Caresse The Residences Bodrum nerede

Caresse The Residences Bodrum nerede

Marriott grubunun The Luxury Collection markası ve Büyükhanlı Kardeşler grubunun inşaat kalitesiyle buluşan Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum Residences ile Bodrum’u kişiye özel yaşama imkanı sunuyor.

The Ritz Carlton Residences İstanbul fiyat!

The Ritz Carlton Residences İstanbul fiyat bilgisi haberimizde yer alıyor. İşte The Ritz Carlton Residences İstanbul fiyat bilgisi ve proje detayları...

The Ritz Carlton Residences İstanbul nerede?

The Ritz Carlton Residences İstanbul nerede sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. İşte The Ritz Carlton Residences İstanbul nerede sorusununu yanıtı ve proje detayları...

The Ritz Carlton Residences İstanbul satışa çıktı!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Bilgili Holding, Nişantaşı’nda yer alan  Türk mimarisinin simgesel yapılarından birini; tecrübesi, ustalığı ve günümüz teknolojisiyle buluşturarak, The Ritz – Carlton Residences, İstanbul olarak kente yeniden kazandırıyor.

The Bomonti Residences'taki 3+1 daireler iptal edildi!

Ota Şişli Gayrimenkul İnşaat ve Turizm A.Ş'nin Bomonti'de hayata geçirdiği The Bomonti Residences projesinde yer alan 3+1 daireler iptal edilerek 1+1 dairelerin sayıları artırıldı.

The Ritz-Carlton Residences Bodrum: Epique Island'ın adı değişti!

Bodrum’un en değerli noktalarından Yalıkavak Tilkicik Koyu’nda benzersiz bir yarımada üzerinde bulunan ve sakinlerini “Yalınayak Lüks” kavramıyla tanıştıran Epique Island, artık The Ritz-Carlton Residences, Bodrum ismiyle varlığına devam edecek. 

The Bomonti Residences nerede?

The Bomonti Residences nerede sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. İşte The Bomonti Residences nerede sorusunun yanıtı ve proje detayları...

The Bomonti Residences fiyat!

The Bomonti Residences fiyat bilgisi haberimizde yer alıyor. İşte The Bomonti Residences fiyat bilgisi ve proje detayları...

The Bomonti Residences: Nidapark Bomonti'nin adı değişti!

Nidapark Bomonti projesinin adı The Bomonti Residences olarak değişti. Projede 565 adet konut bulunuyor.

Mandarin Oriental'den 'Uğur Akkuş davalık oldu' haberlerine yalanlama!

The Residences at Mandarin Oriental ve yatırımcısı Astaş Holding basında çıkan ''Uğur Akkuş Bodrum'daki lüks siteyle davalık oldu!'' haberlerini yalanladı ve tekzip metni yayınladı...

Hilton Doha The Pearl Residences Katar'da açıldı!

Hilton'un Katar'daki en büyük otel projesi olan Hilton The Pearl, Doha'da kapılarını açtı. Modern mimariyle tasarlana notelin Türk misafirler için de önemli bir destinasyon haline gelmesi bekleniyor.

Caresse The Residences Bodrum ile Bodrum'u kişiye özel yaşayın!

Marriott grubunun The Luxury Collection markası ve Büyükhanlı Kardeşler grubunun inşaat kalitesiyle buluşan Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum Residences ile Bodrum’u kişiye özel yaşama imkanı sunuyor.

Ferit Şahenk Mandarin Oriental Bodrum'daki iki villasını sattı!

Doğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, The Residences Mandarin Oriental'daki ultra lüks iki villasını 90 milyon liraya sattı.

The Luxury Collection Bodrum'daki ilk otelini açtı!

STARWOOD Grubu'nun Premium markalarından The Luxury Collection, Türkiye'de ilk resort otelini Bodrum'da 'Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa' ismiyle açtı.

Caresse The Residences Bodrum nerede Haberi

Caresse The Residences Bodrum nerede

Uluslararası otel zinciri Marriott grubunun The Luxury Collection markası ve Büyükhanlı Kardeşler grubunun inşaat kalitesiyle buluşan Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum Residences ile Bodrum’u kişiye özel yaşama imkanı sunuyor.

Denize sıfır, kendine ait plajlı, bahçeli ve teraslı rezidansları ile birbirinden farklı özelliklere sahip evler Caresse Bodrum içerisinde Bitez koyunun en özel noktasında yer alıyor.

Uluslararası otel, lüks rezidans ve villa projeleri ile göz dolduran Vizon Design kurucusu İç Mimar Onur Özgül tarafından tasarlanan Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum rezidansları sade, şık ve eklektik detayları ile zamansız bir tasarım dilini de yansıtıyor.

“Caresse The Residences-Bodrum”’un tasarım dilindeki özgür ve organik yapısı, ve birbirinin içine geçen detayları, lüks ve göz alıcı Bodrum manzarası ile bir araya geliyor. Caresse The...