Bolu Belediyesi mühürleme kararı

Bolu Belediyesi mühürleme kararı

Bolu Kültür Mahallesi'de yol üstünde bulunan ve şehirde bazı tartışmalara neden olan inşaat çalışması hakkında Bolu Belediyesi tarafından mühürleme kararı alındı. 

Bolu'da dar gelirlilere 'sosyal konut' müjdesi!

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, sosyal konut projesi için Dağkent’ten satın alınan 26 dönüm arazinin tapusunu Bolu kamuoyu ile paylaşarak, “Bolu Belediyesi tarihinde satın alınan en değerli gayrimenkul.  İnşallah sosyal projemizi burada hayata geçireceğiz” dedi.

Bolu'ya yeni iş merkezi inşa ediliyor!

Bolu Belediyesi hizmet binası yanındaki alana yapılacak iş merkezinin temel atma töreni, CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun'un katılımıyla gerçekleşti.

Bolu 3. etap TOKİ konutları kurası 7 Mayıs'ta!

Bolu Taşkesti Belediyesi, heyecanla beklenen TOKİ konutları kurasının çekileceği tarihi açıkladı. Buna göre Taşkesti'ye yapılacak 3. Etap TOKİ konutları kurasının 7 Mayıs'ta gerçekleşecek.

Bolu'da tartışmalara neden olan inşaat mühürlendi!

Bolu Kültür Mahallesi'de yol üstünde bulunan ve şehirde bazı tartışmalara neden olan inşaat çalışması hakkında Bolu Belediyesi tarafından mühürleme kararı alındı. 

Bolu Belediyesi'nden 6.1 milyon TL'ye satılık 7 gayrimenkul!

Bolu İli Merkez İlçesi Büyükcami Mahallesi Yeni Belediye Binası yanında yer alan 7 adet gayrimenkul toplamda 6 milyon 136 bin TL bedel ile satışa çıkarıldı. 

Gölcük Tabiat Parkı’na bungalov ve otel inşa ediliyor!

Bolu Belediyesi, Gölcük Parkı'nda bungalov ve otel inşaatına başladı. Park, 2040 yılına kadar Bolu Belediye Başkanlığı'na devredildi.

Bolu Belediyesi'nden 8 milyon TL'ye satılık arazi!

Bolu Belediyesi, Karaköy Mahallesi'nde yer alan 13 bin 563 metrekare büyüklüğündeki hali araziyi ihale ile satıyor. İhale 2 Kasım'da gerçekleşecek..

Bolu Mudurnu TOKİ 4. Etap için talep toplanıyor!

TOKİ ve Mudurnu Belediyesi tarafından Bolu'nun Mudurnu ilçesinde inşa edilen 4. Etap konutları için talep toplama süreci devam ediyor. Başvurular 16 Kasım'da sona erecek.

Bolu Belediyesi'nden 6.8 milyon TL'ye satılık 5 iş yeri!

Bolu Belediyesi, yeni belediye binası yanında A ve C bloklarda bulunan iş yerlerini ihale ile satıyor. İhale 12 Ekim'de gerçekleşecek...

Bolu Belediyesi'nden 8 milyon TL'ye satılık 5 iş yeri!

Bolu Belediyesi Merkez İlçesi Büyükcami Mahallesi'ndeki 5 iş yerini ihale ile satıyor. İhale 21 Eylül'de gerçekleşecek..

Gölcük Tabiat Parkı'na 25 orman köşkü inşa ediliyor!

Bolu Belediyesi tarafından doğal güzellikleriyle ünlü Gölcük Tabiat Parkı'na hiç ağaç kesilmeden 25 orman köşkü yapılıyor. 

Bolu'ya Kültür Park Projesi geliyor!

Bolu Belediyesi tarafından "Kültür Park" Projesi kapsamında 142 bin metrekarelik meydan yapılacak. Belediye, şehir meydanlarındaki çalışmalara hız kesmeden devam ediyor.

Bolu Gerede'de yeni spor tesisi için imzalar atıldı!

Bolu Gerede Belediyesi tarafından, Bahçelievler Mahallesi’nde yapılacak spor tesisi projesi için imzalar atıldı. 16 odalı tesis binasının 450 günde bitirilmesi planlanıyor. 

Bolu Belediyesi mühürleme kararı

Bolu Belediyesi mühürleme kararı Bolu Belediyesi mühürleme kararı

Bolu Kültür Mahallesi'nde yol üstünde bulunan inşaat çalışmasının gelen tepkiler nedeniyle mühürlenmesi kararı alındı. Bolu Gündem Gazetesi'nde yer alan habere göre; mühürleme kararı alınan inşaatın üzerinde bulunan yol, 31 Mart Yerel Seçimleri'nden önce satıldı ve satışın hemen ardından yol üzerinde  bir inşaat çalışması başlatıldı. Daha sonra yol üzerinde bulunan inşaata bazı tepkiler geldi. 

Bolu Belediyesi yapılan inşa çalışmasını mühürleme kararı alırken çalışma hakkında şu açıklamayı yaptı: "Bolu kamuoyunda tepki çeken Bolu Merkez Kültür Mahallesi 1983. Ada 4 parsel üzerinde kayıtlı taşınmazda devam eden yapı inşaatı ile ilgili 15.03.2019 tarih ve 51 sayı numarasıyla verilen yapı ruhsatı, Bolu Belediye Encümeni'nin 14.05.2019 tarih ve 480 sayılı kararıyla iptal edilmiştir. İlgili karar gereğince inşaat...