28 / 03 / 2023

Arıkanlı Holding

Arıkanlı Holding

Dersaneyle başladığı eğitim yolculuğuna MEF Okulları ile devam eden Arıkanlı Holding, şimdi de üniversite kurmaya hazırlanıyor. MEF, üniversite hazırlığında. Kurum, Maslak'ta şehrin 46'ncı üniversitesini kuracak...

Arıkanlı Holding'ten Eskişehir'e konut yatırımı

Eskişehir'de Arıkanlı Holding tarafından yaptırılacak 461 dairelik 'Yenişehir Konakları' projesi tanıtıldı.

Alp Şahin, Arıkanlı Holding'in yeni Strateji Planlama ve İş Geliştirme Koordinatörü oldu!

Gayrimenkul sektörünün ve küresel yatırımların Türkiye de en girişimci ve yaratıcı aktörlerinden olan Alp Şahin, Arıkanlı Holding'e Strateji Planlama ve İş Geliştirme Koordinatörü olarak transfer oldu

Devlet Arşivleri Başkanlığı duyurdu! 12 bin 544 TL maaşla personel alımı! Başvuru şartları neler?

Devlet Arşivleri Başkanlığı tarafından, Ankara ve İstanbul'daki birimlerde çalıştırmak üzere KPSS 60 puanı ile 10 farklı unvanda personel alımı yapılacağı duyuruldu. Başvuru şartları neler? Kimler başvuru yapabilir?

Cumhurbaşkanlığı 12.554 TL maaş ile personel arıyor! İşte detaylar!

Cumhurbaşkanlığı personel arıyor. Çeşitli alanlarda 12.554 TL maaş karşılığında personel alımı yapılacak. İşte detaylar!

Tamer Saka Sabancı Holding Çimento Grup Başkanlığı'na atandı!

Dr Tamer Saka, Sabancı Holding Çimento Grup Başkanlığına atandı. Tamer Saka, 2 Nisan itibarıyla yeni görevine başlıyor.

Yaşar Holding'ten Turgutlu'ya 50 milyonluk fabrika!

Yaşar Holding bünyesindeki Çamlı Yem'in Turgutlu'da kuracağı yeni fabrikasının temeli törenle atıldı.

Yaşar Holding'ten Manisa'ya dev yatırım!

Ege'nin sanayi devi Yaşar Holding kuruluşlarından yem ve besicilik şirketi Çamlı, Manisa Turgutlu'ya dev bir yem fabrikası yatırımı yapma kararı aldı.

Ebru Arıkan'dan yeni şirket!

MEF Okulları kurucusu rahmetli iş adamı İbrahim Arıkan'ın kızları Ebru Arıkan ile Eda Arıkan tarafından Arıkanlı Yapı İnşaat Pazarlama Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu.

Arıkanlı Yapı İnşaat Pazarlama Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Arıkanlı Yapı İnşaat Pazarlama Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Ebru Arıkan Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Eda Arıkan Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı'nda 1 milyon 981 bin TL sermaye ile 2 Mayıs'ta Sarıyer'de kuruldu.

ECE Holding Ar-Ge Merkezi tescillendi!

Yapı sektörünün lider markalarını bünyesinde barındıran ECE Holding’in Ar-Ge Merkezi’ne, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından Resmi Ar-Ge Merkezi Belgesi verildi.

Şerbetpınarı İçmesuyu Arıtma Tesisi ihalesi gerçekleşti!

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Şerbetpınarı İçmesuyu Arıtma Tesisi Yapım İşi ihalesi gerçekleştirildi. SASKİ Genel Müdür Yardımcısı Atilla Toprak’ın komisyon başkanlığını yaptığı ihaleye 3 teklif verildi...

Arıkan Endüstri ve Yapı Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Arıkan Endüstri ve Yapı Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Habip Arıkan Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Orfea Arıkan Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı'nda 100 bin TL'lik sermaye ile kuruldu.

Alarko Holding Yönetim Kurulu Başkanlığı'na İzzet Garih geldi!

Alarko Holding Yönetim Kurulu Başkanlığı'ndan ayrılan İshak Alaton'un yerine İzzet Garih getirildi. İzzet Garih oy birliği ile yönetime geçti.

Tekfen Holding yeni yönetim kurulu başkanı Murat Gigin oldu!

Tekfen Holding’in son yapılan yönetim kurulu toplantısında, grubun kurucu ortaklarından ve aynı zamanda Yönetim Kurulu Başkanı Ali Nihat Gökyiğit, Başkanlık görevini ve Murahhas Azalık sıfatını Yönetim Kurulu üyelerinden Murat Gigin’e devretti.

Ford Türkiye'deki en büyük Ar-Ge merkezini açtı!

Ford Otosan, Türkiye’nin 68 Milyon TL yatırımla en büyük Ar-Ge Merkezi'ni Sancaktepe'de açtı. Törene Bakan Fikri Işık ve Koç Holding yöneticileri de katıldı.

Arıkanlı Holding Haberi

Arıkanlı HoldingDersaneyle başladığı eğitim yolculuğuna MEF Okulları ile devam eden Arıkanlı Holding, şimdi de üniversite kurmaya hazırlanıyor. Farklı eğitim modeli ile sektörü örnek olan kurum anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lisedeki başarısını üniversiteye taşımayı hedefliyor. MEF markasıyla 40 yılı aşkın süredir 200 binden fazla mezun veren MEF Eğitim Kurumları, üniversiteye 2014- 2015 eğitim-öğretim döneminde ilk öğrencilerini alacak. 


MASLAK'TA KURULACAK 

Maslak'ta kurulacak kampusta eğitim, hukuk, iktisadi, idari ve sosyal bilimler, sanat, tasarım ve mimarlık ile mühendislik fakültelerinin yüksekokulu yer alacak. İlk yıl yaklaşık 500 öğrenci kabul edecek üniversite, akademik kadrosunu oluşturmaya başladı. Amerika, Japonya, İngiltere, Almanya gibi ülkelerden başvurular alan MEF Üniversitesi, sadece farklı eğitim modeliyle değil akademisyen kalitesiyle de iddialı. Akademisyenlerinin yüzde 50'si yabancı öğretim üyelerinden oluşacak olan üniversitenin eğitim modeli de 'sıra...