Doruk Erbay kimdir?

Doruk Erbay kimdir?Mimar Doruk Erbay kimdir? Mimar Doruk Erbay, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Doruk Erbay, bugün hangi mimarlık firmasında çalışmalarına devam ediyor? İşte Mimar Doruk Erbay...


Doruk Erbay kimdir?

1977 yılında Bandırma’da doğdu. 1995 yılında Bursa Anadolu Lisesinden mezun olup aynı yıl İ.T.Ü Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümüne girdi. Üniversite yıllarında Bünyamin Derman ve Selim Velioğlu yanında çeşitli yarışmalarda dereceler aldı. 


1998 yılında üniversite arkadaşları ile birlikte Atölye Ters Kiriş’i kurdu. 2000 yılına kadar birçok yarışma ve stand uygulaması gerçekleştirdi. 


2000 yılında Los Angeles’a USC üniversitesinde inşaat yönetimi üzerine master yapmak üzere yerleşti. Uzun yıllar bulunduğu bu şehirde master sonrası Vanir Construction Management, Inc. şirketinde proje yöneticisi olarak çeşitli projelerde görev yaptı. 


2006 yılında kariyerine İstanbul’da devam etmek üzere Yapı Stüdyo’yu kurdu.


YAPI STÜDYO..

YAPI STÜDYO, müşterilerinin mekansal ihtiyaçlarına ve zevklerine yönelik, fonksiyonel ve dönüşebilen çözümler sunarak, Mimari, İç Mimari, Tasarım ve Uygulama alanlarında beklentilere cevap verir. Müşteri memnuniyeti odaklı, mimari disiplinden kopmayan özgün tasarımlarını, titiz bir uygulamayla birleştiren YAPI STÜDYO, özgünlüğünün gücünü dinamik ve paylaşımcı tavrından alır.


Günümüzün tasarım ilkeleriyle bütünleşen yenilikçi mimari malzemeleri takip eder ve tüm detaylarıyla projelerinde kullanarak, daima çalışan ve genç kalan tasarımlar üretir.


YAPI STÜDYO iletişim:

YAPI STÜDYO MİMARLIK

İNŞAAT ve PROJE YÖN. LTD ŞTİ


Hakkı Yeten Cad. No:13

Fulya Terrace C1 D64

34365, Şişli, ISTANBUL


Tel: +90 (212) 215-6035

Fax: +90 (212) 215-6033

Email: info@yapistudyo.com