09 / 08 / 2022

DAP Validebağ Konakları satılık daire

DAP Validebağ Konakları satılık daire

368 konut ve ticari ünitelerden oluşan Validebağ Konakları Dap Yapı imzasıyla Emlak Konut güvencesiyle inşa ediliyor. İşte Dap Validebağ Konakları fiyat listesi...

DAP Validebağ Konakları ödemeleri!

İstanbul Altunizade-Koşuyolu bölgesinde konumlandırılan Validebağ Konakları 368 daire ve ticari ünitelerden meydana geliyor. İşte DAP Validebağ Konakları ödemeleri...

2017 DAP Validebağ Konakları fiyatları ne kadar?

DAP Yapı imzasıyla Emlak Konut güvencesiyle hayata geçirilen DAP Validebağ Konakları'nda 368 lüks konut yer alıyor. Peki 2017 DAP Validebağ Konakları fiyatları ne kadar?

DAP Validebağ Konakları nereye yapılıyor?

Emlak Konut güvencesiyle Dap Yapı imzasıyla hayata geçirilen DAP Validebağ Konakları 368 lüks konut ve dükkanlardan meydana geliyor. Peki DAP Validebağ Konakları nereye yapılıyor?

Validebağ Konakları'nın kesin kabulü yapıldı!

Emlak Konut GYO projelerinden İstanbul Üsküdar Barbaros Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi'nin (Validebağ Konakları) kesin kabulü yapıldı.

Emlak Konut GYO Validebağ Konakları projesinin değeri ne kadar?

Emlak Konut GYO İstanbul Üsküdar Barbaros Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ile ilgili olarak Validebağ Konakları projesi için hazırlatılan gayrimenkul kira değerleme raporunu yayınladı. 

Validebağ Konakları'nın kısmi geçici kabul tutanağı onaylandı! 

Emlak Konut GYO'nun projelerinden Validebağ Konakları'nda 1137 ada 48 parsel A1, C2, C3, D1, D2 ve E bloklar ile bu bloklara ait altyapı ve çevre düzenleme işlerinin kısmi geçici kabulü yapılmış olup kısmi geçici kabul tutanağı onaylandı.

Validebağ Konakları 2020 yıl sonu değerleme raporu!

Emlak Konut GYO, "Validebağ Konakları" projesi ile ilgili olarak hazırlatılan 2020 yıl sonu değerleme raporunu yayınladı. 

Validebağ Konakları'nın kısmi geçici kabul tutanağı onaylandı!

Emlak Konut GYO projelerinden Validebağ Konakları projesinin kısmi geçici kabulü yapıldı ve Kısmi Geçici Kabul Tutanağı 30 Eylül 2020 tarihinde onaylandı.

Validebağ Konutları'nda Günsan imzası!

Anahtar, priz ve elektrik ekipmanları alanında yenilikçi ürünleriyle önemli konut projelerinin çözüm ortağı olan Günsan Elektrik, İstanbul’da Dap Yapı’nın Validebağ Konutları projesinde de yerini aldı. Validebağ Konutlarında Günsan’ın metal şıklığı sunan Eqona Noble serisinden 45 bin adet Inox bronz

Validebağ Konakları'nda konak hayatı 180 ay vade ve 3. yılda ödeme fırsatıyla başlıyor!

Validebağ Konakları’nda 180 ay vade ve 3. yılda ödeme fırsatıyla ev sahibi olma imkanı sunuluyor...

Emlak Konut Validebağ Konakları 2019 yıl sonu değerleme raporu!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Validebağ Konakları projesi ile ilgili olarak hazırlatılan 2019 yıl sonu değerleme raporunu yayınladı...

Validebağ Konakları’nda yüzde 10 KDV indirimi için son günler!

DAP Yapı, 2019’u önemli bir fırsat kampanyası ile uğurlamaya hazırlanıyor. Validebağ Konakları’ndan ev sahibi olmak isteyenler için başlatılan özel kampanyadan yıl sonunda tamamlanacak yüzde 10 KDV avantajına ek olarak, yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor. 

Validebağ Konakları’nda yüzde 10 KDV indirimi 31 Aralık’ta sona eriyor!

DAP Yapı, Validebağ Konakları’nda ‘yüzde 10 + yüzde 10 fırsat’ kampanyasını devreye soktu. Şirket, yıl sonunda bitecek olan yüzde 10 KDV avantajına ek olarak olarak yüzde 10 indirim kampanyası başlattı.

DAP Yapı’dan Validebağ Konakları’nda yüzde 0,99 faizle 180 ay vade!

DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, Validebağ Konakları için mevcut olan indirim kampanyasına ek olarak yeni bir kampanya daha yaptıklarını duyurdu. Yılmaz, "Kamu bankalarının faiz indirim rüzgarını arkamıza aldık.” dedi…

Validebağ Konakları 2018 yıl sonu değerleme raporu!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Validebağ Konakları projesi ile ilgili olarak hazırlatılan 2018 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı...

Validebağ Konakları iletişim bilgileri!

Validebağ Konakları iletişim bilgileri hakkında detaylar haberimizde yer alıyor. 5 katlı 11 bloktan meydana gelen proje İstanbul Anadolu Yakası Altunizade bölgesinde  yükseliyor. 

DAP Validebağ Konakları satılık daire Haberi

DAP Validebağ Konakları satılık daire

Validebağ Konakları İstanbul'un Anadolu yakasında Altunizade'de inşa ediliyor. 36 ay sonra teslimlerin gerçekleşeceği Dap Validebağ Konakları 17 bin 237 metrekare alanda yükseliyor.


5 katlı 11 blokta 368 konut ve ticari ünitelerden oluşan Validebağ Konakları projesi Emlak Konut güvencesini taşıyor.


Dap Validebağ Konakları'nda 1+0'dan 6+1'e kadar konut seçenekleri yer alırken, konut büyüklükleri 57 metrekare ile 513 metrekare arasında değişiyor.


Dap Validebağ Konakları fiyat!


Dap Yapı tarafından hayata geçirilen Dap Validebağ Konakları fiyat listesi metrekare bazında 12 bin 500 TL'den başlıyor. Validebağ Konakları'nda yüzde 5 peşinat ödemesinden sonra vade farkı olmadan 50 ay taksitli ödeme imkanı sağlanıyor. Tel: 444 93 27

Web: http://validebagkonaklari.com

Pınar...