31 / 03 / 2023

Bizim Evler 7 ulaşım

Bizim Evler 7 ulaşım

Bizim Evler 7'ye talep patlaması kısasüre önce Ispartakule'de Bizim Evler 7'yi satışa çıkaran İhlas Yapı'ya yatırımcıdan yoğun ilgi geldi. Projeye ilginin hızla devam ettiği belirtildi.

Bizim Evler 7'de daire fiyatları 404 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

KISA süre önce markalı konut projelerinden Bizim Evler 7'yi satışa çıkaran İhlas Yapı'ya yatırımcının yoğun ilgisi sürüyor. Dairelerin hızla sahiplerini bulduğu projede fiyatlar ise 404 bin TL'den başlıyor.

Bizim Evler 7 Ispartakule teslim tarihi!

Bizim Evler 7 Ispartakule teslim tarihi olarak 24 ay sonra yapılması planlandı. İnşaat alanının 24 bin 106 metrekare olarak belirlendiği proje İstanbul İl'i Avrupa Yakası Avcılar İlçe'si Ispartakule'de yer alıyor.

Bizim Evler 7 fiyatları!

Ön talep süreci bugün başlayan Bizim Evler 7 fiyatları 360 bin TL'den başlıyor. Kanal İstanbul ve 3. Havaalanı güzergahına yakın mesafede bulunan proje 8 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor.

Ispartakule Bizim Evler 7 projesi!

Ispartakule Bizim Evler 7 projesi 532 tane daire ve 43 tane ticari birimden oluşuyor. Teslimleri 2017 yılı içerisinde yapılacak olan projede 2+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçeneklerine yer veriliyor.

Bizim Evler 7 İhlas Yapı iletişim!

Bizim Evler 7 İhlas Yapı iletişim için 0212 405 10 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz. İhlas Yapı imzası ile hayata geçirilen proje 28 katlı 4 blok halinde inşa ediliyor.

Bizim Evler 7'de satışlar yarın başlıyor!

Bizim Evler 7 yarın satışta Bizim Evler 7 projesinde avantajlı ön talep toplama süreci bugün sona eriyor. Yarın satışlarına başlanacak proje için şu ana kadar üç binin üzerinde müşteri adayına bilgi verildi.

Bizim Evler 7 yarın satışa çıkıyor!

Bizim Evler 7 projesinde avantajlı ön talep toplama süreci bugün sona eriyor. Yarın satışlarına başlanacak proje için şu ana kadar üç binin üzerinde müşteri adayına bilgi verildi.

İhlas Yapı Bizim Evler 7 satış ofisi!

İhlas Yapı Bizim Evler 7 satış ofisi iletişim için 0212 405 10 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz. 2+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçeneklerinden oluşan proje 28 katlı olarak tasarlanan 4 blok halinde yükseliyor.

Ispartakule Bizim Evler 7 satılık!

Ispartakule Bizim Evler 7 satılık daire tipleri arasında 2+1'den 4+1'e kadar farklı seçenekler sunuluyor. Teslimlerinin 2017 yılı içerisinde yapılması planlanan proje bu ay sonunda satışa çıkacak.

İhlas Yapı Bizim Evler 7 projesi!

İhlas Yapı Bizim Evler 7 projesi reklam öncesinde avantajlı fiyatlar ile ön talep topluyor. Toplam 532 adet daire ve 43 adet ticari üniteden oluşan proje İstanbul Avrupa Yakası Ispartakule'de inşa ediliyor.

Bizim Evler 7 ulaşım Haberi

Bizim Evler 7 ulaşım

Bizim Evler 7'ye talep patlaması kısasüre önce Ispartakule'de Bizim Evler 7'yi satışa çıkaran İhlas Yapı'ya yatırımcıdan yoğun ilgi geldi. Projeye ilginin hızla devam ettiği belirtildi. 
Projenin yarısın ilk günden satılırken, projeye ilginin aynı hızla devam ettiği belirtildi. Kanal İstanbul'a komşu konumda olan Bizim Evler 7, aynı zamanda panoramik Küçükçekmece Gölü ve Marmara Denizi'ne hakim bir manzaraya sahip. Projede daire fiyatları ise 404 bin TL'den başlıyor, İhlas Yapı'nın inşaatı devam eden Bizim Evler 6 projesinde 1,5 yılda yüzde elli kazandırdığını ifade eden yetkililer, Bizim Evler 7'nin ise tüm dairelerde iki banyo, birçok dairede çamaşır odası, giyinme odası ve özel teraslar bulunduğuna dikkat çekerek. benzer bir prim potansiyelinin Bizim Evler...