Grohe, Afrika'daki yatırımlarıyla büyümesini sürdürüyor!

Grohe, Afrika'daki yatırımlarıyla büyümesini sürdürüyor! Grohe, Afrika'daki yatırımlarıyla büyümesini sürdürüyor!

Avrupa'nın en büyük, dünyanın ise lider sıhhi tesisat donanımları tedarikçilerinden olan Grohe’nin küresel büyümesi Doğu ve Batı Afrika'da açtığı yeni ofisler ile devam ediyor.

Kuzey ve Güney Afrika pazarlarında gözlenen gelişim ve başarılı büyümesinin ardından Grohe Ortadoğu ve Afrika, tüm kıtada Grohe ürünlerine olan erişimi artırmak için Kenya ve Nijerya'da perakende ve uluslararası projelendirme işlerine yönelik tam donanımlı servis noktalarına yatırımda bulunuyor. Bu kapsamda Ortadoğu ve Afrika’da 72 tam zamanlı çalışan, 5 alt-bölgede mükemmel hizmet ve satış sonrası destek sunmak için faaliyette.

Döviz kuru dalgalanmalarından spekülatif finansal krizlere kadar dünya çapında yaşanan birçok ekonomik belirsizliğin uluslararası şirketleri etkisine aldığı bir dönemde Grohe'nin uluslararası piyasadaki baskın payını koruyup genişlemesi ise küresel marka Grohe’nin başarılı iş stratejisinin bir göstergesi.

Grohe Orta Doğu ve Afrika Genel Müdürü ve Başkanı Simon G. Shaya, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Küresel bir marka olarak, Grohe için büyüme potansiyeli barındıran pazarlara yatırım yapmaya her zaman devam edeceğiz. Bu açıdan Afrika kıtası, bizim için her geçen gün daha fazla önem kazanıyor. Erişim alanımızı genişletmek için her zaman yeni yollar arıyoruz. Doğu ve Batı Afrika bu açıdan olağanüstü sonuçlar verecek" dedi. 

GROHE ürünleri hakkında daha fazla bilgi için : http://www.grohe.com