07 / 12 / 2022

Bizim Evler Güzelce Konutları satılık

Bizim Evler Güzelce Konutları satılık

Bizim Evler Güzelce iletişim için 0212 454 45 50 numaralı telefonu arayarak satış ofisiyle görüşebilirsiniz. İstanbul Büyükçekmece'de hayata geçirilen projenin inşaat alanı 249 bin 787 metrekare olarak belirtiliyor.

Bizim Evler Güzelce'de ev fiyatları ne kadar? Bizim Evler Güzelce fiyat listesi Ekim 2022!  

Bizim Evler Güzelce projesi İhlas Holding imzasıyla İstanbul Büyükçekmece'de yükseliyor. Bizim Evler Güzelce projesinde yer alan konutların fiyatları ne kadar? İşte Bizim Evler Güzelce fiyat listesi...

Bizim Evler Güzelce satılık daire fiyatları Eylül 2022! 

Büyükçekmece'de 92 bin 200 metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçirilen Bizim Evler Güzelce projesinde yer alan konutların fiyatları merak ediliyor. Peki Bizim Evler Güzelce satılık daireler ne kadar? İşte Bizim Evler Güzelce satılık daireler...

Bizim Evler 9 fiyat listesi Eylül 2022! Bizim Evler 9 güncel fiyat...

Bizim Evler 9 projesinde yer alan konutların fiyatları merak ediliyor. Bizim Evler 9 fiyat listesi Eylül 2022 haberimizde yer alıyor. İşte Bizim Evler 9 fiyat listesi Eylül 2022! Bizim Evler 9 güncel fiyat...

İhlas İnşaat'ın üç projesinde teslimler başlıyor!

İhlas İnşaat Grubu, Büyükçekmece’de "Bizim Evler Güzelce", Beylikdüzü’nde "Marmara Evleri 4" ve Ispartakule’de "Bizim Evler 8" projelerinde daire teslimlerine bu yaz başlıyor.

İhlas Yapı'da 0,79 oranı ile 120 ay vade imkanı!

İhlas Yapı, Bizim Evler 8 Ispartakule'de, Beylikdüzü’nde Marmara Evleri 4 ve Büyükçekmece’de Bizim Evler Güzelce projelerinde yeni yıla özel 0,79 oran ile 60 aydan 120 aya kadar varan vade imkanı sunuyor...

Zeki Celep: Türkiye’de kalıcı yatırıma davet ettik!

İhlas Yapı’nın gözde projelerinden Bizim Evler 7, Bizim Evler 8, Bizim Evler Güzelce ve Marmara Evleri 4 Avrupa’da vitrine çıktı. “Evim Türkiye” fuarında gurbetçi vatandaşlar İhlas Yapı’nın prestijli projelerinde geleceğe dönük yatırım yapma fırsatını yakaladı.

İhlas Yapı gözde projelerini Evim Türkiye'de tanıtacak!

İhlas Yapı’nın gözde projelerinden olan Bizim Evler 7, Bizim Evler 8, Bizim Evler Güzelce ve Marmara Evleri 4 Avrupa’da görücüye çıkıyor. 8-10 Şubat tarihlerinde Almanya’nın Düsseldorf kentinde düzenlenecek olan “Evim Türkiye” fuarında projelerini tanıtacak.

İhlas Yapı’nın projeleri için GF Hakan Plastik ürünleri tercih ediliyor!

İhlas Yapı’nın İstanbul’daki önemli projelerinden Bizim Evler Güzelce ve Marmara Evleri 4  projeleri için GF Hakan Plastik ürünleri tercih ediliyor. PVC boru sistemleri ile projelerin atık su drenajlarının sağlıklı bir şekilde yapılması sağlanacak.

Bizim Evler Güzelce örnek daire!

Büyükçekmece'de  92 bin 200 metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçirilen Bizim Evler Güzelce örnek daire görselleri yayınlandı. Projede 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler yer alıyor...

Bizim Evler Güzelce ödemeleri!

Bizim Evler Güzelce ödemeleri hakkında bilgiler haberimizde yer alıyor. 92 bin 293 metrekare arsa alanına sahip projede 709 konut ve 111 ticari ünite bulunuyor. 

Bizim Evler Güzelce fiyatları!

17 bloktan meydana gelen Bizim Evler Güzelce projesinde 709 konut ve 111 ticari ünite yer alıyor. Bizim Evler Güzelce fiyatları daire tiplerine ve alanlarına göre değişiyor. 

İhlas Yapı 3 yeni projesi 24 Nisan'da basına tanıtacak!

İhlas Yapı; Ispartakule'deki Bizim Evler 8, Büyükçekmece'deki Bizim Evler Güzelce ve Beylikdüzü'ndeki Marmara Evleri 4 projelerini basına tanıtacak. 

Bizim Evler Güzelce fiyat 2018!

Toplam 709 konut ve 111 ticari üniteden meydana gelen Bizim Evler Güzelce projesi ulaşım açısından da avantajlı bir konumda yer alıyor.  İşte Bizim Evler Güzelce fiyat 2018..

Bizim Evler Güzelce Konutları satılık Haberi

Bizim Evler Güzelce Konutları satılık

Güzelce Bizim Evler Konutları 270 milyon TL yatırım bedeliyle, İstanbul'un Büyükçekmece ilçesine bağlı Güzelce Mahallesi'nde inşa ediliyor. Proje İhlas Yapı imzası taşıyor. 


Bizim Evler Güzelce iletişim bilgilerine göre satış ofisi telefon numarası 0212 454 45 50. Güzelce Gayrimenkul Geliştirme ve İşletme A.Ş.'ye ait arsa alanı üzerinde yükselen projede 980 konut ve 35 ticari birim bulunuyor. 


Arsa alanı 92 bin 393 metrekareden oluşan Büyükçekmece Bizim Evler'de teslimlerin 2018 yılı ortalarında gerçekleşmesi planlanıyor. Projede 1 ticari birim bloğu ve 16 ve 30 katlı 9 konut bloğu yer alıyor. 


İhlas Bizim Evler Güzelce'de 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerine yer veriliyor. Proje 249 bin 787 metrekare inşaat alanından meydana geliyor. 


Bizim Evler Güzelce Residence'de fitness, yüzme havuzu, sauna, çocuk oyun parkları, spor sahaları, 50 bin metrekare...