bill gates arazi yatırımları 2021

bill gates arazi yatırımları 2021

Microsoft'un patronu Bill Gates'in Trakya'dan bir rivayete göre 30 bin dönüm bir rivayete göre 70 bin dönüm arazi aldığı iddia ediliyor. Varsayalım almış. Biz de alalım mı?

Bill Gates Trakya'dan arazi almış. Biz de alalım mı?

Microsoft'un patronu Bill Gates'in Trakya'dan bir rivayete göre 30 bin dönüm bir rivayete göre 70 bin dönüm arazi aldığı iddia ediliyor. Varsayalım almış. Biz de alalım mı?

'Bill Gates’e komşu olacaksınız' yalanıyla kandırıyorlar!

Microsoft'un kurucusu Bill Gates'in Trakya'da 22 bin dönüm arazi aldığı iddia edilmişti. Fırsatçıların özellikle gurbetçilere 8 bin euroya parsel sattığı öğrenildi...

Trakya'da 10 yıldır toplanan araziler Bill Gates'e aktarılabilir!

Türkiye Ziraatçiler Derneği Başkanı Hüseyin Demirtaş, Trakya'da bazı vatandaşların  8-10 yıldır arazi topladığını ve topladığı arazilerini Bill Gates'e aktarabileceğini dile getirdi. 

Bill Gates'in Trakya'dan arazi topladığı iddialarına Bakanlık'tan yanıt!

Bill Gates'in Edirne ve Kırklareli'nde 22 bin dönüm tarım arazisi satın aldığı haberleri gündemde bomba etkisi yarattı. Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, konuyu Meclis gündeminde konuştu. Tarım ve Orman Bakanlığı, Okan Gaytancıoğlu'nun konuya ilişkin sorularını yanıtladı.

Bill Gates kripto para değil, Trakya'da arazi alıyor!

Türkiye'de Kanal İstanbul güzergahındaki arazi satışları gündemdeyken, Bill Gates'in Edirne ve Kırklareli'nde 22 bin dönüm tarım arazisi satın aldığı belirtildi. Böylece, Bill Gates, Türkiye'de 56 bin dönüm arazinin sahibi oldu.

Bill Gates'in Kastamonu'dan arsa aldığı iddia edildi!

Microsoft şirketinin kurucularındandır ve şu anda şirketin teknik danışmanlığını yapan Bill Gates'in Kastamonu'dan arsa aldığı iddiası sosyal medyayı yıktı geçti.

Bill Gates Trakya'da arazi topluyor!

Dünyanın en zengin insanları sıralamasında 4’üncü sırada olan Microsoft’un kurucusu Bill Gates, Edirne ve Kırklareli’nde 22 bin dönüm tarım arazisi aldı.

ABD'nin en büyük arazi sahibi Bill Gates oldu! 

Dünyanın en zengin 4'üncüsü olan Microsoft’un kurucusu Bill Gates, ABD'deki en büyük tarım arazisine sahip kişi oldu. Gates 1 milyon dekarın üzerinde araziye sahip.

ABD'nin en büyük toprak sahibi Bill Gates neden bu kadar arazi aldığını anlattı!

Dünyanın en zenginleri arasında yer alan BillGates, komplo teorilerine de konu olan büyük arazi yatırımlarına ilişkin sessizliğini bozdu; satın almaların iklimle alakalı olmadığını, yatırım grubunun böyle tercih ettiğini belirtti.

Bill Gates, ABD'nin en büyük toprak sahibi oldu!

Microsoft’un kurucusu ve milyarder Bill Gates, toplamı 1 milyon kilometrekareye yaklaşan tarım arazileriyle birlikte ABD'deki en büyük tarım arazisi sahibi oldu.

Toprak ağası Bill Gates: 242 bin dönüm araziyle zirvede!

Microsoft'un kurucusu ve dünyanın dördüncü en zengini olan Bill Gates’in aynı zamanda Washington'dan Florida'ya 18 ABD eyaletinde tarım arazisine sahip olduğu öğrenildi. En çok araziye sahip olan iş insanı Gates oldu. 

Bill Gates'in 43 milyon dolarlık karantina malikanesi! 

Microsoft'un kurucusu Bill Gates, 43 milyon dolara ABD’nin Kaliforniya eyaletinde, okyanus kıyısında lüks malikane almıştı. Gates'in malikanesi ilk kez görüntülendi...

Bill Gates Kaliforniya'dan 43 milyon dolara ev aldı! 

Microsoft’un kurucu ortağı milyarder iş adamı Bill Gates, Teksaslı milyarder T. Boone Pickens'in eski karısı Madeleine Pickens'ın evini satın aldı. Gates, eve 43 milyon dolar ödedi...

bill gates arazi yatırımları 2021 Haberi

bill gates arazi yatırımları 2021

Microsoft'un patronu Bill Gates'in Trakya'dan bir rivayete göre 30 bin dönüm bir rivayete göre 70 bin dönüm arazi aldığı iddia ediliyor. İddiaların devamına baktığımızda kendi adlarına almadıkları, kendilerine yakın bir işadamına aldırdıkları da rivayetler arasında.

Gelişme akslarında emlak işleri ile uğraşanlarda -halk deyimiyle- mavra eksik olmaz. Bulundukları lokasyonu öyle bir anlatırlar ki gelecek 5 yıl içinde City of London, Manhattan ya da Maslak'ın oraya inşa edileceğini zannedersiniz. Zaten oraya almak için gitmişseniz "yandı gülüm keten helva" modunda olursunuz. Arsa ya da araziyi aldıysanız aradan 5, 10 hatta 20 yıl geçtiğinde lokasyonun değişmediğini görürsünüz. "Aynı tas aynı hamam" sözünde olduğu gibi hiç bir şeyin değişmediğini görürsünüz. 

Emlakçıların ve emlak kurtların anlattıklarını dinledikten sonra pek az yatırımcının aklına, "Madem bu kadar...