Beylikdüzü Alya Grandis satılık

Beylikdüzü Alya Grandis satılık

BOSS4 Gayrimenkul İnşaat tarafından hayata geçirilen Alya Grandis projesinin lansmanı 30 Ocak'ta gerçekleştirilecek. Peki  Alya Grandis nerede?

Alya Grandis Beylikdüzü'nde 700 bin TL'ye! Yeni proje!

Alya Grandis Beylikdüzü projesi BOSS4 Gayrimenkul İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. 100 daire ve 8 dükkana yer verilen projede fiyatlar 700 bin TL'den başlıyor. 

Beylikdüzü Alya Onist'te fiyatlar 720 bin TL’den başlıyor!

BOSS4 Gayrimenkul’ün olgunluk dönemi eseri olarak tanımladığı Alya Onist projesinde 0.64 faiz oranı, 12 ay ödemesiz 180 ay vadeli ödeme avantajıyla ev sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Beylikdüzü Alya Onist'te fiyatlar 375 bin TL'den başlıyor!

BOSS4Gayrimenkul’ün Beylikdüzü'nde hayata geçirdiği Alya Onist’te yüzde 35 peşinata 36 ay taksit fırsatı sunuluyor. Proje 2020 yılının Eylül ayında teslim edilecek...

Beylikdüzü Alya Onist 1 güncel fiyat!

Beylikdüzü Alya Onist 1 güncel fiyat bilgisi haberimizde yer alıyor. 8 blok şeklinde yükselen projede toplam 106 konut bulunuyor.

Alya Onist 1 fiyat!

Alya Onist 1 fiyat bilgisi haberimizde yer alıyor. Proje İstanbul Beylikdüzü'nde inşa ediliyor.

Beylikdüzü Alya Onist 1 ön satışta! 

BOSS4 Gayrimenkul İnşaat’ın ikinci projesi olan Alya Onist 1, örnek dairesiyle birlikte ön satışa çıkarıldı. Beylikdüzü Kavaklı’da hayata geçirilen projede, lansmana özel fiyatlarla satışa sunulan daireler, 384 bin TL’den başlıyor...

Alya Grandis’te yaşam başladı!

Akkuş Gayrimenkul’un Lübnanlı ortağı ile kurduğu BOSS4 Gayrimenkul İnşaat’ın ilk projesi olan Alya Grandis’in teslimleri yapıldı.

Beylikdüzü Alya Onist satışta! Yeni proje!

Akkuş Gayrimenkul tarafından Beylikdüzü'nün Kavaklı bölgesinde inşa edilen Alya Onist projesi satışa çıktı. Projede 2+1 dairelerin fiyatları 475 bin TL'den başlıyor.

Alya Grandis'in satışlarının yüzde 50’si tamamlandı!

Alya Grandis projesinde sona gelindi. Alya Grandis projesinin anahtar teslimlerine Ağustos 2019’da başlanacak...

Alya Grandis'in yüzde 60'ı tamamlandı!

Akkuş Gayrimenkul’ün Lübnan merkezli BOSS4 şirketiyle birlikte İstanbul Beylikdüzü bölgesinde hayata geçirdiği Alya Grandis'in yüzde 60'ı tamamlandı. Projede teslimler 2019 Ağustos'ta yapılacak...

Alya Grandis’te kredili alımlar arttı!

GYODER, İNDER ve Konutder’in liderlik ettiği düşük faiz ve yüzde 20 indirim kampanyasına katılan Alya Grandis projesinde kredili alımlarda artış yaşandı..

Beylikdüzü'nde Alya hareketliliği yaşanıyor!

Beylikdüzü Adnan Kahveci Bulvarı’nda hayata geçirilem Alya Penta projesinde teslimatlara bu ay başlanırken, Alya Grandis projesinde ise satış ve inşaat hızla sürüyor. 

Alya Grandis çatısında geniş daire seçenekleri sunuyor!

Alya Grandis projesinin çatısında yer alan penthouse daireleri, ebeveynleri ile yaşamak isteyenler, hobilerini yaşamlarına taşımak isteyenler, homeofis düzeninde mesleklerini yerleşim bütünü içinde değerlendirmek isteyenler gibi farklı gruplara hitap ediyor..

Akkuş Gayrimenkul'den 2 yeni proje geliyor!

Beylikdüzü'ndeki Alya Grandis projesinin lansmanında konuşan Akkuş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş, Esenyurt ve Beylikdüzü'nde iki yeni proje hayata geçireceklerini söyledi.

Beylikdüzü Alya Grandis satılık

Beylikdüzü Alya Grandis satılık Beylikdüzü Alya Grandis satılık

Alya Grandis projesinde 100 daire ve 8 dükkan olacak. Lansmanı 30 Ocak'ta yapılacak proje 10 bloktan meydana geliyor. 

Alya Grandis projesi 3+1, 4+1, 6+2 dubleks ve 7+2 dublekslerden oluşuyor. Alya Penta projesinin hemen yanında yer alan projede inşaat çalışmaları başladı. 

2 yıl sonra teslim edilmesi öngörülen Alya Grandis projesi İstanbul Beylikdüzü'nde inşa ediliyor. Projede bahçe katları 100 metrekare, normal daireler ise 140 metrekareden başlıyor. 

Detayların henüz netleşmediği Alya Grandis projesinde fiyatlar 3 oda 1 salon dairelerde 700 bin TL'den başlangıç gösteriliyor. 


Kapalı yüzme havuzu, güvenlik, çocuk oyun alanları, sauna ve kapalı otopark gibi imkanların sunulduğu projede her daire peyzaj alanını görüyor.


*Projede kullanılan görsel Alya Penta projesine aittir.

Web: http://www.akkusgayrimenkul.com

Telefon : +90 (0)212 855 57 50
Ezgi Delibeyoğlu/Emlakkulisi.com