Edn Gayrimenkul Danışmanlık Anonim Şirketi iletişim

Edn Gayrimenkul Danışmanlık Anonim Şirketi iletişim

Edn Gayrimenkul Danışmanlık Anonim Şirketi bugün Ataşehir'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Ercan Kence tarafından kuruldu.

Edn Gayrimenkul Danışmanlık Anonim Şirketi kuruldu!

Edn Gayrimenkul Danışmanlık Anonim Şirketi bugün Ataşehir'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Ercan Kence tarafından kuruldu.

AKEM Gayrimenkul Danışmanlık kurucusu Hasan Murat Çelikel kimdir?

Gayrimenkul yatırım danışmanlığı sektörünün önde gelen isimlerinden Hasan Murat Çelikel, 1990 yılında AKEM Gayrimenkul Danışmanlık&Proje şirketini kurarak, gayrimenkul alım-satım -kiralama, proje geliştirme konularında danışmanlık yapmaktadır.

Biyamed İnşaat Taahhüt Gayrimenkul Danışmanlık Genel Pazar.ve Dış Tic. Ltd.Şti.İstanbul Abu Ali Şubesi açıldı!

Biyamed İnşaat Taahhüt Gayrimenkul Danışmanlık Genel Pazar.ve Dış Tic. Ltd.Şti.İstanbul Abu Ali Şubesi, H.Dahham Welı Jumaah Şube Müdürlüğü'nde 10 bin TL sermaye ile 19 Şubat'ta Fatih'te açıldı.

Mint Gayrimenkul Danışmanlık ve Yönetim Hizmetleri Limited Şirketi kuruldu!

Mint Gayrimenkul Danışmanlık ve Yönetim Hizmetleri Limited Şirketi, Caner Geban tarafından 10 bin TL sermaye ile 8 Şubat'ta Kadıköy, Zühtüpaşa Mahallesi, Bağdat Caddesi' nde kuruldu.

Halef Gayrimenkul Danışmanlık Turizm Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Halef Gayrimenkul Danışmanlık Turizm Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Enes Halef ve Ahmet Halef ortaklığıyla 10 bin TL sermaye ile 5 Şubat'ta Beyoğlu, Kocatepe Mahallesi, Abdülhak Hamit Caddesi'nde kuruldu.

Alistana İnşaat Gayrimenkul Danışmanlık ve Dış Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Alistana İnşaat Gayrimenkul Danışmanlık ve Dış Ticaret Anonim Şirketi, Adil Köseoğlu Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Serdar Osman İlkhan Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı'nda 2 milyon TL sermaye ile 1 Şubat'ta Ataşehir'de kuruldu.

SLS Gayrimenkul Danışmanlık Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

SLS Gayrimenkul Danışmanlık Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Levent Suat Selçuk tarafından 100 bin TL sermaye ile 29 Ocak'ta Ümraniye, Namık Kemal Mahallesi, Sabah Sokak'ta kuruldu.

Arma Properties Gayrimenkul Danışmanlık ve İç Mimarlık Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Arma Properties Gayrimenkul Danışmanlık ve İç Mimarlık Ticaret Anonim Şirketi, Oktay Ercan Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Ömür Can Türkan Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı'nda 100 bin TL sermaye ile 22 Ocak'ta Beşiktaş'ta kuruldu.

İsttambul Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İsttambul Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi, Çetin Dinç tarafından 50 bin TL sermaye ile 21 Ocak 'ta Bahçelievler, Çobançeşme Mahallesi, Sanayi Caddesi' nde kuruldu.

Ataşehir Barbaros Gayrimenkul Danışmanlık Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Ataşehir Barbaros Gayrimenkul Danışmanlık Sanayi Ticaret Anonim Şirketi, Mihrali Esenler Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Yaşar Ekinci Yönetim Kurulu Üyeliği'nde 50 bin TL sermaye ile 20 Ocak'ta Ataşehir, Barbaros Mahallesi'nde kuruldu.

Gerçekler Gayrimenkul Danışmanlık İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Gerçekler Gayrimenkul Danışmanlık İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Sertaç Mazı ve Tarık Davutoğlu ortaklığıyla 20 bin TL sermaye ile 13 Ocak'ta Eyüp, Göktürk Merkez Mahallesi, İstanbul Caddesi'nde kuruldu.

Dikey Gayrimenkul Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

Dikey Gayrimenkul Danışmanlık Limited Şirketi, Ömer Burak Özmutafoğlu ve Onur Kulukısa ortakalığıyla 10 bin TL sermaye ile 22 Aralık'ta Başakşehir, Başakşehir 2.Kısım Mahallesi'nde kuruldu.

Mohab Gayrimenkul Danışmanlık Turizm ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mohab Gayrimenkul Danışmanlık Turizm ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Mohamed Husseın Amın Gadelhak tarafından 500 bin TL sermaye ile 18 Aralık'ta Başakşehir, İkitelli OSB Mahallesi'nde kuruldu.

Edn Gayrimenkul Danışmanlık Anonim Şirketi iletişim

Edn Gayrimenkul Danışmanlık Anonim Şirketi iletişim Edn Gayrimenkul Danışmanlık Anonim Şirketi iletişim

Edn Gayrimenkul Danışmanlık Anonim Şirketi bugün Ataşehir'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Ercan Kence tarafından kuruldu.

Edn Gayrimenkul Danışmanlık Anonim Şirketi konusu:
-Her türlü gayrimenkul almak, satmak ve komisyonculuğunu yapmak. -Yabancıların mal edinme yasalarından faydalanarak edinecekleri gayri menkuller üzerinde gerekli araştırmalar yapmak ve bunları satın almaları sonucunda gerekli ve kamu kurum ve kuruluşlarındaki işlemleri takip etmek. -Her türlü arazi,arsa,daire,ev,dükkan,işyeri ve diğer emlak alımı, satımı ve kiralanmasına aracılık etmek. -Emlak konusu ile ilgili hizmetlerde bulunmak ve sözleşmeler düzenlemek. -Her nevi gayrimenkul malların şirket veya başkası namına alımı, satımı, pazarlamasını yapmak. -Komisyon mukabilinde yurt içinde ve yurt dışında her nevi gayrimenkul alımı, satımı, pazarlamasını yapmak. -Şirket amaç konusu ile ilgili olmak üzere danışmanlık faaliyetinde bulunmak

Adres: Barbaros Mh.Begonya Sk. Nidakule Ataşehir Batı...