beşiktaş satılık ev

beşiktaş satılık ev

İstanbul İli Beşiktaş İlçesi, Mecidiye mahallesinde yer alan gayrimenkul 3 milyon TL bedel ile satışa çıkarıldı.

Beşiktaş'ta icradan 3.5 milyon TL'ye satılık ev!

İstanbul 10. İcra Dairesi, Beşiktaş Sinanpaşa Mahallesi'nde yer alan kargir evi satışa çıkardı. Gayrimenkulün satış bedeli 3 milyon 500 bin TL olarak belirlendi.

İstanbul Inn Levent Şişli iletişim bilgileri!

Tekfen, Zorlu ve Finansbank gibi noktalara yakın mesafede bulunan proje 21 kattan meydana geliyor. İstanbul Inn Levent Şişli iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 0212 679 58 58 olarak belirlendi.

Beşiktaş'ta icradan 2.7 milyon TL'ye satılık daire!

İstanbul'un Beşiktaş ilçesi Dikilitaş'ta bulunan daire icradan 2 milyon 700 bin TL'ye ihale edilecek.

Nidapark Beşiktaş iletişim bilgileri!

İstanbul Avrupa yakası Beşiktaş bölgesinde yükselen Nidapark Beşiktaş projesi Tahincioğlu Gayrimenkul imzası taşıyor. Projede toplam 58 adet daire bulunuyor. Nidapark Beşiktaş iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor...

Nidapark Beşiktaş projesi!

Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Nidapark Beşiktaş projesi 7.250 metrekare inşaat alanına sahip. Projede 58 rezidans daire yer alıyor. Nidapark Beşiktaş projesi ile ilgili detaylı bilgileri haberimizde bulabilirsiniz...

İstanbul Beşiktaş Mutlu Sitesi'nde 3 milyon 500 bin TL'ye satılık gayrimenkul!

İstanbul İl Beşiktaş İlçesi Mutlu Sitesi'nde yer alan 9,080,00 metrekare yüzölçümlü gayrimenkul İstanbul 10. İcra Dairesi tarafından 21 Ekim 2014 günü saat 10:00 ile 10:10 arası ihale ediliyor.

Fuzul Beşiktaş satılık!

Fuzul Yapı ve Emlak Konut GYO işbirliğinde hayata geçecek Fuzul Beşiktaş için ön talep toplanıyor. Peki projede fiyatlar ne kadar? İşte Fuzul Beşiktaş satılık daire fiyatları...

Zer Kartal satılık ev fiyatları!

Zer Kartal satılık ev fiyatları minimum 360 bin TL'den başlıyor. Beş blok olarak yükselen Zer Kartal projesinde daire büyüklükleri 75 metrekare ile 155 metrekare arasında değişiyor...

Seyran Şehir Kayaşehir satılık ev!

Seyran Şehir Kayaşehir satılık ev fiyatları metrekare bazında 3 bin 100 TL'den başlıyor. Toplam 220 adet konuttan oluşan proje 7 blok halinde hayata geçiriliyor.

Beyoğlu Elysium Soul satılık ev!

Beyoğlu Elysium Soul satılık ev büyüklükleri 50 ile 225 metrekare arasında değişiyor. Arsa alanı 6 bin 610 metrekare olarak belirlenen projede 36 ay vade imkanı ile ödeme yapılabiliyor.

Therra Park Tarabya satılık ev!

Therra Park Tarabya satılık ev fiyatları 1,6 milyon dolardan başlıyor. Teslimlerin 2016 yılı içerisinde gerçekleşeceği projede 12 ay vade imkanı ile ödeme yapılabiliyor.

Batı Şehir Bağcılar satılık ev!

Batı Şehir Bağcılar satılık ev tipleri stüdyodan dublekse kadar farklı şekilde dizayn edildi. Toplamda 3 bin 226 adet konuttan oluşan proje Ege Yapı Group tarafından inşa ediliyor.

Trabzon Tonya TOKİ satılık ev fiyatları!

Trabzon Tonya TOKİ satılık ev fiyatları 74 bin 787 TL'den başlıyor. Kura tarihi 4 Ocak 2016 olarak belirlenen projede 2 oda 1 salon daire tiplerine yer veriliyor.

Dekar Asmalı Hayat 2. Etap satılık ev!

Dekar Asmalı Hayat 2. Etap satılık ev fiyatları 796 bin 890 TL'den başlıyor. Beylikdüzü Yakuplu'da inşa edilen projede teslimlerin Haziran 2017 tarihinde yapılması planlanıyor.

Kavaklı Vira İstanbul satılık ev!

Kavaklı Vira İstanbul satılık ev fiyatları metrekare bazında 3 bin 100 TL'den başlıyor. E-5'e 2 dakika uzaklıkta yer alan projede 30 ay vade farksız taksit şeklinde ödeme yapılabiliyor.

Teras Gökyüzü satılık ev!

Teras Gökyüzü satılık ev tipleri 2+1'den dublekse kadar farklı şekilde dizayn edildi. 25 milyon lira yatırım bedeliyle yükselen proje Uzunyayla Group imzası taşıyor.

Başakşehir Adım İstanbul satılık ev!

İntaya, EYG ve İntes Ortaklığı imzasıyla yükselen projede daire alanları 60 metrekareden başlıyor. Başakşehir Adım İstanbul satılık ev teslimleri 2018 yılı Ocak ayında yapılması planlanıyor.

Basın Ekspres Sone İstanbul satılık ev!

Teslimlerin 2017 yılının Aralık ayında yapılması öngörülen projede 1.067 adet konut, otel ve dükkan bulunuyor. Basın Ekspres Sone İstanbul satılık ev fiyatları metrekare birim bazında 5 bin 500 TL'den başlıyor.

Beylikdüzü Dekar Asmalı Hayat satılık ev!

Teslimlerini 2016 yılı Kasım ayında yapması planlanan proje İstanbul' un Beylikdüzü ilçesinde inşa ediliyor. Beylikdüzü Dekar Asmalı Hayat satılık ev 750 bin liradan başlıyor.

beşiktaş satılık ev Haberi

beşiktaş satılık ev

Beşiktaş İlçesi, Mecidiye mahallesi 215 ada,l parsel sayılı ve 33 metrekare miktarlı kargir ev vasıflı taşınmazın ve bunlara bağlı hak ve yükümlülükleri ile birlikte ihale edilecektir.

ÖZELLİKLERİ : Satışa ilişkin dosyada mevcut, Bilirkişi Raporunda Taşınmaz;
Beşiktaş-Beyoğlu Kadastro Mühendisliğinin 14.09.2017 tarih ve 844 sayılı yazıları ile bildirilen plan yerinde uygulandı Beşiktaş İlçesi, Mecidiye Mahallesi 215 ada,l parsel sayılı taşınmazın hudutlarının aynen uyduğu ve parselin tapu kaydına uygun olarak 33 m2 olduğu anlaşılmıştır.

Dava konusu taşınmaz Beşiktaş-Mecidiye Mahallesi (215 ada 1 parsel) Yelkovan sokak No.12 dedir. Üzerinde bodrum kat+zemin+2 normal kat+ çekme katlı bir yapı vardır. Bina Yelkovan sokak ve Canfeneri sokağa cephelidir. Yapı 33 m2 lik bir alan üzerinde oturmaktadır. Toplam alanı 150 m2 kadardır. Kapalı olan yapının dükkan ve konut olarak kullanıldığı...