Elite Concept’te bayrama özel indirim!

Elite Concept’te bayrama özel indirim! Elite Concept’te bayrama özel indirim!

Hemen teslim edilen Elite Concept projesinde yüzde 10 indirim, 36 ay sıfır faiz, kişiye özel ödeme planı ve “Enflasyona Endeksli Konut Kredisi" kampanyası uygulanıyor...Şua İnşaat tarafından Kadıköy Fikirtepe'de hayata geçirilen Elite Concept’te Kurban Bayramı’na özel yeni bir kampanya başlattı. 10-18 Ağustos tarihleri arasında yüzde 10 indirim, 36 ay sıfır faiz fırsatı ve kişiye özel ödeme planının sunulduğu Elite Concept’te, bayrama özel kampanyaya ek olarak konut alımını kolaylaştırmak amacıyla bankalar tarafından başlatılan "Enflasyona Endeksli Konut Kredisi" kampanyası da uygulanıyor.

10 yıla kadar vade olanağı sunulan "Enflasyona Endeksli Konut Kredisi" kampanyası, enflasyondaki aşağı yönlü hareketlerde faizin azalacak olması sayesinde konut sahibi olmak isteyenlere yüksek kazanç vadediyor. Bu kampanya kapsamında iki farklı faiz alternatifi sunuluyor. İlk alternatifte önce sabit sonra değişken faiz oranı uygulanırken, ikinci alternatifte ise Tüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) değişim oranına bankanın sözleşmede belirttiği marj oranının eklenmesiyle belirlenecek olan değişken faiz oranıyla kredi kullandırılıyor. Ayrıca geri ödeme döneminde güncel oranlardan sabit faizli konut kredisine dönüş yapma imkanı da tanınıyor. Kredilerin faiz oranları, vadesi boyunca piyasa oranlarına göre yapılandırma yapılmaksızın 3, 6 ya da 12 ayda bir güncelleniyor. Güncelleme için de TÜFE yıllık yüzde değişim oranı baz alınıyor. Elite Concept projesinin yeni kampanyası kapsamında ödenecek aylık taksitler, sözleşmede yer alan azami faiz oranını geçmeyecek şekilde değişiklik göstererek olumsuz sürprizler yaşama ihtimalini ortadan kaldırıyor. 

Yaşamın ve yatırımın merkezinde hemen teslim elit proje

24 katlı 3 blokta 1+1’den 4+1’e kadar çeşitli büyüklük ve özellikte 785 konut, 26 ticari ünite ve sosyal yaşam alanlarından meydana gelen hemen teslime hazır proje Elite Concept, hayatın tam merkezindeki konumu ve İstanbul’un dört bir yanına hakim manzarasıyla dikkat çekiyor. E-5 karayoluna 1 dakika mesafede, metro ve metrobüsün yanı başında yer alan Elite Concept yaklaşık olarak; Bağdat Caddesi’ne 6 dakika, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 5 dakika, Avrasya Tüneli’ne ve Harem Arabalı Vapur İskelesi’ne 8 dakika, Kadıköy vapur iskelesine, Moda sahiline ve Kalamış Marina’ya 10 dakika ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na 20 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Daireleri çepeçevre saran balkonlar

Elite Concept, yüksek katlı projelerde eşine az rastlanır şekilde açılabilen camlarıyla farklılaşıyor. Bu sayede sakinlerine manzarayı kusursuz bir şekilde izleme, hava alma ve pencere temizliğinin daireler tarafından kolaylıkla yapılabilmesi imkanı tanıyor. 

Bölgenin kendi içinde açık teras bahçeleri olan tek projesi

Yüzde 75’i sosyal donatı ve peyzaj alanlarına ayrılan Elite Concept projesinin sosyal tesisleri içinde; kapalı havuz, sauna, buhar odası, fitness center, cafe, süs havuzları, koşu ve yürüyüş parkurları, çarşı otoparkı ve kapalı otopark bulunuyor. Bölgenin kendi içerisinde açık teras bahçeleri bulunan tek projesi olma özelliğini taşıyan projenin blok zeminlerinde yer alan çarşı caddedeki mağazaların ise tüm temel ihtiyaçlara yanıt verecek şekilde tasarlanması planlanıyor.

Akıllı ev konsepti aidatları azaltacak

Elite Concept projesi akıllı telefon ya da tabletlerle internet bağlantısı üzerinden kontrolü sağlanabilen akıllı ev konsepti ile hayatı kolaylaştırıyor. Projedeki tüm peyzaj alanlarının sulaması ve klozet rezervuarlarında kullanılacak su ihtiyacı; banyo, mutfak ve lavabolarda kullanılan sular ve yağmur sularının arıtılmasıyla elde edilen gri su arıtma sistemi ile gerçekleştiriliyor. Ayrıca ortak alanların aydınlatma ve sıcak su ihtiyacı için de güneş panelleri sayesinde güneş enerjisinden yararlanılıyor. Bu uygulamalarla elde edilecek tasarrufla, işletme maliyetlerinin minimuma düşürülmesi ve aidatların azaltılması hedefleniyor.

Web: www.suainsaat.com.tr