Dikili'de satılık 13 arsa

Dikili'de satılık 13 arsa

Mülkiyetinin tamamı Çandarlı Belediye Başkanlığına ait ve belediye sınırları içerisinde (Pazar yeri karşısında) bulanan 13 adet arsanın satışı, 7 Kasım 2007 tarihinde saat 14.00'de yapılacak.


Ancak ihaleye talipli çıkmadığı takdirde 2'nci ihale, aynı yer ve saatte 14 Kasım 2007 tarihinde yapılacak. Satışta geçici teminat ilave teminat ile birlikte her parsel için 10 bin YTL olarak belirlendi.

Muhammen bedelleri 47 bin 100 YTL ile 64 bin 200 YTL arasında değişen taşınmazların satışında şartname, mesai saatleri içinde belediyede bulunan Yazı İşleri Müdürlüğünden bedeli karşılığı satın alınabilecek.

-ÇESME MALMÜDÜRLÜĞÜ-
Çeşme Malmüdürlüğü ise Sakarya Mahallesi Boyalık mevkinde bulunan 3 bin 322 metrekare işgalli arsayı açık teklif usulü ile satışa çıkardı.

Muhammen bedeli 1 milyon 470 bin YTL olarak belirlenen taşınmazın satışında katılımcılardan 294 bin YTL tutarında geçici teminat bedeli alınacak.

İhale, 23 Kasım 2007 tarihinde saat 11.30'da Çeşme Malmüdürlüğünde gerçekleştirilecek.

İhaleye ait şartname ve diğer bilgiler, mesai saatleri içerisinde Çeşme Malmüdürlüğü Milli Emlak Servisinde bedelsiz olarak görülebilecek.

-MUAMMER TUKSAVUL TURHAL ŞEKER FABRİKASI-
Öte yandan Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Muammer Tuksavul Turhal Şeker Fabrikası, Tokat İli Turhal, Artova ve Zile ilçeleri ile Amasya ili Suluova ilçesinde bulunan taşınmazları satışa çıkardı.

Mülkiyeti Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş'ye ait taşınmazların satışı 31 Ekim 2007 tarihinde saat 14.30'da Muammer Tuksavul-Turhal Şeker Fabrikası ofis binasında kapalı teklif usulüyle ve belirlenen muhammen bedelden artırma suretiyle gerçekleştirilecek.

Söz konusu taşınmazların satışı peşin bedelle gerçekleştirilecek. İstekliler, muhammen bedeli 1 milyon YTL büyük olan taşınmazlar için alternatif vadeli teklif de verebilecekler.

Vadeli satışlarda, satış bedelinin en az yüzde 25'i peşin olarak alınacak.

Söz konusu taşınmazlar kantar binası, boş arsa, ofis, park, bahçe ve lojman binasından oluşuyor.