Babacan Palace teslim tarihi

Babacan Palace teslim tarihi

Babacan Palace’ta teslimler mart ayında başlıyor. Babacan Yapı tarafından Beylikdüzü’nde inşa edilen ultra lüks projeden ev sahibi olmak için 40 ay 0 faiz kampanyası da devam ediyor.

Babacan Palace Beylikdüzü'nde 180 aya kadar taksit!

Babacan Palace Beylikdüzü'nde 180 aya kadar taksit imkanı sunuluyor. Babacan Prime Palace projesinde suit dairelerin fiyatları 256 bin TL'den başlıyor...

Babacan Holding'ten 0.79 faizli yeni kampanya!

Babacan Holding, Beylikdüzü Babacan Premium ve Babacan Palace projelerinden konut almak isteyenlere yüzde 5 peşinat, 120 ay vade ve yüzde 0,79 faiz fırsatı sunuyor...

Babacan'dan konut alana eşyası hediye!

Babacan Holding, Babacan Premium ve Babacan Palace projelerinde konut alan müşterilerine, dairelerini satış fiyatına herhangi bir fark koymadan eşyalı şekilde teslim edecek.

Babacan Holding'ten dayalı döşeli ev kampanyası!

Babacan Holding, Dünya Kadınlar Günü’ne özel kaçırılmayacak bir kampanya başlattı. Proje 8- 18 Mart tarihleri arasında Babacan Premium ve Babacan Palace projelerinde geçerli olacak.

Babacan Holding faiz kampanyasını uzattı!

Babacan Holding, satışı devam eden Babacan Premium, Babacan Port Royal ve Babacan Palace projelerinde faiz kampanyasını 1 ay daha uzattı..

Babacan Palace ile Babacan Prime Suits'te kira garantili dev kampanya!

Babacan Holding Babacan Palace ile Babacan Prime Suits projelerinde yepyeni bir kampanyaya imza atıyor. Kampanya kapsamında 269 bin TL değerindeki daireye aylık bin 500 TL, 370 bin TL değerindeki daireye ise aylık 2 bin TL’lik kira garantisi veriliyor.

Babacan Port Royal teslim bilgisi!

Babacan Port Royal teslim bilgisi için haberimizi inceleyebilirsiniz. Babacan Port Royal projesinde fiyatlar 279 bin TL'den başlıyor...

Babacan Central Beylikdüzü teslim tarihi!

İstanbul Beylikdüzü'de yükselen Babacan Central projesi 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri sunuyor. Peki Babacan Central Beylikdüzü teslim tarihi ne zaman?

Yeşilköy Babacan Port Royal teslim tarihi!

Babacan Port Royal projesi İstanbul Yeşilköy'de Babacan Yapı tarafından inşa ediliyor. Peki Yeşilköy Babacan Port Royal teslim tarihi ne zaman?

Babacan Premium fiyatları ne kadar?

2018 yılında teslim edilecek olan Babacan Premium projesi 1.009 konut ve 56 adet ticari üniteden meydana geliyor. Peki Babacan Premium fiyatları ne kadar?

Beylikdüzü Babacan Central fiyatlar!

Beylikdüzü Babacan Central fiyatlar 353 bin TL'den başlıyor. Babacan Central Konutları'nın iki yıl içinde teslim edilmesi planlanıyor...

Babacan Holding'ten hemen taşın, 1 yıl sonra öde kampanyası!

Babacan Holding, Babadan Palace ve Prime Suites projelerinde yeni bir kampanya başlattı. Kampanyaya göre; konut sahibi olmak isteyenler, hemen taşınıp ödemeye ise 1 yıl sonra başlıyor.

Babacan Yapı Yakuplu projesi 36 ay sonra teslim edilecek!

4 blok şeklinde yükselen Babacan Yapı Yakuplu projesi 862 daire ve 23 ofisten meydana geliyor. Babacan Yapı Yakuplu projesi 36 ay sonra teslim edilecek.

Başak Palace'ta 900 bin TL'ye 3+1! Hemen teslim!

Alpan İnşaat tarafından İstanbul Başakşehir'de inşa edilen Başak Palace'ta toplam 48 daire yer alıyor. Projede, daireler hemen teslim ediliyor..

Babacan Palace teslim tarihi

Babacan Palace teslim tarihi Babacan Palace teslim tarihi

İngiliz ve Osmanlı mimarisinin görkemini, günümüzün modern mimarisiyle Babacan Palace’ta teslimler mart ayında başlıyor. Babacan Yapı tarafından Beylikdüzü’nde inşa edilen ultra lüks projeden ev sahibi olmak için 40 ay 0 faiz kampanyası da devam ediyor. 


Kendi arsaları üzerinde inşa ettiği lüks konut projeleriyle sektörde öne çıkan Babacan Holding’in, Beylikdüzü’nde inşa ettiği ihtişamlı proje ‘Babacan Palace’da geri sayım başladı. 


İngiliz ve Osmanlı mimarisinin görkemli ve tarihi dokusunu, günümüz teknolojisi ve modern mimarı anlayışıyla birleştiren ‘Babacan Palace’ın teslimleri mart ayında başlıyor.

  

Bölgede ses getiren kampanyalara imza atan Babacan Holding, ev sahibi olmayı kolaylaştırdığı gibi yatırımcısının da yüzünü güldürüyor.

5 bin metrekarelik bir alanda hayata geçen ‘Babacan Palace’dan konut satın almak isteyenler için 40 ay sıfır faiz kampanyası da devam ediyor. 

66-287 metrekare arasında değişen 1 +...