17 / 08 / 2022

ELEKTRİK ZAM

ELEKTRİK ZAM

Elektriğin serbest piyasa teklif fiyatında üst limit 3.75 Türk Lirası'ndan 4 Türk Lirası'na çıkarıldı. Peki faturalara zam gelecek mi? İşte ayrıntılar..

Elektriğe yeni zam kapıda! 332 TL olan fatura 420 TL'yi aşıyor! İşte zamlı faturaların geleceği o tarih...

Elektrik dağıtım şirketleri, elektrikte yeni bir zam talebiyle Enerji Bakanı'nın kapısını çaldı. Şirketler yüzde 50 zam talep etti ancak anlaşma yüzde 30'da sağlandı. İşte zamlı faturaların geleceği o tarih...

Elektriğe yeni zam geliyor! Bu tarihlere dikkat! Faturalar ne kadar olacak?

Kurda yaşanan yükseliş sebebiyle elektriğe yeni bir zam geliyor. Enerji uzmanı Çağada Kırım, "Tekrar bir zam yaparak farkı kapatacaklar" derken, EMO Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Özdağ, "Acilen kamulaştırma yapılmalı" diye konuştu. Peki elektriğe ne kadar zam gelecek?

Elektriğe yeni zam sinyali! Resmen tarih verildi! Elektrik faturalarına ne kadar zam gelecek?

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın elektriğe yeni zam gelebileceğine dikkat çekti. Peki elektrik faturalarına ne kadar zam gelecek? Elektrik faturalarına ne zaman zam yapılacak? İşte ayrıntılar...

Elektriğe yüzde 100'lük büyük zam resmen kapıda! Faturalar yükselecek! Elektriğe yeni zam ne zaman gelecek? 

CHP İstanbul Milletvekili Özgür Karabat, elektrik fiyatlarına zam beklendiğini ileri sürdü. Karabat, zammın oranını da duyurdu...

Zamların ardından faturalar tavan yaptı! İşte doğalgaz, elektrik zammı ve yeni faturalar...

TMMOB Makina Mühendisleri Odası, gelen son zamlarla beraber vatandaşların senelik fatura harcamasının 12 bin Türk Lirası'nı geçtiği belirlendi. Peki son zamlarla faturalarda son durum ne oldu? İşte ayrıntılar...

Çay, ayçiçek, şeker derken bir ürüne daha büyük zam! Marketlerde tükenmeden hemen alın

Tarım Kredi Kooperatifi marketlerinde pazartesinden itibaren indirime gidilmeye başlanıyor. Fakat zincir marketlerdeki bazı ürünlere yönelik zam, kaçınılmaz olarak görülüyor. İşte o ürünlerden biriyle ilgili daha zam haberi geldi. Gelin birlikte bakalım o ürün hangisi...

Çay, ayçiçek, şeker derken bir büyük zam daha! Markete gittiğinde felç geçirmemek için bakın

Türkiye'de gıda ürünlerinin fiyatları aldı başını gidiyor. Son olarak zam furyasına yeni ürünler de eklendi. Markete gittiğinizde öylece kalmamak için haberi detaylarıyla okumanız gerekiyor.

Yumurta, un, et ve peynir derken bir ürüne daha büyük zam! Artık böyle satılacak

Yumurta, un, et ve peynir derken zamlar art arda gelmeye devam ediyor. Son olarak tuvalet kağıtlarına gelen zamların ardından marketler de yeni bir yönteme imza attı.

İnşaat malzemelerinde zam yağmuru devam ediyor! Demire büyük zam geldi! 6 Ağustos 2022 güncel demir ve çimento fiyatları

Demir fiyatları son bir gündür maksimum rakam ile 13,500 liradan satılıyor. Geçtiğimiz haftalarda demir fiyatları yılın en düşük seyirlerini gösterirken önceki günlerde gelen zamlar ile fiyatlarda artış yaşandı. Halbuki tüm dünyanın aksine Türkiye’de demire son iki haftada iki kere indirim gelmişti.

Öğrenci yurt ücretleri belli oldu! Büyük zam, böylesi görülmedi! İstanbul, Ankara, İzmir yurt ücretleri ne kadar?

Son bir sene içinde ev kira fiyatları yüzde 140'a varan oranda yükselirken özel öğrenci yurt ücretlerine de zam geldi. Yurt ücretleri ne kadar 2022? İstanbul, Ankara ve İzmir yurt ücretleri kaç para oldu? İşte öğrenci yurt ücretleri 4 Ağustos 2022...

Çay, şeker, un ve yumurta derken çok büyük zam daha! Duyan duymayanlara haber versin

Vatandaşlar art arda gelen zam haberlerin bıktı. Ancak zam haberleri gelmekten bıkmadı. Vergi uzmanı Ozan Bingöl ülkemizde yeni yapılacak zamlara ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Ayçiçek, yağ, şeker, un derken bir ürüne daha büyük zam! Hemen markete koşun ve alın

Türkiye'de zam furyası devam ediyor. Ayçiçek, yağ, şeker ve undan sonra vatandaşın çok sık tükettiği ancak son zamanlarda tüketmekte zorlandığı bir ürüne daha zam geldi.

Şeker, ayçiçek ve çay derken bir ürüne daha büyük zam geliyor! Hemen satın alın

Zam haberleri artık vatandaşın canını sıkmaya başladı. Ancak zam durmak bilmiyor. Yeni bir ürüne daha zammın yolda olduğu açıklandı.

Çay, şeker, ayçiçek derken bir ürüne daha büyük zam kapıda! Görür görmez hemen alın

Çay, şeker ve ayçiçek derken gıda fiyatları vatandaşları hayli zorlamaya başladı. Sektör temsilcileri, gıda fiyatlarının haricinde yine vatandaşın cebini yakacak bir ürüne daha zam beklendiğini ifade etti.

Bir zam daha! Fiyatı duyanın ayakları geri gidiyor

Türkiye'de en sevilen sokak lezzetlerinden biri olan kokorece büyük zam geldi. İstanbul'da yarım ekmek kokoreç 45-55, çeyrek ise 35 lira. 

iPhone almak isteyenlere müjde! Carrefoursa’dan iPhone 11’e 1000 lira indirim! İşte 23 Temmuz 2022 fiyat listesi...

Türkiye'nin önde gelen süpermarketlerinden olan Carrefoursa, iPhone 11’de büyük zam yaptı. Peki, Carrefoursa'da iPhone 11 fiyatları kaç TL? İşte 23 Temmuz 2022 fiyat listesi...

İnternete büyük zam! Yüzde 80'in üzerinde

Son zamanlarda gelen zam haberlerine bir yenisi eklendi. İnternet sağlayıcısı TürkNet, internet ücretlerine yüzde 80 zam yaptı.

Un, şeker, yumurtadan sonra mutfağın vazgeçilmez ürününe büyük zam! Fiyatlar 2 katına çıkacak

Zam haberlerinin ardı arkası kesilmiyor. Bu defa da patatesin fiyatına zam geleceği ifade ediliyor. Patatesin kilosu 12-13 lira olacak.

ELEKTRİK ZAM Haberi

ELEKTRİK ZAM

Elektrik fiyatlarına zam baskısını artıracak yeni bir düzenlemeye gidildi. Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu (EPDK) tarafından alınan yeni kararla serbest piyasaya verilen fiyat tekliflerinin azami limiti kilovatsaati (kWh) 3.75 Türk Lirası'ndan 4 Türk Lirası'na yükseltildi. 

Bu yükseliş sanayicilerle ticarethanelerin elektrik faturalarına yansıyacakken vatandaşın da cebini etkileyecek.

İşte elektrik ile ilgili yapılan yeni düzenlemenin tüm detayları...

Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu (EPDK) tarafından alınan yeni kararla sanayicilerle ticarethanelerin elektrik faturalarının daha da artacağı, şirketlerin de bu yükselen maliyetleri ürünlerine zam şeklinde yansıtacakları için pek çok üründe yeni zam dalgası olacağı gündeme getirildi. 

Sözcü'den Erdoğan Süzer'in haberine göre; Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) eski yönetim kurulu üyesi Olgun Sakarya, “Ekim ayı beklenmeden ağustosta yeni zamlı tarifeler açıklanırsa sürpriz olmaz. Ekim ayı beklenirse zam oranı daha da...