13 / 08 / 2022

Ali özkaya

Ali özkaya

Gündeme dair açıklamalarda bulunan Milletvekili Av. Ali Özkaya, Afyonkarahisar'a yapılan, devam eden ve yapılması planlanan yatınmlarla ilgili bilgiler verdi.

TOKİ Afyonkarahisar Dinar'da teslimler yıl sonunda!

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Dinar ilçesinde yapımı süren TOKİ konutlarının yıl sonunda teslim edileceğini söyledi.

Afyon İscehisar'a TOKİ müjdesi!

İscehisar'da yapımı devam eden TOKİ konutlarının inşaatını inceleyen AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, "İhtiyaç olması halinde yeni TOKİ konutlarının yapımı tekrardan düşünülebilir" şeklinde açıklama yaptı.

Afyonkarahisar'da yeni cezaevleri inşa edilecek!

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Afyonkarahisar'da inşa edilecek yeni cezaevleri hakkında bilgi verdi.

Afyonkarahisar'a TOKİ müjdesi!

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Dinar ilçesine yapılması planlanan Toplu Konut Projesinden sonra Dazkırı ilçesine de konut projesinin uygulanacağını söyledi.

TOKİ Afyonkarahisar'da daha çok konut yapacak!

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hüsnü Serteser, Oda ve Borsa başkanları ile birlikte damızlık düve yetiştiricilerine verilecek hibe desteğinden Afyon'un da yararlanması için konuyu AK Parti Milletvekili Ali Özkaya'ya iletti.

Afyonkarahisar Dinar Devlet Hastanesi'nde son durum!

Afyonkarahisar Dinar Kaymakamı Mustafa Sahin'i ziyaret eden AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, '150 Yataklı Yeni Dinar Devlet Hastanemizde ise yapım çalışmaları devam ediyor. Yeni hastanemize kısa sürede kavuşacağız" ifadelerini kullandı.

Ali Özkaya, Afyonkarahisar'a yapılacak yatırım planlarını anlattı!

Gündeme dair açıklamalarda bulunan Milletvekili Av. Ali Özkaya, Afyonkarahisar'a yapılan, devam eden ve yapılması planlanan yatınmlarla ilgili bilgiler verdi.

Ali Özkaya'dan TOKİ Afyon Dinar Konutları'na gelen zam açıklaması!

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. Ali Özkaya, TOKİ tarafından Dinar ilçesinde dar gelirli vatandaşlar için yaptırılan toplu konutlardaki fiyatların arttığı yönündeki iddiaları yanıtladı. Özkaya, "Kamuoyu yanlış bilgilendiriliyor.

Afyon kadın doğum ve çocuk hastanesi incelendi!

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. Ali Özkaya ve İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, 1 Ocak 2016 tarihinde hizmete giderecek olan kadın doğum ve çocuk hastanesinde incelemelerde bulundu.

Ali Özkaya, Karacaören Camii'nin inşaatını inceledi!

AK Parti Afyonkarahisar 25. dönem Milletvekili ve 26. dönem Milletvekili adayı Ali Özkaya, Çay ilçesinde belde ve köyleri ziyaret etti.Karacaören Beldesine geçen Özkaya, yapımı devam eden cami inşaatında incelemelerde bulundu.

Ali Özkaya Dinar'daki yatırımları anlattı!

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Dinar için çalışmaya devam edeceğini söyledi. "Eski cezaevinin bulunduğu yere 200 kişilik kız öğrenci yurdu yapacağız. İlçemize 4 yıllık bir okul kazandırmak için ne gerekiyorsa yapacağız" dedi.

TOKİ'nin Afyonkarahisar projeleri konuşuldu!

AK PARTİ Afyonkarahisar Milletvekili Av. Ali özkaya ve Prof. Dr. Remziye Sıvacı ile birlikte ilçelerin belediye başkanları TOKİ M. Ergün Turan'ı makamında ziyaret ederek, istişare ve değerlendirmelerde bulundu.

Başbakan Erdoğan YSK'ya mal bildiriminde bulundu!

Başbakan Erdoğan YSK'ya mal bildiriminde bulundu. YSK'ya gelen Başbakan Erdoğan'ın avukatları Ali Özkaya ve Burhanettin Sevencan ile serbest muhasebeci ve mali müşavir Ramazan Kocaboy, mal bildirim formunu teslim etti.

Ali özkaya Haberi

Ali özkaya

Afyonkarahisar için öncelikli yatırımın hızlı tren olduğunu belirten Özkaya, yapımı yanm kalan Müze'nin de 2016 yatırım programı içine alındığını kaydetti. Dinar'da kurulması planlanan termik santralin de önemli yatmmlar arasına gireceğini kaydeden Özkaya, "Dinar'da yapılacak termik santralin maliyeti, 3'üncü Boğaz Köprüsü'nün 3 katı. Dinar'daki rezerve, Türkiye'deki rezervler arasında ilk 4'te. Buyatınm hemen yapılacak bir yatırım değil. Sadece inşaatı 4-5 yıl devam ediyor" dedi 


MAĞDURİYET OLMAYACAK 

Geçtiğimiz günlerde Afyonkarahisar, Kütahya ve Uşak'taki AK Partili milletvekillerinin Başbakan rof. Dr. 

Ahmet Davutoğlu ile görüştüğünü hatırlatan Milletvekili Av. Alı Özkaya, açıklamasına şöyle devam etti, "Toplantıda Afyonkarahisar'ın sorunlan ve yatmmları konuştuk. Otoyol konusu gündeme geldi. Başbakanımız Kütahya milletvekillerine 'Otoyol nereden geçsin' diye sordu. 'Kütahya'dan' dediler. Bize sordular 'Afyon'dan' dedik. Afyon, otoyolda hiçbir şekilde mağdur olmayacaktır Aynca Yarım kalan...