17 / 08 / 2022

çeyrek altın kaç lira oldu

çeyrek altın kaç lira oldu

Altın fiyatları 19 Temmuz 2022 Salı günü ne oldu, gram altın kaç liradan satılıyor, altın fiyatları düşecek mi yoksa artacak mı, çeyrek altın almak için doğru zaman mı yoksa eldeki altını satıp başka bir yatırım aracına mı geçmek gerekiyor. İşte uzmanların tavsiyeleri ve görüşleri...

Altın satacaklara tarihi yükseliş uyarısı: Para etmiyor yükselmiyor diyenler bu tarihte zengin olacak

Altın fiyatları doların yüksek seyretmesinden ötürü beklediği çıkışı yakalayamamış gözükse de uzmanlar uyarıyor. 'Sabır acıdır meyvesi tatlıdır altın yükselmiyor para etmiyor diyorsanız bekleyin bu tarihte zengin olacaksınız' İşte altın fiyatlarında yaşanan son dakika gelişmeleri...

Altın fiyatlarında rekor beklentisi boşa çıktı! Altın düşecek mi yoksa yükselecek mi

Altın fiyatlarının yaz ortasında rekor kırmasına yönelik beklentiler boşa çıktı. Düğün sezonunun da açılmasıyla gram altının 1450 liraya kadar çıkacağı hesaplanıyordu ancak altında rakamlar artmak yerine düştü. Peki altının yönü önümüzdeki günlerde ne olacak? İşte detaylar

Çeyrek ve gram fiyatlarında korkulan oldu! Kuyumcular mecbur kaldı artık yapılmıyor

Çeyrek ve gram altın fiyatları artmaya devam ediyor. Piyasada vatandaşın ekonomik risk algısı nedeniyle altına olan ilgisi de hayli yüksek. Gram altın 985 lira olurken çeyrek altının fiyatı bin 609 lirayı gördü. Altındaki hareketlilik sonrası kuyumcular satışları durdurdu!

Çeyrek altın fiyatları dolara inat yükseldi! Altında yeni rokorun kırılacağı tarihi uzmanlar açıkladı

ABD Merkez Bankası FED'in doların gücünü artıran fazi hamlesinen sonra dolardaki yükselişin hızı kesildi. Yatırımcı dolar her ne kadar değer kazansa da her zamanki göz ağrısı altından vazgeçmiyor. Altın fiyatları son günlerde dolara inat yükselmeye deva ediyor.

Düğün yapıp ve yatırım yapacaklar dikkat! Altın hızlı düştü yeniden yükseleceği tarih gelmeden...

Bahar ayları düğün sezonu hızlandı. Oğlunu kızını evlendirecekler ve yatıırm yapmayı düşünenlerin merakla beklediği altında büyük düşüş haberi geldi. İşte çeyrek ve gram altında oluşan son fiyatlar...

Altın bugün ne kadar? 12 Ağustos 2022 gram altın kaç TL? İşte altındaki son durum

Altın kaç TL şeklinde sorulan sorulara yatırımcılar ve altın alacak yanıt arıyor. 12 Ağustos 2022 yani piyasaların açık olduğu haftanın beşinci gününde gram, ons altının kaç TL olduğu sorgulanıyor. İşte merak edilen 12 Ağustos altın fiyatları!

Altın bugün ne kadar? 11 Ağustos 2022 gram altın kaç TL? İşte altındaki son durum

Altın kaç TL şeklinde sorulan sorulara yatırımcılar ve altın alacak yanıt arıyor. 11 Ağustos 2022 yani piyasaların açık olduğu haftanın dördüncü gününde gram, ons altının kaç TL olduğu sorgulanıyor. İşte merak edilen 11 Ağustos altın fiyatları!

Altın bugün ne kadar? 10 Ağustos 2022 gram altın kaç TL? İşte altındaki son durum

Altın kaç TL şeklinde sorulan sorulara yatırımcılar ve altın alacak yanıt arıyor. 10 Ağustos 2022 yani piyasaların açık olduğu haftanın üçüncü gününde gram, ons altının kaç TL olduğu sorgulanıyor. İşte merak edilen 10 Ağustos altın fiyatları!

Altın bugün ne kadar? 9 Ağustos 2022 gram altın kaç TL? İşte altındaki son durum

Altın kaç TL şeklinde sorulan sorulara yatırımcılar ve altın alacak yanıt arıyor. 9 Ağustos 2022 yani piyasaların açık olduğu haftanın ikinci gününde gram, ons altının kaç TL olduğu sorgulanıyor. İşte merak edilen 9 Ağustos altın fiyatları!

Altın bugün ne kadar? 8 Ağustos 2022 gram altın kaç TL? İşte altındaki son durum

Altın kaç TL şeklinde sorulan sorulara yatırımcılar ve altın alacak yanıt arıyor. 8 Ağustos 2022 yani piyasaların açık olduğu haftanın ilk gününde gram, ons altının kaç TL olduğu sorgulanıyor. İşte merak edilen 8 Ağustos altın fiyatları!

Altın bugün ne kadar? 7 Ağustos 2022 gram altın kaç TL? İşte altındaki son durum

Altın kaç TL şeklinde sorulan sorulara yatırımcılar ve altın alacak yanıt arıyor. 7 Ağustos 2022 yani piyasaların kapalı olduğu haftanın yedinci gününde gram, ons altının kaç TL olduğu sorgulanıyor. İşte merak edilen 7 Ağustos altın fiyatları!

Altın direncini kaybetti! Gram altın ve çeyrek altını olanlar hemen göz atın! İşte 6 Ağustos altın fiyatları

Altın fiyatları dün yükselmeye devam ederken bugünü ise düşüşle açtı. Gram altını, çeyrek altını olan yatırımcılar ve vatandaşlar hemen göz atın. Gram altın, çeyrek altın ve tam altın bugün ne kadar yükseldi? İşte son dakika altın fiyatları 6 Ağustos 2022...

Altın bugün ne kadar? 5 Ağustos 2022 gram altın kaç TL? İşte altındaki son durum

Altın kaç TL şeklinde sorulan sorulara yatırımcılar ve altın alacak yanıt arıyor. 5 Ağustos 2022 yani piyasaların açık olduğu haftanın beşinci gününde gram, ons altının kaç TL olduğu sorgulanıyor. İşte merak edilen 5 Ağustos altın fiyatları!

Altın fiyatları tozu dumana kattı! Gram altın ve çeyrek altını olanlar hemen göz atın! Son dakika altın fiyatları

Altın fiyatları bugün yükselmeye devam ediyor. Gram altını, çeyrek altını olanlar hemen göz atın. Altın tozu dumana kattı. Gram altın, çeyrek altın ve tam altın bugün ne kadar oldu? İşte son dakika altın fiyatları 5 Ağustos 2022...

Altın bugün ne kadar? 4 Ağustos 2022 gram altın kaç TL? İşte altındaki son durum!

Altın bugün kaç TL şeklinde sorulan sorulara yatırımcılar ve altın alacak yanıt arıyor. 4 Ağustos Perşembe yani piyasaların açık olduğu haftanın dördüncü gününde gram, ons altının kaç TL olduğu sorgulanıyor. İşte merak edilen 4 Ağustos altın fiyatları!

Altın bugün ne kadar? 3 Ağustos gram altın kaç TL? İşte altındaki son durum!

Altın bugün kaç TL şeklinde sorulan sorulara yatırımcılar ve altın alacak yanıt arıyor. 3 Ağustos Çarşamba yani piyasaların açık olduğu haftanın üçüncü gününde gram, ons altının kaç TL olduğu sorgulanıyor. İşte merak edilen 3 Ağustos altın fiyatları!

Altın bugün ne kadar? 2 Ağustos gram altın kaç TL? İşte altındaki son durum!

Altın bugün kaç TL şeklinde sorulan sorulara yatırımcılar ve altın alacak yanıt arıyor. 2 Ağustos Salı yani piyasaların açık olduğu haftanın ikinci gününde gram, ons altının kaç TL olduğu sorgulanıyor. İşte merak edilen 2 Ağustos altın fiyatları!

Altın bugün ne kadar? 1 Ağustos gram altın kaç TL? İşte altındaki son durum!

Altın bugün kaç TL şeklinde sorulan sorulara yatırımcılar ve altın alacak yanıt arıyor. 1 Ağustos Pazartesi yani piyasaların açık olduğu haftanın ilk gününde gram, ons altının kaç TL olduğu sorgulanıyor. İşte merak edilen 1 Ağustos altın fiyatları!

çeyrek altın kaç lira oldu Haberi

çeyrek altın kaç lira oldu

Altın fiyatları, yüksek döviz kuru ve artan enflasyon/resesyon beklentileri nedeniyle dalgalı bir seyir izliyor. Altında 980 lirayla 990 lira arasında iniş ve çıkışlar yaşanıyor. Uzmanlar küresel riskin arttığı dönemde altın fiyatlarında olşabilecek yalancı bahar fiyatları karşısında temkinli olunması gerektiğine işaret ediyor.

Borsa İstanbul Kıymetli Madenler ve Kıymetli Taşlar Piyasası'nda (KMKTP) standart altının kilogramı 979 bin liraya kadar düştü.

Altın piyasasında, en düşük 961 bin lira, en yüksek 980 bin lirayı gören standart altının kilogram fiyatı, günü önceki kapanışa göre yüzde 0,7 azalarak 979 bin liradan işlem görerek kapattı.

KMKTP'de, altında gerçekleşen toplam işlem hacmi 2 milyar 975 milyon 203 bin 703,16 lira, işlem miktarı ise 3.090,83 kilogram oldu. Tüm metallerdeki toplam işlem hacmi de 3 milyar 77 milyon 382 bin 567,22 lira düzeyinde oldu.

Kapalıçarşı da ise altın...