09 / 02 / 2023

Dolar bu hafta kaç lira olur? Dolar/TL yükselir mi, düşer mi?

Dolar bu hafta kaç lira olur? Dolar/TL yükselir mi, düşer mi?

Döviz piyasası geçtiğimiz haftayı durağan kapattı. Rusya Ukrayna savaşı ile ilgili gelişmelerin etkisi ile dolar kurunda sakin bir seyir hakimdi. Peki dolar bu hafta kaç lira olur? Dolar yükselir mi, düşer mi?Hafta içinde 14,90 seviyelerine yaklaşan dolar kuru geçen haftanın ilk işlem gününe 14,85 liradan başladı. Hafta içerisinde yaşanan gelişmeler ve NATO zirvesi kararları dolar kurunda dalgalanmalara neden oldu.

 Dolar bu hafta kaç lira olur? Dolar/TL yükselir mi, düşer mi?

NATO zirvesi ve Rusya Ukrayna arasındaki savaşın hız kesmeden devam etmesiyle gelen olumsuz haberlerin gündemde yer alması, döviz piyasasında dalgalanmalara neden oldu. Peki dolar geçen hafta içerisinde hangi seviyeleri gördü? Dolar bu hafta lira kaç olur? Dolar yükselir mi düşer mi? İşte merak edilenler...
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön