Eyüpsultan İslambey'e 7 katlı gençlik merkezi müjdesi!

Eyüpsultan İslambey'e 7 katlı gençlik merkezi müjdesi! Eyüpsultan İslambey'e 7 katlı gençlik merkezi müjdesi!

Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın, İslambey'e 7 katlı gençlik merkezi inşa edileceğinin müjdesini verdi.

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!


Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın, İslambey'de projesi tamamlanan ve önümüzdeki günlerde inşaatına başlanması planlanan gençlik merkezinin müjdesini verdi.

7 KATLI VE YÜZME HAVUZLU GENÇLİK MERKEZİ

Eyüpsultan Belediyesi'nde yer alan habere göre, "Daha öncesinde de söylemiştim. İslambey muhtarlığımızın olduğu yere yeni gençlik merkezimizi açacağız" diyen Başkan Remzi Aydın, "Faaliyette olan Eyüpsultan Gençlik Merkezini de buraya taşımayı düşünüyoruz. Dolayısıyla İslambey, Eyüpsultan Merkez mahallelerimize hizmet verecek; 7 katlı ve altında yüzme havuzunun olacağı çok kapsamlı bir gençlik merkezimizin projesi bitti" diye konuştu.

 

Projeyi bu dönem başlatıp bitirmeyi düşündüklerini belirten Başkan Remzi Aydın, "Çırçır mahallemizde bilgi evi için yer arayışımız devam ediyor, yer bulamadığımız için yapamadık. Ancak Asımın Nesli İlkokulu'nun arka tarafı için İstanbul Büyükşehir Belediyesinden bilgi evi için yer istedik" dedi.

Eyüpsultan Belediyesinin, Eyüpsultan Merkez, Yeşilpınar ve Güzeltepe'de olmak üzere toplamda 3 tane gençlik merkezi bulunuyor.

 

Eyüpsultan'da bilgi evi olan mahalleler ise şöyle:

Alibeyköy, Akşemsettin, Düğmeciler, Güzeltepe, Karadolap, Kemerburgaz, Nişanca, Pirinççi, Silahtarağa ve Yeşilpınar.

pus