ankara golfkent satılık

ankara golfkent satılık

Ankara’da arsası TURYAP’tan alınan ve Ertan Çelik İnşaat firması tarafından golf sahasının bulunduğu alanda hayata geçirilen Ankara Golfkent projesinin temeli atıldı. 2020'de teslim edilecek projede fiyatlar 395 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Ankara Golfkent satışa çıktı! 144.6 milyon TL'ye!

Ankara Golfkent’te arsalar ve son daireler müzayede ile satılıyor. Ankara Golfkent’te 31 adet arsa ve 58 adet gayrimenkul TURYAP tarafından müzayede ile satışa çıkıyor.

Ankara Golfkent Sign of City Awards’ta finalist oldu!

Ankara Golfkent, Türkiye’nin en prestijli gayrimenkul ödül yarışması ‘’Sign of City Awards 2015’’te, 4 Kasım Çarşamba günü Hilton İstanbul Bomonti Otel’de devam eden ‘En iyi Konut’ kategorisinde 3 finalist arasında bulunuyor.

Ankara Golfkent'te daireler 350 bin TL'ye!

TURYAP'ın emlak geliştirme ve yatırım projesi Ankara Golfkent'te daire fiyatları 350 bin TL, villalar ise 700 bin TL'den başlıyor.

Ankara Golfkent'de 1+1'ler 350 bin TL'ye!

TURYAP'ın emlak geliştirme ve yatırım projesi Ankara Golfkent'in birinci etap satışları devam ediyor. Fiyatlarının 350 bin liradan, villaların 700 bin liradan başladığı projenin birinci etabının yıl sonunda teslim edilmesi planlanıyor.

Ankara Golfkent'te fiyatlar 350 bin TL'den başlıyor!

Gayrimenkul sektörünün önde gelen markalarından TURYAP’ın emlak geliştirme ve yatırım projesi Ankara Golfkent’in klasik dönem mimarisi ile tasarlanan 1. etap satışları devam ediyor.

Ankara Golfkent satılık!

Ankara Golfkent satılık daire bilgileri haberimizin içerisinde yer alıyor. Toplam 2 bin 640 adet konuttan meydana gelen Golfkent projesinin ilk etabında teslimlerin 2015 yılında yapılması planlanıyor

Golf Kent Ankara nerede?

Golf Kent Ankara nerede? sorusunun yanıtı için haberimizde yer alıyor. Tuyap tarafından konumlandırılan proje 3 etap halinde yükseliyor ve konut fiyatları 164 bin TL'den başlangıç gösteriyor...

Ankara Golfkent satılık!

Ankara Golfkent satılık daire fiyatları 164 bin liradan başlayarak yükseliyor. 3 etap olarak inşa edilen Ankara Golfkent Evleri projesinde ilk etabın teslimleri bu yıl sonunda yapılıyor...

Ankara Golfkent örnek daire!

1+1'den 5+1'e kadar seçeneğin yer aldığı Ankara Golfkent örnek daire resimleri haberimizin içerisinde yer alıyor. Ankara Golfkent Evleri daire fiyatları 164 bin TL'den başlıyor...

Ankara Golfkent Evleri!

Ankara Golfkent Evleri 164 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. Ankara Golfkent Evleri'nde ödemeler yüzde 30 peşinatla yapılıyor...

Golfkent fiyat listesi!

Golfkent fiyat listesi 164 bin liradan başlangıç gösteriliyor. Ankara Batıkent Golfkent ilk etaptaki konutlar bu yıl sonunda teslim ediliyor...

Ankara Golfkent Konutları!

Ankara Golfkent Konutları kapsamında konut fiyatları 220 bin TL'den başlıyor ve 585 bin TL'ye kadar yükseliyor...

Ankara Golfkent satılık!

Ankara Golfkent satılık konut fiyatları 220 bin liradan başlıyor. Proje 2 etap halinde yükseliyor...

Ankara Golfkent’in temeli atıldı!

Ankara’da arsası TURYAP’tan alınan ve Ertan Çelik İnşaat firması tarafından golf sahasının bulunduğu alanda hayata geçirilen Ankara Golfkent projesinin temeli atıldı. 2020'de teslim edilecek projede fiyatlar 395 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Ankara Golfkent arsaları satışa çıktı!

Ankara Golfkent’teki konut, ticari, eğitim, sağlık tesis imarlı arsalar inşaat şirketleri, kooperatifler, müteahhitler ve yatırımcılar için satışa sunuldu.

Ankara Golfkent'teki 26 gayrimenkulden 5 tanesine teklif geldi!

Turyap Holding, Eskişehir Yolu üzeri Çankaya Üniversitesi karşısında bulunan Ankara Golfent'teki 26 imarlı arsayı 28 Eylül 2018 Cuma günü saat 14:00'da satışa çıkardı. Ankara Golfkent'teki 26 gayrimenkulden 5 tanesine teklif geldi.

Ankara Golfkent arsaları 28 Eylül'de satılacak!

Ankara Golfkent’te konut, ticari, eğitim, sağlık tesis imarlı arsalar satışa sunuldu. İhale 28 Eylül 2018’de gerçekleşecek.

Ankara Golfkent’teki imarlı arsalar 28 Eylül'de satışta!

Turyap Holding, Ankara Golfkent'teki imarlı arsaları satıyor. 26 imarlı arsa, kapalı teklif usulüyle 28 Eylül'de satışa çıkacak. 

Ankara Golfkent'te 385 bin TL'ye satılık 2+1 daire!

Ankara Golfkent projesindeki konutlar TURYAP aracılığıyla satışa çıkarıldı. Hemen teslim edilen konutların fiyatları 385 bin TL'Den başlıyor...

Ankara Golfkent arsaları satışta!

Ankara Golfkent'te yer alan konut, ticari, eğitim, sağlık tesis imarlı arsalar satışa sunuluyor.  Arsa alanı 1 milyon 260 bin metrekare olan Golfkent'te 2.640 konut bulunuyor. 

Golfkent'te konut, iş merkezi, okul ve sağlık imarlı satılık arsa!

Ankara Golfkent'ten toplam büyüklüğü 38 bin 459 metrekare olan 4 farklı imarlı arsa TURYAP aracılığıyla satışa sunuluyor. 

Ankara Mebuskent satılık daire!

Ankara Mebuskent satılık daireler Aymor İnşaat tarafından inşa edildi. Projede “2016 bitmeden evinizi alın” sloganıyla kampanya başladı.

Turyap'ın Ankara Golfkent'te satışa çıkardığı 22 arsa ihalesi bugün!

Turyap’ın gayrimenkul geliştirme ve yatırım projesi Ankara Golfkent’te konut ve ticari imarlı arsalar için satış ihalesi bugün saat 14:00'da yapılacak.

Ankara Golfkent'te 400 bin TL'ye imarlı arsalar!

Turyap’ın gayrimenkul geliştirme ve yatırım projesi Ankara Golfkent’in konut ve ticari imarlı arsaları 9 Kasım 2016 Çarşamba günü saat 14’te Ankara Golfkent satış ofisinde düzenlenen açık artırma ile satışa sunuluyor.

Turyap Ankara Golfkent'te 22 arsa satışa çıkardı!

Ankara'nın en değerli bölgesi Eskişehir Yolu'nda yer alan Golfkent'teki 22 adet konut ve ticari imarlı arsalar 9 Kasım'da satışa sunulacak.

Ankara Golfkent’te klasik otomobil rüzgarı esti!

Turyap’ın gayrimenkul geliştirme ve yatırım projesi, Başkentin yeni yaşam merkezi Ankara Golfkent’te 23 Ekim Pazar günü klasik otomobillerin yarışına ev sahipliği yaptı.

ankara golfkent satılık

ankara golfkent satılık ankara golfkent satılık

Ankara'da arsası TURYAP’tan alınan ve Ertan Çelik İnşaat tarafından projesi hazırlanan, içerisinde golf sahasının bulunduğu ‘Ankara Golfkent’in temeli düzenlenen törenle atıldı. 

148 konut ve 20 villayı TURYAP satacak

Hürriyet Gazetesi'nde yer alan habere göre, Başkent’in uluslararası standartlara uygun olarak hazırlanan ilk golf sahası Ankara Golfkent, 1 milyon 260 bin metrekare arsaya sahip. Ertan Çelik İnşaat tarafından inşa edilen proje 2 bin 640 konut olarak yükselecek. Kat karşılığı inşaatı başlatılan bu etabın müteahhit şirkete düşen 148 konut ve 20 villanın satış ve pazarlaması ise, TURYAP tarafından yapılacak.

''Ankara'da özlenen bir proje''

Projeyi hayata geçirmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen Parlamenterler Konut Yapı Kooperatif Başkanı Asım Kulak, şu açıklamalarda bulundu: “Biliyorsunuz bir işe başlamak, bir işin yarısını halletmek demektir. Biz burada yüklenici firmamıza Ertan Beye çok...