09 / 08 / 2022

Euroda kritik gün belli oldu! O tarihte bakın euro ne olacak? Euro/TL'de son dakika haberi 28 Haziran 2022

Euroda kritik gün belli oldu! O tarihte bakın euro ne olacak? Euro/TL'de son dakika haberi 28 Haziran 2022

Euro/TL yeni haftaya düşüşle başladı. Elinde euro olanlar euro kurunu yakından takip etmeye devam ediyor. Herkes euro için o güne odaklandı. Euro ne olacak? Euro düşecek mi, yükselecek mi? Euro kurunda son dakika haberi 28 Haziran 2022...Euro almak isteyenler ve elinde euro kuru bulunanlar bugün euro kurunu yakından takip ediyor. Eurodaki son dakika gelişmeleri merak eden milyonlarca kişi o güne odaklandı, tarih belli oldu. Euroda neler olacak? Euro düşecek mi, yükselecek mi? İşte son dakika euro haberi 28 Haziran 2022...

Euro kuru haftasonunun ilk gününe yüzde 3,20 düşüşle başladı. Dün euro kuru dün alış fiyatı 18,24 TL, satış fiyatı 18,32 TL'den başlarken  kapanışta euro kuru alış fiyatı 18,13 TL, satış fiyatı 18,23 TL'den işlem gördü.

Peki euro bugün kaç TL? Euro bugün ne kadar oldu? Euro ne olacak? Euro yükselecek mi, düşecek mi?  İşte son dakika euro kuru 28 Haziran 2022...Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.