet buluyor.


Amerika, Londra gibi farklı ülkelerdeki çeşitli restoranlarda tecrübe kazanan, 2009 yılında ise Türkiye’ye geri dönerek açtığı ilk restoranıyla sayısız ödül elde eden Murat Bozok, hayata geçirdiği Murat Bozok’s Kitchen Mutfak Okulu ile yemek sektöründe başarılı çalışmalara imza atıyor.


www.braunhousehold.com.tr


Braun ürünlerine; Hepsiburada.com, Mediamarkt, Teknosa, Bimeks, Metro, Migros, Bauhaus, Esse, Evkur, Koçtaş, Real, Kipa’nın tüm Türkiye çapındaki mağazalarından ulaşabilirsiniz.