bağdat cadde konut projeleri

bağdat cadde konut projeleri

Kentsel dönüşümle beraber Anadolu yakasında inşaat sektörü hız kazanmaya devam ediyor. Fikirtepe’de markalı büyük konut projeleri, Bağdat Caddesi’nde ise kentsel dönüşüm projeleri ön plana çıkıyor.

Emlak Konut GYO İdealist Cadde değerleme raporu!

Emlak Konut GYO, İstanbul Şile Çavuş Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi kapsamında (İdealist Cadde) projesi ile ilgili olarak hazırlatılan Gayrimenkul Değerleme Raporu'nu yayınladı. 

Emlak Konut'tan satılık 16 cadde dükkanı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Niğde Emlak Konutları'nda yer alan 16 adet cadde dükkanını açık artırmayla satışa çıkarıyor. Dükkanların toplam muhammen bedeli 25 milyon 440 bin TL...

Emlak Konut Kuzey Yakası cadde dükkanları satış!

Emlak Konut Kuzey Yakası cadde dükkanları satış detayları haberimizde yer alıyor. Projede yer alan dükkanlar 11 Mayıs tarihinde açık artırmayla satışa sunulacak.

Emlak Konut Kuzey Yakası cadde dükkanları satışa çıkıyor!

Emlak Konut Kuzey Yakası cadde dükkanları 11 Mayıs'ta açık artırmayla satışa sunulacak.

Eataly, Bağdat Cadde'sinden vazgeçmiş!

Eatly yöneticileri Bağdat Cadde'sinde 20 milyon TL ciro hedefliyordu. Ancak Eatly ikinci şubeden vazgeçmiş...

Maltepe Mesa Cadde konut fiyatları 2018!

Toplam 253 konuttan meydana gelen MESA Cadde’den 3 dakikada E-5 Karayolu’na, 15 dakikada Metrobüs Söğütlüçeşme Durağı’na ulaşılabiliyor..

RE/MAX Cadde Bağdat Caddesi’ndeki durgunluğu çözüyor!

RE/MAX Cadde, Bağdat Caddesi’nde müteahhitler ile daire sahipleri ile yaşanan mağduriyetleri çözüyor..

Mesa Cadde Maltepe fiyatları!

Mesa Cadde Maltepe fiyatları minimum 555 bin TL'den başlıyor. Projede 1+1'den 4+1'e kadar konut alternatifleri sunuluyor...

Mesa Cadde Aralık'ta satışta! Yeni proje!

Mesa Cadde projesi İstanbul Anadolu Yakası Maltepe'de Carrefoursa AVM’nin bulunduğu arazide inşa edilecek. Konut ve AVM'den meydana gelecek projede ön talep toplanıyor. 

Alyans İnşaat'tan 4 bin 500 konut geliyor!

Alyans İnşaat, Çayırova’da hayata geçirdiği yeni projesi Cadde Alyans'ın satışlarına devam ediyor. Kendi arsaları üzerinde 4 bin 500 yeni konut hayata geçirecek olan Alyans İnşaat'ın CEO'su Ozan Kaplan'la Cadde Alyans projesini ve gelecek hedeflerini konuştuk.

Park Residence Cadde'de 60 ay 0 faiz imkanı!

Bağdat Caddesi’nde inşa edilen Park Residence Cadde projesinde teslime hazır daireler için yeni bir kampanya başladı. Park Residence Cadde'de 60 ay 0 faiz imkanı.

Cadde Varlık Residence satılık daire fiyatları!

Cadde Varlık Residence projesi, İstanbul Bağcılar Mahmutbey Caddesi'nde inşa ediliyor. Cadde Varlık Residence projesi 3 blokta 510 konut ve 40 ticari birimden oluşuyor.

Park Residences Cadde'de sıfır faiz kampanyası!

Bağdat Caddesi'nde hayata geçirilen Park Residences Cadde'de hemen teslim fırsatı sunuluyor. Yaşamın başladığı projede faizler sınırlandı..

bağdat cadde konut projeleri

bağdat cadde konut projeleri bağdat cadde konut projeleri

Kentsel dönüşümde her geçen gün yeni projeler yerini almaya devam ediyor. Kentsel dönüşüm projelerinden biri olan Kartal life Atalar'ı ilk kez Yeni Şafak'a anlatan STCA İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Aslandağ,” Kartal'ın Lokasyon olarak önemli bir konumda olması, aynı zamanda Kartal Bölgesi Okullar Bölgesi olarak adından sıkça söz ettirmesi bölgeyi cazip kıldığını belirterek, şunları söyledi: “Kartal life Atalar 24 Mayıs'ta lansmanı yapılması planlanan projemiz için arsa bedeliyle birlikte 80 milyonluk yatırım yaptık. Kartal'da ağırlıklı olarak karma projeler var."


ALTYAPI YATIRIMI İÇİN TEŞVİK TALEBİ

Organize Sanayi Bölgeleri (OSB) yatırım alanlarının çoğunun rant beklentisi olmasının büyük bir sıkıntı oluşturduğundan yakınan Aslandağ, “Burası değerlenir diyerek sanayiciye yüksek rakamlara satayım düşüncesi yanlış. Son dönemlerde Sanayi Bakanımız bu sorunun çözülmesi için çalışmalar başlattı. İstanbul Sanayi Odası...