Babacan Port Royal satılık daire

Babacan Port Royal satılık daire

Güvenli ve lüks konut projelerine imza Babacan Holding, bölgesinin en iddialı ve en prestijli projesi olan ‘Babacan Port Royal’in lansmanından sonra 15 gün içerisinde 155 konutun satışını gerçekleştirdi.

Babacan Port Royal Sefaköy ödeme seçenekleri!

Babacan Holding tarafından hayata geçirilen Babacan Port Royal projesinde daire fiyatları 263 bin 124 TL'den başlıyor. İşte Babacan Port Royal Sefaköy ödeme seçenekleri...

Babacan Port Royal Evleri fiyat!

Babacan Holding tarafından inşa edilen Babacan Port Royal Evleri fiyat listesi 263 bin 124 TL'den başlıyor. Proje Mart 2019'da teslim edilecek.

Babacan Port Royal ev fiyatları!

16 bin 527 metrekare alan üzerinde yükselen Babacan Port Royal projesinde fiyatlar 263 bin 124 TL'den başlıyor. Proje Babacan Holding imzası taşıyor...

Babacan Port Royal'de lansman öncesi son fırsat!

Babacan Port Royal’de ön talep sürecindeki fiyat avantajı devam ediyor. 50 ay sıfır faiz avantajıyla satışa sunulan ‘Babacan Port Royal, yatırımcının karşısına lansman öncesi kaçırılmayacak fırsatlarla çıkıyor.

Babacan Port Royal daire fiyatları güncel!

5 blok şeklinde yükselen Babacan Port Royal projesinde anahtar teslimler 2019 yılında gerçekleşecek. İşte Babacan Port Royal daire fiyatları güncel...

Sefaköy Babacan Port Royal ne zaman?

Babacan Port Royal projesi İstanbul Küçükçekmece ilçesine bağlı Sefaköy'de inşa ediliyor. Peki Sefaköy Babacan Port Royal ne zaman?

Babacan Port Royal satış ofisi!

Babacan Port Royal satış ofisi ile 0212 876 18 08 numaralı telefondan iletişime geçebilmek mümkün. Dairelerin 149 bin dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulduğu proje 4 blok halinde yükseliyor.

Babacan Port Royal'de VIP ofisler satışa çıktı! 

Babacan Holding'in, Küçükçekmece E-5 üzerinde yer alan Babacan Port Royal'de VIP ofis satışları başladı.

Babacan Port Royal'de teslimler başlıyor!

Babacan Holding, küresel salgına rağmen, inşaat çalışmalarına devam ederek, Küçükçekmece E-5 üzerinde inşa edilen Babacan Port Royal'de ilk etap teslimlerine başladı.

Babacan Port Royal'de yüzde 15 indirim fırsatı!

Babacan Holding’in Babacan Port Royal projesinde yüzde 15 indirim imkanı sunuyor...

Babacan Port Royal'de yüzde 5 peşinat ve yüzde 15 indirim fırsatı!

Babacan Holding'ten, 180 ay vadeli 0,64 faiz oranı ile 12 ay geri ödemesiz konut kredisi kampanyasına ek olarak Babacan Port Royal'de, yüzde 5 peşinat ve yüzde 15 indirim fırsatı sunuluyor...

Babacan Port Royal'de kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı!

Babacan Port Royal'de 1 oda 1 salon daireler 3 bin 800 TL'den, 2 oda 1 salon daireler 5 bin 200 TL'den ve 3 oda 1 salon daireler 8 bin 300 TL'den başlayan taksitlerle satılıyor.

Babacan Port Royal'de satışlar başladı!

Babacan Yapı tarafından İstanbul Küçükçekmece E5 üzerinde, eski havalimanı karşısında inşa edilen Babacan Port Royal’in satışları başladı.

Babacan Port Royal'de yüzde 0.79 faizli ödeme seçeneği!

Babacan Holding, Babacan Port Royal'de müşterilerine firma bünyesinde 45 bin TL peşinat ve 4 bin 500 TL taksitle veya yüzde 5 peşinat, 120 ay vadeli yüzde 0,79 faizli banka kredisi ile ödeme seçeneği imkanı veriyor…

Babacan Port Royal’de 60 ay yüzde sıfır faiz fırsatı!

Babacan Holding, bölgesinin prestij sembolü projesi Babacan Port Royal’den konut sahibi olmak isteyenlere özel benzersiz bir kampanya başlattı. Babacan Port Royal’de 60 ay yüzde sıfır faiz fırsatı ile daire sahibi olunabiliyor. 

Babacan Port Royal'de teslimler 2019 Eylül'de başlıyor!

Babacan Port Royal'de teslimler 2019 Eylül'de başlıyor... Fiyatların 341 bin TL'den başladığı projede 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde daire tipleri sunuluyor. 

Babacan Port Royal iletişim bilgisi!

Babacan Port Royal iletişim bilgisi haberimizde yer alıyor. 814 konut ve 37 adet ticari birimden meydana gelen proje Babacan Yapı imzasını taşıyor.

Babacan Port Royal fiyatları 2018!

Sefaköy'de Babacan Holding tarafından hayata geçirilen Babacan Port Royal projesinde toplamda 814 konut ve 37 adet ticari birim bulunuyor. İşte, Babacan Port Royal fiyatları 2018... 

Babacan Port Royal ve Babacan Premium'da 84 ay 0 faiz!

Babacan Holding, Yeşilköy Havalimanı karşısında yer alan ‘Babacan Port Royal’ ve Beylikdüzü E5 üzerinde inşa edilen ‘Babacan Premium’da faizleri sıfırladı. 

Babacan Port Royal fiyatları ne kadar?

Babacan Port Royal projesi Sefaköy'de Babacan Holding tarafından hayata geçirildi. Peki Babacan Port Royal fiyatları ne kadar?

Babacan Port Royal satılık daire Haberi

Babacan Port Royal satılık daire

Bugüne kadar 40’tan fazla projeye imza atan Babacan Holding; lokasyonun en iddialı, en prestijli, en kaliteli ve tüm bu ayrıcalıklara rağmen en hesaplı projesi ‘Babacan Port Royal’in lansmanından sonra 15 günde 155 konutun satışını gerçekleştirdi. Emsallerine göre yüzde 30 daha ekonomik ve uygun fiyatlarla satışa sunulan Babacan Port Royal projesinde daireler mayıs sonuna kadar 249 bin liradan satışa sunulmaya devam ediyor. 


Yeşilköy Atatürk Havalimanı’nın tam karşısında, E-5 yolu yakınında konumlanan ‘Babacan Port Royal lokasyonun en lüks ve en ulaşılabilir projesi olarak dikkat çekiyor. 


Bölgenin en çok kazandıracak projesi…

İstanbul’un en çok değerlenen bölgesinde yer alan Babacan Port Royal’i ekonomik fiyatlarla satışa sunduklarını anlatan Mehmet Babacan, bunu fırsata çevirecek müşterilerin aynı zamanda bölgenin en çok kazananı olacağını belirtti. Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan,...