04 / 02 / 2023

Design Week'te 'ay' tutulması

Design Week'te 'ay' tutulması

Indesit'in yeni çamaşır makinesi Moon, İstanbul Design Week'i ziyaret eden ünlü isimlerden ve katılımcılardan büyük ilgi gördü.İstanbul, 10 Eylül 2007- İstanbul'da 04-10 Eylül tarihleri arasında üçüncüsü düzenlenen Design Week'e katılan Indesit, yeni çamaşır makinesi Moon lansmanı için tasarlanan ev konseptli farklı standı ve çikolata şelalesi ile büyük ilgi gördü.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın açılışı ile ziyaretçilerle buluşan Design Week'te Indesit, ev konseptindeki standıyla ziyaretçilerin ve ünlülerin akınına uğradı. Indesit evini ziyaret edenler arasında Belediye Başkanı Kadir Topbaş, yorumcu Nükhet Duru, moda tasarımcısı Eda Taşpınar da yer alıyordu.

Avrupa'nın öncü beyaz eşya üreticilerinden Indesit Company ürünlerindeki farklılığı Türkiye'nin tek tasarım haftası olan İstanbul Design Week'te de ortaya koydu. Ünlü İtalyan tasarımcı Giorgetto Guigiaro tarafından tasarlanan ve Fransa'da düzenlenen 'Grand Prix de l'Innovation 2007' de 'en başarılı tasarım' ödülünü alan Moon çamaşır makinesi tasarım haftasında en çok beğenilen tasarım ürünleri arasına girdi. Indesit evini ziyaret eden tüm tasarım meraklıları katılımcılar mavi kapaklı tasarım harikası 'Moon'a tam not verdi. Türkiye'deki tek tasarım haftası olan Design Week'e ürünlerinin tasarım ve fonksiyonel özellikleriyle farklılığını ortaya koyan Indesit damgasını vurdu.

Modern stili ile tüketicilerine kalitenin yanı sıra yeni bir yaşam tarzı sunan Indesit, tasarım haftasında da ziyaretçileri için çok özel organizasyonlar hazırladı. Düzenlediği çikolata şelalesi ve pamuk şeker organizasyonlarına Design Week ziyaretçileri çok büyük ilgi gösterdi.

Indesit; Design Week'te ayrıca diğer buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi modellerini de tanıttı. Indesit evindeki grafitti özellikli buzdolapları özellikle gençler tarafından çok beğenildi.
Geri Dön