demirli yapı kartal

demirli yapı kartal

Demirli Yapı'nın Anadolu Yakası Kartal'daki projesi olan Demirli Kule Kartal projesine 2015 yılının son çeyreğinde başlanacak. Projede teslimler ise inşaat başladıktan 24 ay sonra yapılacak.

Demirli Yapı Kartal projesi 2014 sonuna hazırlanıyor! Yeni proje!

Demirli Yapı'nın adı henüz belli olmayan Anadolu Yakası içinde Kartal Bölgesi'nde yer alacak projesi, 2014 senesi sonuna hazırlanıyor. Projede 1+1'den 4+1'e kadar farklı konut seçenekleri bulunacak

Twins Star Kartal'da ön satışlar başladı! 167 bin 500 TL'ye!

Twins Star Kartal projesi kapsamında ön satışlar başladı. Projede fiyatlar 167 bin 500 TL'den başlangıç gösteriyor...

Teknik Yapı Kartal projesinin detayları belli oldu!

Teknik Yapı'nın Kartal'daki kentsel dönüşüm projesinin detayları belli oldu. Projede toplam 990 konut ve 17 ticari alan yer alacak..

Teknik Yapı Kartal Yücel Sitesi satışları ne zaman?

Teknik Yapı imzasıyla hayata geçirilen Kartal Yücel Sitesi, kentsel dönüşüm kapsamında inşa ediliyor. Peki Teknik Yapı Kartal Yücel Sitesi satışları ne zaman?

Teknik Yapı Kartal Yücel Sitesi satış ofisi!

Teknik Yapı'nın yeni projesi olan Kartal Yücel Sitesi projesi Kartal Cevizli bölgesinde, eski Tekel Fabrikası’nın yanında inşa edilecek. Teknik Yapı Kartal Yücel Sitesi satış ofisi bilgileri haberimizin içinde yer alıyor.

Teknik Yapı Kartal Yücel Sitesi bu ay satışa çıkacak!

Teknik Yapı'nın Kartal Yücel Sitesi projesi bu ay satışa çıkacak. Proje kentsel dönüşüm kapsamında Kartal Cevizli bölgesinde, eski Tekel Fabrikası’nın yanı başında inşa edilecek.

Demirli Yapı yatırımlarına ara vermeden devam ediyor!

2017 yılından umutlu olduğunu söyleyen Demirli Yapı Yönetim Başkanı İdris Demirli, Türkiye'ye güvendiklerini ve yatırımlara ara vermeden devam edeceklerini belirtti.

Ege Yapı, Kartal Belediyesi'ne satış ofisini bağışladı!

Türkiye’nin önde gelen iş adamlarından İnanç Kabadayı, Ege Yapı Group adına Kartal Belediyesi’ne kreş yapımı için satış ofisini bağışladı.

Helis Yapı'dan Kartal ve Halkalı'ya 3 yeni proje!

Helis More projesinin satışlarına devam eden Helis Yapı Kartal ve Halkalı projeleri için kolları sıvadı. Helis Yapı Kartal ve Halkalı projelerinin 2017'nin ilk çeyreğinde satışa çıkması planlanıyor.

Teknik Yapı Kartal'da iki projeye imza atacak!

Kartal’da dönüşüme 1987’de başlayıp ilçede birçok farklı projeye imza atan, ancak bir süreden bu yana farklı yerlere yoğunlaşan Teknik Yapı, son dönemin yükselen bölgesine iddialı dönüyor

Demirli Yapı 6 projesiyle sektörde ön plana çıkıyor!

İnşaat sektöründe uzman kadrosuyla kurulan, sektörün en eski ve deneyimli kuruluşlarından biri olan Demirli Yapı şimdiye kadar hayata geçirdiği projeleriyle sektörün önde gelen firmalarından biri olmanın haklı gururunu yaşıyor.

Umran Yapı Kartal Projesi iletişim bilgileri!

Umran Yapı imzasıyla hayat geçirilen proje İstanbul'un Anadolu Yakası Kartal ilçesinde inşa edilecek. Umran Yapı Kartal Projesi iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 0216 459 02 05 olarak belirlendi.

Umran Yapı Kartal Projesi satılık daire!

2 blok halinde inşa edilecek olan proje Umran Yapı tarafından hayata geçirilecek. Projede 400 adet daire bulunuyor. Umran Yapı Kartal Projesi satılık daire fiyatları henüz netleşmedi.

Umran Yapı Kartal projesi yıl sonunda başlıyor!

Umran Yapı Anadolu Yakası'nda yeni bir proje hayata geçirmeye hazırlanıyor. Kartal'da 2 blok şeklinde yükselecek olan projede yaklaşık 400 daire yer alacak.

Demirli Yapı Demirli Park Plus!

Demirli Yapı Demirli Park Plus 'ta toplam 152 adet daire yer alıyor. Lansmanı önümüzdeki ay içerisinde gerçekleşecek olan projenin yapımına Ekim - Kasım aylarında başlanması planlanıyor.

demirli yapı kartal

demirli yapı kartal demirli yapı kartal

Demirli Yapı yeni projesini Kartal'da hayata geçirecek. Adı Demirli Kule olarak belirlenen Demirli Yapı Kartal projesinde satışların 2015'in son çeyreğinde başlaması hedefleniyor. 


Demirli Kule Kartal projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire seçenekleri yer alacak. Demirli Kule Kartal'da teslimler ise inşaat başladıktan 24 ay sonra yapılacak. 


Demirli Kule Kartal iletişim

(0 216) - 388 07 05

(0 216) - 366 90 60

http://www.demirliyapi.com.tr/

Kübra...