AKEDAŞ İl Müdürlüğü Kemer İşletme Müdürlüğü

AKEDAŞ İl Müdürlüğü Kemer İşletme Müdürlüğü

25 Şubat Perşembe günü Merkez Mahallesi, 26 Şubat Cuma günü Göynük Mahallesi ve 27 Şubat Cumartesi günü Kemer merkezde 09:00 ile 17:00 saatleri arasında 8 saatlik elektrik kesintisi yapılcak

Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü İzmir'deki 85 gayrimenkulü satıyor!

İzmir Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, İzmir ili, Bayraklı, Gaziemir, Karabağlar, Balçova ve Karşıyaka ilçelerinde yer alan 85 adet mesken nitelikli gayrimenkulü 29 milyon 165 bin TL'ye satıyor...

Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü 67 adet gayrimenkulü satışa çıkardı!

Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü'ne ait 27 arsa ve 40 gayrimenkul satışa çıkarılıyor.

Emin Oral Bülbüloğlu Ağrı Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne atandı!

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla bugünkü Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararlarına göre, Emin Oral Bülbüloğlu Ağrı Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne atandı.

Konya Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü 42 gayrimenkulü ihaleyle satıyor!

Konya Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, Karatay, Meram ve Selçuklu'da bulunan 42 gayrimenkulü satışa çıkardı. Söz konusu gayrimenkullerin ihalesi 31 Mayıs 2021 ile 2 Haziran 2021 günü gerçekleşecek.

Ankara Milli Emlak Müdürlüğü 110 arsayı satışa çıkardı!

Ankara Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Başkent Milli Emlak Dairesi Başkanlığı Anıt Emlak Müdürlüğü tarafından 110 adet imarsız arsa ihaleye çıkıyor. Gayrimenkullerin ihalesi 26 Mayıs 2021 günü gerçekleşecek.

Konya Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü'nden satılık 42 gayrimenkul!

Konya Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, Konya ili, Karatay, Meram ve Selçuklu ilçelerinde yer alan 42 gayrimenkulü satıyor...

Çeşme Milli Emlak Müdürlüğü'nden 17.6 milyon TL'ye satılık 2 arsa!

İzmir Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Çeşme Milli Emlak Müdürlüğü, Alaçatı ve Reisdere'de bulunan 2 adet arsayı satışa çıkardı. Gayrimenkullerin ihalesi 17 milyon 671 bin TL olarak belirlendi. 

Ankara Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü'nden 27.2 milyon TL'ye satılık 9 gayrimenkul!

Ankara Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Başkent Milli Emlak Dairesi, Ankara ili, Pursaklar, Keçiören ve Altındağ ilçelerinde yer alan 9 gayrimenkulü 27 milyon 204 bin 200 TL'ye satıyor...

Ankara Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü'nden satılık 96 gayrimenkul!

Ankara Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, Ankara ili, Pursaklar, Keçiören, Akyurt, Kahramankazan, Çubuk, Altındağ, Mamak, Kalecik ve Gölbaşı ilçelerinde yer alan 96 gayrimenkulü satıyor...

Konya Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü'nden satılık 109 gayrimenkul! 

Konya Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, Konya ili, Meram, Selçuklu ve Karatay ilçelerinde yer alan 109 gayrimenkulü satıyor...

Denizli Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü'nden 49.5 milyon TL'ye satılık 10 arsa!

Denizli Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, Çakmak, Saruhan ve Kale mahallelerinde bulunan arsaları satışa çıkardı. Söz konusu gayrimenkullerin satış bedeli 49 milyon 540 bin 772 TL olarak belirlendi. 

Osmaniye Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü hizmet binası açıldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Osmaniye Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü hizmet binasının açılışını gerçekleştirdi.

İstanbul Milli Emlak İl Müdürlüğü'ne operasyon! 

Milli Emlak İl Müdürlüğü'ne gerçekleşen operasyonla aralarında Milli Emlak çalışanının da yer aldığı 12 kişi gözaltına alındı. 

AKEDAŞ İl Müdürlüğü Kemer İşletme Müdürlüğü Haberi

AKEDAŞ İl Müdürlüğü Kemer İşletme Müdürlüğü

AKEDAŞ İl Müdürlüğü Kemer İşletme Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamada; Akdeniz EDAŞ AGB servisince TR42/1 (282209) nolu DM’de bakım çalışmaları kapsamında 25 Şubat Perşembe günü 09:00 ile 17:00 saatleri arasında elektrik kesintisi yaşanacak. Kesintiden, Merkez Mahallesi, Şehit Er Hasan Yılmaz Caddesi, 167. Sokak ve caddelerin kesiştiği sokaklardaki AG-OG aboneler ile özel trafolu müşteriler etkilenecek.

26 Şubat Cuma günü ise DM06 TR01’de (281110) Enertest A.Ş. taahhütleri altında devam eden Scada çalışmaları kapsamında 09:00 ile 17:30 saatleri arasında eletrik kesintisi yapılacak. Kesintiden Kemer TM’den enerjili Göynük DM06 TR01’den (281110) enerji alan Göynük Mahallesi Değirmendere mevkii, Ahu Ünal Aysal Caddesi ve caddelerin kesiştiği sokaklardaki AG-OG aboneler ile özel trafolu müşteriler etkilenecek.

Yapılan diğer bir açıklamada ise, Akdeniz EDAŞ AGB servisince TR42 (282206) nolu DM’de bakım...