Çukurova Balkon

Ege Seramik’ten yeni trendler!

Ege Seramik’ten yeni trendler! Ege Seramik’ten yeni trendler!

Binaların iç ve dış yüzeylerinde, yer ve duvar kaplamalarında kullanılan seramik, inşaat-yapı sektörünün en önemli ürün gruplarının başında gelmeye devam ediyor. İşte Ege Seramik’ten yeni trendler...


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!


Sektörün öncü firmalarından Ege Seramik, sergilediği yeni koleksiyonlarında iddialı tasarımları ile Türk ve Dünya seramik sektörünün nabzını tutmaya ve dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.


Ege Seramik, son olarak piyasaya sunduğu  Spring koleksiyonunda Albis, Amazon, Carmen, Drop, gibi serileriyle modern bir görünümü tercih edenlere, Antique ve Anatolia gibi seriyleriyle de klasik görünümü tercih edenlere alternatifler sunuyor. Ege Seramik aynı zamanda Costa, Crown, Delta, Sardinia, Slice, Soho gibi mermer dokulu serileriyle beraber Himba, Marvel Wood, Motto gibi ahşap dokulu ürünleri tercih eden müşterilerini mutlu ediyor. 


Ege Seramik, koleksiyonlarında birbirinden farklı ebat ve renk seçenekleri ile tüm mekanlara özel alanlar yaratma fırsatı sağlıyor. Ege Seramik, koleksiyonlarında 60x60, 45x90, 60x120, 33x99, 80x80 gibi farklı ebatları beyaz, krem, fildişi, mavi, kırmızı ve birbirinden farklı 10’larca renk seçeneği ile buluşturup seramiğe estetik kazandırıyor.


Son yıllardaki trendlerle ilgili görüşlerini aktaran Ege Seramik Genel Müdürü Göksen Yedigüller; ‘’Sektörde son yıllarda farklı tasarımların geliştirildiğini bunun da sektöre pozitif bir katkı sağladığını görebiliyoruz. Son dönemde seramik trendlerine baktığımızda kıtadan kıtaya ülkeden ülkeye hatta bölgeden bölgeye değişiklikler gösterdiğini söyleyebiliriz.’’ dedi.

 

Tüketicinin son dönemdeki seramik tercihleriyle ilgili Yedigüller; ‘’ Kuzey Avrupa ülkeleri küçük ebatlı ürünleri tercih ediyor.  Kuzey Avrupa’da yer karosu olarak koyu renk, duvar karosu olarak da açık renkler tüketicinin favorisi durumunda. Ortadoğu’da ise duvar karosu olarak büyük ebat ve canlı renkler, yer karosu olarak ise büyük ebat ve açık toprak tonları tüketicinin ilgi gösterdiği ürünlerin başında geliyor. Kuzey Afrika’da canlı renkler ve geometrik desenler ilgi görüyor. Amerika kıtasında ise doğaltaş ve ahşap deseni ağırlıklı ve büyük ebatlı ürünler tercih ediliyor.’’ dedi.