ERA Türkiye'nin Bursa kentsel dönüşüm semineri 21 Nisan'da!

ERA Türkiye'nin Bursa kentsel dönüşüm semineri 21 Nisan'da!ERA Türkiye'nin şehrin gayrimenkul alanındaki gelişimini değerlendirerek, kentsel dönüşüm ve yatırım fırsatlarının masaya yatırılacağı ‘Kentsel Dönüşüm ve Gayrimenkulde Yatırım Fırsatları Semineri’ 21 Nisan Salı günü gerçekleştirilecek.


Uluslararası gayrimenkul danışmanlık şirketi ERA Türkiye, Bursa’da yatırım fırsatlarını anlatacak. Şehrin gayrimenkul alanındaki gelişimini değerlendirerek, kentsel dönüşüm ve yatırım fırsatlarının masaya yatırılacağı ‘Kentsel Dönüşüm ve Gayrimenkulde Yatırım Fırsatları Semineri’ 21 Nisan Salı günü gerçekleştirilecek.


Uluslararası gayrimenkul danışmanlık şirketi ERA Türkiye, Bursa yolcusu. Bursa’nın gayrimenkul alanındaki gelişimini değerlendirerek, yatırım fırsatlarının masaya yatırılacağı “Kentsel Dönüşüm ve Gayrimenkulde Yatırım Fırsatları Semineri” 21 Nisan Salı günü Bahçeşehir Üniversitesi Bursa Kampüsü Corner Plaza Nilüfer’de gerçekleştirilecek. ERA Türkiye Koordinatörü Mustafa Baygan’ın da katılımıyla düzenlenecek seminerde sektör uzmanları Bursa’daki gayrimenkul yatırımı ve emlak piyasasına ilişkin tüm sorulara yanıt verecek.

Gayrimenkul sektöründe en fazla hareketlilik yaşanan şehirlerin başında gelen Bursa’nın özellikle Batı yönlü gelişimine dikkat çeken ERA Türkiye Franchise Geliştirme ve Satış Direktörü Kadir Tümen, bu bölgede nitelikli gayrimenkul danışmanlığı hizmetine katkı sağlayacak doğru bir yatırımın nasıl olacağı ile ilgili bilgi verecek. 


Ulaşım olanaklarıyla avantaj sağlıyor

Bursa bölgesi gayrimenkul hareketliliğinin ülkemizde en fazla yaşandığı şehirlerin başında olduğuna dikkat çeken Tümen “Ulaşım olanakları olarak Helitaksi, Uçak, Budo gibi bir çok alternatife sahip şehre, ek olarak İstanbul-İzmir Otoyolu ile raylı ulaşım projeleri bir çok fayda sağlayacak. Özellikle Bursa’nın Batı yönlü gelişimini takip ediyor ve bu bölgelerde olan nitelikli gayrimenkul danışmanlığı hizmetine katkı sağlayacak bir yapılanmaya girmeyi hedefliyoruz. FSM Bulvarı, İhsaniye, Beşevler, Ataevler yönündeki hareketlilik son yıllarda Özlüce ve Görükle’ye kadar uzandı. Şehir merkezi ise kentsel dönüşüm ile ilgili büyük fırsatlar vaad ediyor. Bu noktada da uzman kurum ve kişilerin bilgilerine ihtiyaç dolduğu gerçeği ortaya çıkıyor. 


Biz de buradan yola çıkarak FSM Bulvarı’nda ‘ERA Amiral’ adıyla faaliyet gösteren ofisimize ek olarak yeni ofisleri hayata geçirme kararı aldık. Başta İhsaniye, Ataevler, Özlüce, Mudanya Yolu lokasyonlarında olmak üzere Bursa da büyümek istiyoruz. Bu nedenle 21 Nisan günü Bahçeşehir yerleşkesinde Bursa’da yaşayan ve gayrimenkul piyasasını yakından takip edenler ile değerlendireceğimiz, uzmanı olduğumuz kentsel dönüşüm ile ilgili bilgiler vereceğimiz ücretsiz bir seminer vereceğiz” diye konuştu.