bursa yatırımları 2018

bursa yatırımları 2018

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, eski stadyum meydanında hayata geçirilecek olan ‘Millet Bahçesi projesi’ hakkında Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’u bilgilendirdi.

Alinur Aktaş: Bursa’nın değerine değer katacağız!

Bursa’nın geleceği için hizmette koordinasyona büyük önem veren Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, ilçe belediyesi ziyaretlerini Yıldırım Belediyesi'yle sonlandırdı.

Bursa Gürsu ve Kestel yatırımları masaya yatırıldı!

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, 6 ilçenin ardından Gürsu ve Kestel’i de ziyaret ederek, 2 ilçede devam eden ve 2018 yılında hayata geçirilmesi planlanan yatırımları masaya yatırdı

Bursa Kestel Aksu Mahallesi sakinleri imar bekliyor!

Bursa Kestel Aksu Mahallesi sakinleri bölgede yer alan arsaları için imar bekliyor. Kestel Belediyesi 2018 yılında e-imar uygulamasına geçmişti.

Türk Kızılay Bursa'da yeni yatırımlar yapacak!

Türk Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık yaptığı açıklamada, "Kızılay'ın, Bursa'nın içinde üretim ve sanayi noktasında gelir getirici yatırımları olacak"

Bursa’da Akıllı Şehircilik yatırımları hızlandı!

Her yıl yaşanabilir şehirler sıralarda yer alan Bursa’da, Akıllı Şehircilik yatırımlarına hız verildi. Bursa Büyükşehir Belediyesi’ne Birleşik Krallık Refah Fonu’ndan 3.2 milyon pound hibe desteği geldi

Bursa'nın ulaşım projelerine bakanlık desteği!

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan ve Altyapı Yatırımları Genel Müdür Vekili Necdet Sümbül'ü ayrı ayrı ziyaret ederek kentteki ulaşım yatırımları için destek istedi.

Bursa Büyükşehir’in 2018 yılı faaliyet raporuna onay!

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş başkanlığında toplanan Bursa Belediye Meclisi, 2018 mali yılı faaliyet raporunu onayladı.

Bursa’da 13 milyon liralık 6 göletin inşaatı tamamlandı!

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından kırsal kalkınma yatırımları kapsamında 13 milyon TL'ye İznik, Yenişehir, İnegöl, Kestel ve Orhaneli'de inşa edilen 6 göletin yapımı tamamlandı.

Kuyumcukent Gayrimenkul 2018 gelir tablosu!

Kuyumcukent Gayrimenkul Yatırımları 1 Ocak 2018 - 31 Aralık 2018 hesap dönemine ilişkin Geçici Vergi Beyannamesi ekinde Vergi Dairesine sunulan gelir tablosunu yayınladı...

Bursa en çok konut satışında beşinci sırada!

Türkiye İstatistik Kurumu verilerine göre 2018 yılında bir önceki yıla göre konut satışları açıklandı. Bursa satılan 51 bin 362 konut ile beşinci sırada yer aldı.

Sinpaş GYO Bursa Modern 2018 yıl sonu değerleme raporu!

Sinpaş GYO Bursa ili, Osmangazi İlçesi Cumhuriyet Mahallesi'nde yer alan Bursa Modern Projesi ve arazilere ilişkin 2018 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı...

Bursa Osmangazi'de 2018'de 6 bin 189 çift evlendi!

Osmangazi Belediyesi Merinos Nikâh Dairesi’nde 2018'de toplam 6 bin 189 çiftin nikâhı kıyıldı.

Trend GYO Bursa'daki 2 ticari birimin 2018 değerleme raporunu yayınladı!

Trend Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Bursa Özlüce'deki 2 ticari ünitenin 2018 yıl sonu değerleme raporunu yayınladı...

Trend GYO Bursa İrfaniye arsası 2018 yıl sonu değerleme raporu!

Trend Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Bursa İrfaniye arsasının 2018 yıl sonu değerleme raporunu yayınladı...

Halk GYO Bursa binası 2018 yıl sonu değerleme raporu!

Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Bursa binası 2018 yıl sonu değerleme raporu yayınlandı...

bursa yatırımları 2018

bursa yatırımları 2018 bursa yatırımları 2018

Bursa’ya bir dizi temaslarda bulunmak üzere gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş tarafından eski stadyum meydanında oluşturulacak Millet Bahçesi projesi hakkında detaylı olan bilgilendirildi. Bursa Büyükşehir Belediyesi'nde yer alan habere göre, Dobruca Sosyal Tesisleri’nde konsept projenin detaylarını anlatan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Bursa ziyareti sırasında gündeme genel projede çalışmaların devam ettiğini belirtti. Eski stadyumun kaldırılmayarak sadece tribünlerin düzenlediğini söyleyen Başkan Aktaş, çevre düzenlemelerinin ortama ayrı bir hava kattığını ifade etti.

Çekim merkezi olacak

Meydandaki kot farkını ortadan kaldırarak altına 400-450 araç kapasiteli otopark yapmayı planladıklarını belirten Başkan Aktaş, “Meydanın alt kısmı otopark olurken üst kısmında Millet Kıraathanesi, sıcak su çeşmesi ve ‘Tek Millet, Tek Bayrak, Tek Vatan, Tek...