Doğalgaz faturalarına 1.150 TL destek müjdesi!

Doğalgaz faturalarına 1.150 TL destek müjdesi!

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, doğalgaz yardımına ilişkin dikkat çeken açıklamalarda bulundu. İşte Derya Yanık'ın o açıklamaları... HANE BAŞINA 1150 TL'YE KADAR DOĞALGAZ YARDIMI

Doğalgaz faturalarına 1.150 TL destek müjdesi!

Doğalgaz faturalarına ilişkin müjde Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık'tan geldi. Yanık, konuya ilişkin şu açıklamalarda bulundu:

"Hane başına yıllık 450 lira ila 1150 lira arasında doğalgaz desteği sağlayacağız. Destek ödemesini PTT kartına yatıracağız" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan emeklilere 2 yeni son dakika müjdesi!

Emekli maaşlarında ek zamlar arttı! İşte kritik tarih!

2022 sonunda dolar beklentisi 16,13 TL!

Bitcoin'de 2022 yılında neler olacak?

Konut satışlarında rekor üstüne rekor kırılıyor!Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.