ankara millet bahçeleri

ankara millet bahçeleri

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Ankara Kızılcahamam Millet Bahçesi projesinin ihalesini 7 Mayıs tarihinde gerçekleştirecek.

Ankara Kahramankazan Millet Bahçesi ihalesi 22 Nisan'da!

Ankara İli Kahramankazan İlçesi Yıldırım Mahallesi Millet Bahçesi Ve Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 22 Nisan 2020 tarihinde saat 11:00'de yapılacak.

Millet bahçelerinin ihale süreçleriyle ilgili soru önergesi!

Ankara'da yapılması planlanan millet bahçelerinin ihale süreçleri TBMM gündemine taşındı. CHP'li Emir, konuya ilişkin soru önergesi hazırladı...

Ankara Haymana'ya millet bahçesi müjdesi!

AK Parti Ankara Haymana Belediye Başkanı ve adayı Özdemir Turgut, seçim çalışmaları kapsamında hazırladığı projeleri anlattı. Turgut, Haymana millet bahçesi yapacaklarını söyledi.

Ankara'daki köpek barınağı millet bahçesi oluyor!

Ankara'daki Mogan ve Eymir göllerinin yer aldığı Gölbaşı ilçesinde Millet Bahçesi projesinin yapılacağı alan belli oldu.

Ankara Atatürk Kültür Merkezi Millet Bahçesi yıl sonunda açılacak!

Yapı-Yapı'nın yapımına başladığı ve yıl sonunda açılacak Ankara Atatürk Kültür merkezi Millet Bahçesi'nin (AAKM) içinde olimpik bir kaykay parkı bulunuyor.

Şanlıurfa Haliliye'ye 2 yeni millet bahçesi müjdesi!

Şanlıurfa Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, Ankara’da yoğun görüşmelerin ardından Devteyşti ve Süleymaniye Millet Bahçesi ile yıllardır çözüm bekleyen Yeşildirek Mahallesi kentsel dönüşüm projelerine başlayacaklarının müjdesini verdi.

Ankara'da ‘İdeal Cumhuriyet Köyü’ kuruluyor! 2 bin dönüm alanda hobi bahçeleri yapılacak!

Ankara Gölbaşı Belediye Başkanı MHP’li Şimşek, Atatürk’ün 83 yıl önce tasarladığı ‘İdeal Cumhuriyet Köyü’nü kurmak için çalışmalara başladı. Hedef tarıma destek olmak.

Kırıkkale Millet Bahçesi'nin ihalesi tamam!

Kırıkkale’nin çehresini değiştirecek Kızılırmak üzerinde kurulacak millet bahçesinin ihalesi Ankara’da gerçekleştirildi.

Kars’a 10 milyon TL'lik millet bahçesi yapılacak!

Koronavirüs salgını döneminde ekonomik sorunlar yaşanırken dört bir yana art arda millet bahçeleri yapılmaya devam ediyor. Şimdi de işsizlik için yatırım bekleyen Kars’a, 10 milyon TL harcanarak ‘Millet Bahçesi’ yapılacak...

Selim Yağcı: Millet bahçeleri son dönemdeki en önemli projelerden!

AK Parti Bilecek Milletvekili Selim Yağcı yaptığı açıklamada bu yıl 100 bin sosyal konut kampanyası başlatıldığını, birçok yerde yapımına devam edilen millet bahçelerinin ise son dönemdeki en önemli projelerden biri olduğunu söyledi.

Ankara Atatürk Kültür Merkezi Millet Bahçesi'nde sona yaklaşıldı!

Yapımına geçtiğimiz sene mart ayında başlanan Ankara Atatürk Kültür Merkezi Millet Bahçesi (AAKM) Projesi'nde sona geliniyor.

İstanbul'da iki yeni millet bahçesi hizmete açıldı!

İstanbul'da yapımı tamamlanan Halkalı ve Başakşehir Ayazma millet bahçeleri düzenlenen törenle vatandaşların hizmetine açıldı.

Bursa Millet Bahçesi hizmete açıldı!

Bursa'da açılışa geçilen Millet Bahçesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katıldığı Millet Bahçeleri Toplu Açılış Töreni ile hizmete açıldı. 

Amacımız aciliyet arz eden 1,5 milyon yapının dönüşümünü 5 yılda tamamlamak!

Millet Bahçeleri Toplu Açılış Töreni'nde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan "Son 18 yıldır ülkemiz, yılda 500 bin ile 1 milyon arasında yeni konutun inşa edildiği görünüm sergilemiştir." dedi.

Dünya Çevre Günü'nde 10 millet bahçesi daha açıldı!

Millet Bahçeleri Toplu Açılış Töreni'nde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan "Cumhuriyetin 100. yılına girerken 81 ilimize 81 milyon metrekare millet bahçesi kazandırma hedefimize adım adım yaklaşıyoruz." diye konuştu.

İstanbul'daki 2 yeni millet bahçesi yarın açılıyor!

İstanbul'da yapımı bitirilen Pendik ve Halkalı millet bahçeleri yarın açılacak. Pendik ve Halkalı millet bahçelerinin açılışıyla İstanbul'daki millet bahçesi sayısı 9'a ulaşacak...

Millet bahçesi projeleri 10 soruda tüm detaylarıyla!

Türkiye'nin 81 şehrinde "Daha çok yeşil" anlayışı doğrultusunda millet bahçeleri, hizmete alınıyor. Peki millet bahçeleri projelerinde son durum ne? Kaç tane millet bahçesi yapılacak. İşte Millet bahçesi projeleri 10 soruda tüm detaylarıyla...

ankara millet bahçeleri

ankara millet bahçeleri ankara millet bahçeleri

Dar ve orta gelirli aileleri ev sahibi yapmaya devam eden Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı yeni millet bahçesi projeleri için de start verdi.

Yatırımlarını son sürat sürdüren TOKİ, Ankara Kızılcahamam'da yeni bir millet bahçesi inşa edecek. TOKİ Ankara Kızılcahamam Millet Bahçesi projesinin ihalesi 7 Mayıs 2020 tarihinde gerçekleştirecek.

Başkentlilerin yüzünü güldüren Ankara Kızılcahamam Millet Bahçesi projesinde sosyal donatı alanlarına da yer verilecek.

Hayata geçirdiği kentlerde konut fiyatlarının artıran millet bahçelerinin başkent Ankara'nın da değerine değer katması bekleniyor.

İhale ilanı:
Ankara İli, Kızılcahamam İlçesi Millet Bahçesi ve Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 7 Mayıs 2020 tarihinde saat 14:30'da gerçekleştirilecek.

TOKİ'den 129 millet bahçesi...