29 / 01 / 2023

Dolar 2 gün sonra böyle olacak! Doları olanlar gördüğünüzde şaşırmayın!

Dolar 2 gün sonra böyle olacak! Doları olanlar gördüğünüzde şaşırmayın!

Dolar kurunda son dakika gelişmeler milyonlarca yatırımcı ve dolar almak isteyenler tarafından yakından takip ediliyor.  Doların ne olacağını merak edenler için 2 gün sonrası işaret edildi. Doları olanlar dikkat, gördüğünüzde şaşırmayın...BU HAFTA PİYASALARDA NELER OLACAK?

Bugün saat 10:00’da Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB), uluslararası yatırım pozisyonu verilerini açıklayacak.

Haftanın ilk faiz kararı Çin Merkez Bankası (PBOC) tarafından Salı sabaha karşı 04:15’te gelecek. Banka, kurumsal ve hane kredileri için kullanılan bir yıllık kredi ana faiz oranı (LPR) 5 baz puan düşürerek yüzde 3,65 ile rekor düşük seviyeye indirmişti.

 Dolar 2 gün sonra böyle olacak! Doları olanlar gördüğünüzde şaşırmayın!

Salı günü saat 10:00’da Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) yurt dışı üretici fiyatları (YD-ÜFE) verilerini açıklayacak.

Aynı gün Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından saat 17:30’da iç ve dış borç istatistikleri açıklanacak.
Çarşamba günü piyasalar için önemli olan FED faiz kararının açıklanması bekleniyor. 

Dolar 11 gün sonra o rakama ulaşacak! Dolar kuru patlayacak

Dolar çarşamba günü bu kadar olacak! Analistler peş peşe açıkladı! Hemen bakıp, dövizciye ışınlanın!Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön