alaçatı villa fiyatları

alaçatı villa fiyatları

Türkiye'nin Venedik'i olarak bilinen Alaçat'yı hortum vurdu. Aşırı rüzgar nedeniyle bölgedeki evlerin zarar görmesiyle bölge sakinleri villalarını satışa çıkardı. 

Kovid-19 salgınında fiyatları uçtu!

Kovid-19 salgını sürecinde adeta uçuşa geçen yazlık ve kırsal bölgelerdeki villa fiyatları düşmeye başladı. Emlak müşaviri Salim Taşçı, villalara olan talebin düşmesi sebebiyle fiyatlarda yöresine göre üçte bir hatta yarıya yakın düşüş öngördüklerini belirtti.

Balıkesir Gönen'de arsa ve villa fiyatları arttı!

Son zamanlarda gayrimenkul yatırımcıların ilgisini çeken Gönen'de arsa ve villa fiyatlarında artış yaşandı.

Yazlık fiyatları ikiye katlandı!

Koronavirüs salgını bu yılın tatil tercihlerini de değiştirdi. Kalabalık ortamlardan uzak durmaya çalışan vatandaşlar yazlık villaları tercih etti. Villalara talebin artmasıyla birlikte, villa fiyatları da yüzde 150 yükseldi...

Tatilcilerin tercihi kiralık villa!

Tatilcilerin alternatif bir yöntemi olan villa kiralamaya olan ilgi bu yaz da artmaya başladı. Lüks durumuna göre haftalık 800 TL’den başlayan kiralık villa fiyatları 30 bin TL’ye kadar ulaşıyor.

TOKİ Ankara Kuzeykent villa fiyatları 2019!

TOKİ Ankara Kuzeykent villa fiyatları 2019 haberimizde yer alıyor. Projedeki villalar 4 oda 1 salon dubleks ve 5 oda 1 salon dubleks olarak tasarlandı.

Batı Mahal 3. Etap Büyükçekmece satılık villa!

Satışların devam ettiği Batı Mahal 3. Etap Büyükçekmece satılık villa fiyatları 6 milyon 820 bin TL'den başlayarak yükseliyor...

Eston Şehir Koru villa fiyatları!

Eston Şehir Koru'daki villalara yüzde 10 peşinat ve 48 ay vadeyle sahip olunabiliyor. Eston Şehir Koru villa fiyatları 2 milyon 919 bin TL'den başlıyor. 

Eston Şehir Koru güncel villa fiyatları!

Eston Şehir Koru güncel villa fiyatları haberimizde yer alıyor. Projeden yüzde 10 peşinatla villa sahibi olunabiliyor.

Düşler Vadisi Riva villa fiyatları!

Yılmaz İnşaat projesi olan Düşler Vadisi Riva satışa çıktı. Projenin ilk etabındaki 509 adet villanın alanları 152 metrekare ile 396 metrekare arasında değişiyor. Peki fiyatlar ne kadar? İşte Düşler Vadisi Riva villa fiyatları...

Tek-Art İnşaat Alaçatı'daki villaları için reklam verecek!

Tek-Art İnşaat Ticaret Turizm Sanayi Ve Yatırımlar A.Ş., Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) Alaçatı villa satışı için reklam verilmesi hakkında açıklama yaptı.

Yeşilyaka Su Büyükçekmece villa fiyatları!

Yeşilyaka Su Büyükçekmece villa fiyatları 1 milyon 690 bin TL'den başlıyor. Yüzde 1 KDV avantajı bulunan proje Mesa Mesken ve Nurol İnşaat imzası taşıyor...

Folkart Boyalık Çeşme villa fiyatları!

36 adet rezidans daireden meydana gelen Folkart Boyalık Çeşme projesi rezidans yaşamının ayrıcalığını Çeşme’de de yaşamak isteyenler için tasarlandı.  İşte Folkart Boyalık Çeşme villa fiyatları...

Mesa Nurol Yeşilyaka Su yeni villa fiyatları 2017!

Büyükçekmece Gölü'ne yakınlığı ile dikkat çeken Yeşilyaka Su projesinde ön talepler toplanıyor. Projede yüzde 1 KDV avantajı sunuluyor. İşte Mesa Nurol Yeşilyaka Su yeni villa fiyatları 2017..

alaçatı villa fiyatları Haberi

alaçatı villa fiyatları

Türkiye'nin en gözde tatil adreslerinden Çeşme Alaçatı, 11 Şubat'ta hortum meydana geldi. Takvim'de yer alan habere göre; hortum ve aşırı rüzgar; araçları havaya kaldırdı, evlerin çatılarını uçurdu ve 16 kişinin yaralanmasına sebep oldu. 

En büyük hasar ise ev fiyatlarının 10 milyon TL'ye çıktığı bölgenin en lüks projesi Alaçatı'da meydana geldi. Aralarında Tuncay Özilhan ve Caroline Koç gibi Türkiye'nin en önde gelen isimlerinin evlerinin bulunduğu projedeki birçok ev, büyük hasar gördü.

BATAKLIĞA YAPILDI 

Çeşme yarımadasının güneyindeki bataklık vasıflı bir arazi üzerine kurulan  Alaçatı'nın hemen önünde demirle lüks yatlar da battı.

EN UCUZU 2 MİLYON 750 BİN TL 

Denizin hemen kıyısında yer alan Alaçatı'daki birçok ev, felaketin yaşandığı 11 Şubat tarihinden itibaren satışa çıktı. İnternette yer alan ilanlarda onlarca lüks evin fiyatları da 10...