Eşref Hamamcıoğlu, Galatasaray Riva ve Florya arsaları için ne dedi?

Eşref Hamamcıoğlu, Galatasaray Riva ve Florya arsaları için ne dedi? Eşref Hamamcıoğlu, Galatasaray Riva ve Florya arsaları için ne dedi?

Galatasaray Kulübü Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu, Galatasaray Lisesi Tevfik Fikret Salonu'nda yapılan olağan divan kurulu toplantısında Galatasaray Riva Florya arsaları hakkında konuştu...Galatasaray Kulübü Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu, Sarı-kırmızılı kulübün Galatasaray Lisesi Tevfik Fikret Salonu'nda yapılan olağan pan kurulu toplantısında konuştu.

Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre; Eşref Hamamcıoğlu, Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz'in ciddiyetten uzak olduğunu iddia ederek şu ifadeleri kullandı;

"Türkiye Bankalar Birliği (TBB) ile yapılandırma anlaşması öncesinde Divan Kurulunu bilgilendirme ve istişare edilme tavsiyesine uyulmamıştır. Daha önce neden bu tavsiyeye uyulmadığı sorusuna Sayın Başkan, 'Divan tatildeydi.' cevabını vermiştir. Bu cevap ciddiyetle bağdaştırılamaz. Olağanüstü panda kararlaştırılan Emlak Konut ile yaşanan sıkıntılı sürecin atlatılması için iki başkan arasında bir toplantı yapılması önerilmiş ve bu her iki başkan tarafından kabul görmüştür. Bir önceki başkan (Dursun Özbek) zamanında imzalanan Emlak Konut sözleşmesi ve sonrasında şimdiki başkan (Mustafa Cengiz) tarafından yürütülen süreç üst üste geldi. Bu toplantı, doğru bilgilerin paylaşılması, Emlak Konut'un fesih çalışmasına başlatmasını doğru yönetmek amacı ve yönetimimize destek olmak gayesiyle iki başkanın sadece Emlak Konuk krizini nasıl yönetilmesi gerektiğiyle ilgili bilgi alışverişinde bulunması için organize edildi."

Kaan Kançal'dan Galatasaray Riva ve Florya arsası açıklaması!

Galatasaray, Riva ve Florya arsalarından olabilir!

Galatasaray ile Emlak Konut resmen yollarını ayırdı! 

Mustafa Cengiz: Florya'yı tekrar kazanmak çok önemli!