26 / 03 / 2023

Ataköy Seapearl teslim tarihi

Ataköy Seapearl teslim tarihi

Kuzu Grup tarafından inşa edilen İstanbul'un denize sıfır tek premium projesi olan Seapearl Ataköy, 20 katlı 4 blok ve 631 birimden oluşuyor. İşte, Seapearl Ataköy daire fiyatları 2017...

Ataköy Seapearl'de metrekaresi 7 bin 200 dolara!

Dairelerin metrekare birim fiyatlarının 7 bin 200 dolardan başladığı Ataköy Sea Pearl projesinde yer alan konutlar için ödemelerde yüzde 10 peşinatlı ödeme tablosu uygulanıyor.

Ataköy Seapearl fiyat listesi!

127 bin 600 metrekare arsa üzerinde inşa edilen projede toplam 1.381 adet daireden meydana geliyor. Ataköy Seapearl fiyat listesi kapsamında projedeki daireler 659 bin dolardan başlangıç gösteriyor.

SeaPearl Ataköy fiyat listesi!

SeaPearl Ataköy fiyat listesi dairelerin konum ve alanlarına bağlı olarak değişiyor. Toplam 1.381 tane daireden meydana gelen proje Ataköy Yat Limanı’na 1 kilometre mesafede inşa ediliyor.

Ataköy Sea Pearl'de metrekare fiyatı 7 bin 200 dolara!

Ataköy'de 127 bin 600 metrekare alan üzerinde yükselen projedeki dairelerin alanları 88 metrekareden başlıyor. Projede daire teslimlerinin 2017 yılında yapılması öngörülüyor.

SeaPearl Ataköy Jumeirah Otel ve Residence projesinde Daikin imzası!

Kuzu Grup ve dünyaca ünlü otel markası Jumeirah Group işbirliği ile Ataköy sahilde inşa edilen SeaPearl Ataköy Jumeirah Otel ve Residence projesinde iklimlendirme çözümleri bir kez daha sektörün öncü markası Daikin’e teslim edildi. 

Nef Ataköy 22'de 810 hak sahibine tapuları teslim edildi!

İstanbul’un öncü projeleri arasında yer alan Nef Ataköy 22 projesinde, ödemelerini tamamlayarak tapu almaya hak kazanan 810 ev sahibine tapuları teslim edildi.

Kuzu Grup, SeaPearl Ataköy ile konutta dev kampanyaya destek oluyor!

Kuzu Grup, SeaPearl Ataköy ile konutta dev kampanyaya destek oldu. Projede 31 Ekim’e kadar sürecek kampanya kapsamında yüzde 10 indirim avantajı sunulacak..

Sea Pearl Ataköy'de yüzde 8 KDV avantajı!

Ataköy No:1'de hayata geçirilen Sea Pearl Ataköy projesinde 31 Ekim 2018 tarihine kadar yüzde 10 KDV indirimi avantajı sunuluyor. Projede daireler hemen teslim ediliyor...

Sea Pearl Ataköy'de metrekare fiyatları 8 bin dolardan başlıyor!

İstanbul Ataköy No:1'de Kuzu Grup imzası ile yükselen Sea Pearl Ataköy'de metrekare fiyatları 8 bin dolardan başlıyor. Projede daireler hemen teslim ediliyor..

Sea Pearl Ataköy'de hemen teslim daireler! 8 bin dolara!

Sea Pearl Ataköy 127 bin metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor.  Ataköy No:1'de yükselen Sea Pearl, 20 katlı 4 bloktan meydana geliyor. Projede fiyatlar 8 bin dolardan başlıyor. 

Sea Pearl Ataköy'de hemen teslim fırsatı!

Kuzu Grup tarafından Ataköy'de hayata geçirilen Sea Pearl projesinde daireler hemen teslim ediliyor..

Sea Pearl Ataköy fiyat 2018!

"Denizin kıyısında hayatın zirvesinde!" sloganıyla basına tanıtılan Sea Pearl Ataköy'de ilk etap daireleri hemen teslim ediliyor..

Nivo Ataköy ne zaman teslim?

Cathay İnşaat imzası taşıyan Nivo Ataköy Evleri 2 blok şeklinde yükseliyor. Projede daire fiyatları metrekare bazında 10 bin TL'den başlıyor. Peki Nivo Ataköy ne zaman teslim?

Sea Pearl Ataköy ev fiyatları 2017!

Kuzu Grup imzası ile yükselen Sea Pearl Ataköy'de 1. etap daireler hemen teslim ediliyor. Sea Pearl Ataköy ev fiyatları 1 milyon 767 bin 292 dolardan başlıyor..

SeaPearl Ataköy'ün ikinci etabına hız verildi!

İstanbul'un denize sıfır tek premium konut projesi olarak Kuzu Grup imzasıyla hayata geçirilen SeaPearl Ataköy'ün ikinci etabına hız verildi.

SeaPearl Ataköy'ün ilk etabında yaşam başladı!

İstanbul'un denize sıfır tek premium konut projesi olan Kuzu Grup imzalı SeaPearl Ataköy’ün ilk etabında yaşam başladı.

Sea Pearl Ataköy'de geri sayım başladı!

Kuzu Grup tarafından hayata geçirilen SeaPearl Ataköy’ün ilk etabında sona gelindi. Denize sıfır tek premium konut projesi olan SeaPearl Ataköy’de ay sonu itibarıyla yaşam başlayacak

Ataköy Seapearl teslim tarihi Haberi

Ataköy Seapearl teslim tarihi

1+1'den 4,5+1'e kadar daire seçeneği sunan Seapearl Ataköy projesinde dairelerin metrekareleri 88 ile 400 arasında değişiklik gösteriyor. 


İstanbul'un denize sıfır tek premium projesi olan Seapearl Ataköy, 20 katlı 4 blok ve 631 üniteden oluşuyor. 


Kuzu Grup imzası taşıyan projede her bloğun kullanımına özel seyir adası, tenis kortu, deniz kenarı yürüyüş imkanı, fitness salonları, yoga salonları, dinlenme alanları, çocuk oyun alanları ve biyolojik gölet bulunuyor.


Proje, merkezi konumuyla da dikkat çekiyor. E-5 ve Basın Express yolu üzerinden TEM ile bağlantısı olan Seapearl Ataköy projesi, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 17, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 25, Ataköy Yat Limanı’na ise sadece 1 kilometre mesafede yer alıyor. 


Seapearl Ataköy daire fiyatları 2017!


Temmuz ayında teslim edilmesi planlanan projede, daire fiyatları, 745 bin 500 dolar + yüzde 18 KDV'den...