216 Yapı yeni kentsel dönüşüm

216 Yapı yeni kentsel dönüşüm

216 Yapı, üç bölgede kentsel dönüşüme başlıyor. Firma, Kozyatağı’nda 58, Dalyan’da 56, Taşdelen’de ise 176 konuttan oluşan proje yapmak için kolları sıvadı. Hak sahipleriyle anlaşan 216 Yapı, her bölgede farklı bir model uygulayacak

Volumetrik modüler yapılar yeni trend oldu!

Modüler inşaatın türleri arasında yer alan volumetrik modüler yapı, yeni trend haline geldi.

Eşbah Yapı Küçükçekmece projesi ön talep topluyor! Yeni proje!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Eşbah Yapı yeni projesi için düğmeye bastı. Küçükçekmece Marmara Sanayi Sitesi'nde yükselecek olan proje, Eşbah Yapı'nın daha önce hayata geçirdiği projeler konseptinde olacak. 

Göktekin Yapı, yeni 'marka konut' projelerine haziranda başlayacak!

Adana'da faaliyet gösteren Göktekin Yapı, marka konut iddiasıyla yeni projelerini hayata geçirmeye devam ediyor. Göktekin Yapı’nın Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Göktekin,"Yeni konut projesine hazian ayında başlıyoruz” dedi...

Ege Yapı yeni projelere hazırlanıyor!

Ege Yapı yeni projelere hazırlanıyor. Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı, sektörün 2020'de yüzde 4-5 arasında büyüyeceğini öngördüklerini söyledi...

Detay 216 Yapı Yatırımları İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Detay 216 Yapı Yatırımları İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Rojhat Selimoğlu tarafından kuruldu. 

Ege Yapı yeni ödeme kampanyası!

Ege Yapı yeni ödeme kampanyası detayları haberimizde yer alıyor. ÇamlıYaka Konakları ve Kordon İstanbul projelerinde ödemeler adım adım yapılıyor. 

Atış Yapı yeni projelere hazırlanıyor!

Son yıllarda hayata geçirdiği yatırımlarla adından sıkça söz ettiren Atış Yapı, devler liginde yerini almayı başardı. 156 milyon liralık ciroya ulaşan şirket yeni projelere odaklandı.

Topuzlar Yapı Mavera Villaları'nda 2,5 milyon TL'ye! Yeni proje!

Topuzlar Yapı yeni projesini aileler için hayata geçirecek. İstanbul Beylikdüzü'nde site içinde yer alacak projede 20 adet müstakil villa olacak.

Ant Yapı yeni yatırımlara yelken açıyor!

Ant Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Okay EQ’nun Nisan sayısında "Bahar coşkusu" başlıklı yazısında yeni yatırımların müjdesini verdi. İşte Ant Yapı'nın bahar yatırımları...

İnsay Yapı'dan 'Yeni Evinize Davetlisiniz' kampanyası! 

İnsay Yapı,'Yeni Evinize Davetlisiniz' kampanyası ile Ondörtüç Pendik'te 251 bin TL'den başlayan fiyatlarla ev sahibi yapıyor..

Babacan Yapı Gaziantep projesi yolda! Yeni proje!

Babacan Yapı yeni projesini Gaziantep Şehitkamil'de hayata geçirecek. Arsa alımı yapılan projede 147 daire yer alacak. 

Çekmeköy 216 Koru Plus’ın yüzde 20’si satıldı!

216 Yapı’nın Çekmeköy Taşdelen’de inşa ettiği yeni projesi ‘216 Koru Plus’ın yüzde 20’si satıldı. 

Mar Yapı'dan 3 yeni proje geliyor!

Divan, YOO, Rotana, Wanda gibi ulusal ve uluslararası lider markalarla yaptığı işbirlikleri ile kısa zamanda yatırımcıların gözdesi haline gelen Mar Yapı yeni projelerine hız kesmeden devam edecek.

216 Yapı yeni kentsel dönüşüm Haberi

216 Yapı yeni kentsel dönüşüm

Markalı konut sektöründe adını 216 Sancaktepe, 216 Butik, 216 Koru ve 216 Butik Plus projeleriyle duyuran 216 Yapı, önümüzdeki dönemde kentsel dönüşüme ağırlık verecek. İstanbul’un Anadolu yakasında Kozyatağı, Dalyan ve Taşdelen’de üç projeye başlamaya hazırlanan kuruluş, bunun için tüm çalışmalarını tamamladı. Hak sahipleriyle anlaştıklarını ve her bölge için ayrı bir proje hazırladıklarını söyleyen 216 Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Bilent Dündar, “Kozyatağı’ndaki projede mahalle konseptini yaşatacağız. Dalyan, ultra lüks ve deniz manzaralı bir proje olacak. Taşdelen’de ise kalite ve konfordan ödün vermeden uygun fiyatlı konut yapacağız” dedi. 


Kozyatağı projesinin 16 kattan ve 58 daireden oluştuğunu belirten Dündar, “Hafriyat çalışmalarına Kasım ortasında başlamayı planlıyoruz. 15 milyon liraya mal olacak projede inşaata yeni yılın ilk günlerinde başlamayı ve 16 ayda bitirmeyi hedefliyoruz. Burada...