Businist Ofis Kadıköy satılık ofisler

Businist Ofis Kadıköy satılık ofisler

116 bin metrekare inşaat alanı üzerinde hayata geçirilen Businist Ofis Kadıköy iletişim bilgileri dahilinde projenin satış ofisi telefon numarası şöyle: 0 216 407 24 00- 444 60 13...

Dyk Otomasyon Ofis Hizmetleri İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Kadıköy Şubesi açıldı!

Dyk Otomasyon Ofis Hizmetleri İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Kadıköy Şubesi Kadıköy'de 300 bin TL sermaye bedeli ile açıldı. 

Yenitepe Kadıköy 2. etap satışları!

791 konut, 87 home ofis, 49 ticari alandan meydana gelen Yenitepe Kadıköy 2. etap satışları yüzde 5 peşinatlı olarak başladı.

Kadıköy Business İstanbul iletişim!

Kadıköy Business İstanbul iletişim için 0216 407 24 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Ofis fiyatları 317 bin dolardan başlangıç gösteren proje 6 blok halinde inşa ediliyor.

Business İstanbul Kadıköy satılık!

Business İstanbul Kadıköy satılık ofis alanları 79 metrekareden başlıyor. Tamamı peşin alımlarda yüzde 3 indirim yapılan proje toplam 6 blok halinde inşa ediliyor.

Kadıköy Yenitepe'de peşin alımda yüzde 20 indirim!

Nuhoğlu İnşaat, İstanbul Kadıköy’de yer alan ‘Yenitepe Kadıköy’ projesinde ilk ada için ruhsat sürecini tamamladı. Firma Kadıköy Fikirtepe’de konut, ofis ve ticari alanların bulunduğu projeyi 24 ayda teslim edecek.

Yenitepe Kadıköy 24 ay sonra teslim edilecek!

Nuhoğlu İnşaat, Fikirtepe'de hayata geçireceği “Yenitepe Kadıköy” projesinde ilk ada için ruhsat sürecini tamamladı. İçinde konut, ofis ve ticari alanları barındıran 'Yenitepe Kadıköy’ projesinin 24 ayda teslim edilmesi planlanıyor.

Mermerler Plaza Kozyatağı ofis satış ve kira fiyatları ne kadar?

Mermerler Plaza, Kılıçoğlu Group tarafından İstanbul Kadıköy'de Kozyatağı'nda hayata geçiriliyor. Peki Mermerler Plaza'da ofislerin satış fiyat aralığı ne kadar? Mermerler Plaza ofis kiralamasında metrekare fiyatı nedir? İşte cevaplar...

Businist Office Fikirtepe fiyat!

Businist Office Fikirtepe fiyat bilgilerine haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz. Teslimlerinin 2016 yılının ilk çeyreğinde gerçekleşmesi öngörülen Businist Office projesi toplam 393 adet ofis ve 22 adet dükkandan meydana geliyor...

Fikirtepe Businist Office ulaşım bilgileri!

Fikirtepe Businist Office ulaşım bilgileri haberimizin içerisinde yer alıyor. İstanbul Anadolu yakasında Fikirtepe'de yer alan Businist Office toplam 393 adet ofis ve 22 adet dükkandan meydana geliyor...

Businist Office Fikirtepe projesi!

550 milyon lira yatırım bedeli ile hayata geçirilen Businist Office Fikirtepe projesi İstanbul Anadolu yakası Fikirtepe bölgesinde inşa ediliyor. Projede 393 ofis ve 22 dükkan yer alıyor...

Businist Office tapusunu aldı!

SVR Grup tarafından hayata geçirilen Businist Office projesinde büyük bir adım atıldı. Fikirtepe'de hayata geçirilecek, İstanbul'un en büyük ofis projelerinden olan Businist Office'in tapusu alındı.

Fikirtepe Businist Office tapusunu aldı!

Fikirtepe’de hayata geçirilecek, İstanbul'un en büyük ofis projelerinden olan Businist Office’in tapusu alındı. Ruhsat aşamasında son sürece girilen projede, önümüzdeki bir ay içerisinde ruhsatın alınarak inşaatın başlanması planlanıyor.

Businist Office projesinin tapusu tamam sıra ruhsatta!

Businist Office projesinde 1 ayda ruhsat alınıp, inşaata başlanması planlanıyor Kentsel dönüşümün simgesi Fikirtepe'de, istanbul'un en büyük ofis projelerinden biri olarak hayata geçirilecek Businist Office'in tapusu alındı.

Businist Ofis Kadıköy satılık ofisler

Businist Ofis Kadıköy satılık ofisler Businist Ofis Kadıköy satılık ofisler

550 milyon TL yatırım bedeli ile yükselen Businist Ofis Kadıköy iletişim bilgileri öncesinde projenin diğer bilgilerinden bahsedelim. Projede ofis sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. 


Teslimlerin 2016 yılının ilk çeyreğinde gerçekleşmesi öngörülen Businist Ofis Fikirtepe projesi, İstanbul Anadolu yakası Kadıköy Fikirtepe'de, Selimoğlu, Vartaş ve Rocher Yapı ortaklığında kurulan SVR Grup imzasıyla yaşama geçiriliyor.


SVR Gayrimenkul Businist Office'ın sosyal imkanları arasında; toplantı ve eğitim odaları, IT destek hizmetleri, cafe, Restaurantlar, arşivleme için depolar, kuru temizleme, terzi, lostra, kuaför, kırtasiye, copy center, eczane, vale, fitness club, eğlence merkezi, kreş, sağlık merkezi mevcut. Kat bazında 1.250 metrekarelik ofis alanları bulunan Businist Ofis Kadıköy iletişim bilgileri kapsamında projenin telefon numarası şu şekilde: 0 216 407 24 00- 444 60 13. Projede satışlar devam ediyor. 


Ofislerin 3,8...