07 / 07 / 2022

Euro kurunda neler oldu? Euro kuru bu hafta düşer mi, yükselir mi?

Euro kurunda neler oldu? Euro kuru bu hafta düşer mi, yükselir mi?

Döviz piyasası geçtiğimiz haftayı sakin durağan kapattı. Rusya Ukrayna savaşının tekrar başlaması ve Fed'in faiz kararı ile ilgili gelen haberler euro kuru üzerinde etkili oldu. Peki euro kurunda neler oldu? Euro kuru bu hafta düşer mi, yükselir mi? İşte merak edilenler...Şerife Aydın

Euro almak isteyen vatandaşlar ve yatırım yapmak isteyenler tarafından euro kuru sıkı takip ediliyor. Euro kuru son haftayı 15,96 liradan kapatırken, dünya üzerindeki gelişmelerin etkisi ile haftanın ilk işlem gününe 15,78  lira seviyesinde başladı.

 Euro kurunda neler oldu? Euro kuru bu hafta düşer mi, yükselir mi?

Euro kuru gündemin etkisi ile hafta içinde yükselişe geçti. Peki euro kurunda bu hafta neler oldu? Euro yükselir mi, düşer mi? İşte merak edilenler...Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.