emlak konut kentsel dönüşüm

emlak konut kentsel dönüşüm

Emlak Konut GYO tarafından ihale edilen İstanbul Ümraniye Kentsel Dönüşüm Projesi İnşaatı İşi'nin sözleşmesi, Yüklenici Dağ Mimarlık ve Mühendislik ile 91 milyon 240 bin TL'ye imzalandı. 

Emlak Konut kentsel dönüşüme mola vermiyor!

Kentsel dönüşümle birlikte riskli alanlarda çalışmalara devam ettiklerini söyleyen Murat Kurum, “Amacımız hızlı bir şekilde dönüşümü sağlamak” şeklinde açıklama yaptı.

Emlak Konut kentsel dönüşüm projelerine giriyor!

Emlak sektöründe yaptığı lüks konut projeleri ile öne çıkan Emlak Konut Gayrimenkul, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın talebi üzerine kentsel dönüşüm projelerine giriyor. Kentsel dönüşüm de yeni projeler Emlak Konut tarafından hayata geçirilecek...

Emlak Konut GYO kentsel dönüşüm projelerine giriyor!

Emlak sektöründe yaptığı lüks konutlarla önemli projelere imza atan Emlak Konut Gayrimenkul A.Ş. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın talebi üzerine kentsel dönüşüm projelerine giriyor...

Emlak Konut'un yer alacağı ilk kentsel dönüşüm projesi Hoşdere'de!

Kentsel dönüşüm projelerine önemli görev alacak Emlak Konut'un ilk kentsel dönüşüm projesi Hoşdere'de hayata geçirilecek...

Emlak Konut kentsel dönüşüme giriyor!

Emlak sektöründe yaptığı lüks konutlarla önemli projelere imza atan Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı AŞ, Çevre ve Şehircilik Bakanlığının talebi üzerine kentsel dönüşüm projelerine giriyor...

Emlak Konut kentsel dönüşümde HOK, DOME, BURO ile anlaştı!

Emlak Konut GYO, Kentsel Tasarım Projesi'nde belirlenecek alana ait maket ile alana ait sunum videosu ve animasyon hazırlanması işleri için yapılan ihaleyi kazanan HOK INTERNATIONAL LTD., DOME MİMARLIK ve BURO HAPPOLD Ortak Girişimi aldı.

Emlak Konut İstanbul'un kentsel dönüşümü için sözleşme imzaladı!

Emlak Konut GYO, İstanbul için Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, TOKİ ve Ulaştırma Denizcilik ve Habercilik Bakanlığı ile protokol imzaladı...

Emlak Konut GYO'dan 314.1 milyon TL'lik arsa anlaşması!

Emlak Konut GYO arsa alım satım işlemleri sonrasında 314 milyon 197 bin 280 TL alacağının ise ilerleyen süreçte Bakanlıkla ayni veya nakdi olarak mahsuplaşılması konusunda şirket ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdürlüğü arasında protokol imzalandı.

Emlak Konut Zeytinburnu Beştelsiz arsasını 497 milyon TL'ye sattı!

Emlak Konut GYO geçtiğimiz günlerde tasfiye ettiğini duyurduğu Zeytinburnu Beştelsiz projesinin inşa edileceği arsayı toplam 497 milyon 39 bin 398 TL'ye Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdürlüğü ve İller Bankası'na sattı...

Emlak Konut mahalle ölçeğinde dönüşüm projeleri inşa edecek!

Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, kentsel dönüşüm uygulamalarının önümüzdeki 15-20 yıl inşaat sektörünün büyüme ivmesine katkı sağlayacağını açıkladı. Kurum, kentsel dönüşümde hedefimiz mahalle ve kent ölçeğinde bütüncül projeler üretmek dedi.

Emlak Konut Esenler Havaalanı Mahallesi 2. Etap değerleme raporu!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Esenler Havaalanı Mahallesi Kentsel Dönüşüm Alanı 2. Etap Konut İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenleme İşinin değerleme raporu yayınlandı.

Emlak Konut Esenler Kentsel Dönüşüm Evleri kurası!

31 Mart'ta toplam 733 konut ve 32 işyerinin hak sahibinin belirlendiği proje Emlak Konut GYO güvencesiyle yükseliyor. Emlak Konut Esenler Kentsel Dönüşüm Evleri kurası yapıldı.

Emlak Konut Havaalanı Konutları teslim tarihi!

İnşaatını Emlak Konut GYO'nun yaptığı Esenler Havaalanı Mahallesi Kentsel Dönüşüm Konutları'nın kura çekimi gerçekleşti. Emlak Konut Havaalanı Konutları teslim tarihi ise 31 Mayıs 2016 olarak belirlendi.

Emlak Konut GYO kentsel dönüşüm çalışmalarında bulunuyor!

Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, Emlak Konut'un ürettiği konutlarda yaşayanların depremin yıkıcılığından uzak bir hayat sürdüğü mesajını verdi.

Emlak Konut GYO Esenler Emlak Konutları fiyat listesi!

Emlak Konut GYO Esenler Emlak Konutları fiyat listesi kapsamında daireler 281 bin TL başlayan fiyatlarla alıcılarını bekliyor. Proje kentsel dönüşüm projesi olarak yaşama geçiriliyor...

Emlak Konut Esenler kentsel dönüşüm projesi yapı ruhsatı alındı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Emlak Konut Esenler kentsel dönüşüm projesi yapı ruhsatı alındı.

Emlak Konut GYO, kentsel dönüşüme odaklandı! İşte Esenler'de fiyatlar!

Emlak Konut GYO Genel Müdürü Kurum, "Emlak Konut GYO, yıllar içinde kazandığı birikim ve teknik altyapısının avantajlarını Esenler Havaalanı Mahallesi Dönüşüm projesinde de kullanacak" dedi

Emlak Konut Esenler lansmanı 13 Ekim'de gerçekleştirilecek!

Esenler, Emlak Konut’la yepyeni bir görünüme kavuşuyor. Kentsel dönüşümün en güzel örneklerinden biri; Esenler Emlak Konutları hayata geçiyor!.. Emlak Konut Esenler lansmanı 13 Ekim'de gerçekleştirilecek.

Esenler kentsel dönüşüm projesi Emlak Konut'a emanet!

Markalı konul projeleri ile deprem ve sel felaketlerine karşı daha güvenli yaşam alanları sunan Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Esenler Havaalanı Mahallesi'nin dönüşümünü de gerçekleştirecek.

Emlak Konut Havaalanı Mahallesi Kentsel Dönüşüm ihalesi 29- 30 Mayıs'ta!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, İstanbul İli, Esenler İlçesi, Havaalanı Mahallesindeki Kentsel Dönüşüm Alanında yapılacak olan toplam 1976 adet konut ve 48 adet ticari üniteyi kapsayan 2 ayrı yapım işi ihale edecek...

emlak konut kentsel dönüşüm

emlak konut kentsel dönüşüm emlak konut kentsel dönüşüm

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve Emlak Konut GYO arasında "Dönüşüm Uygulamalarına İlişkin Protokolü" imzalanmıştı. Protokol kapsamında yeni projeler ihale edildi.

91.2 milyon TL'lik dönüşüm

İhale edilen projelerden olan İstanbul Ümraniye Kentsel Dönüşüm Projesi İnşaatı İşi' nin sözleşmesi 91 milyon 240 bin TL'ye imzalandı. 

Proje Dağ Mimarlık'ın

Emlak Konut GYO, Ümraniye Kentsel Dönüşüm Projesi İnşaatı İşi'nin ihalesi için Yüklenici Dağ Mimarlık ve Mühendislik Yapı Gayrimenkul Ticaret Sanayi Anonim Şirketi ile anlaştı. 

Emlak Konut GYO'nun KAP açıklaması:
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Şirketimiz arasında imzalanan "Dönüşüm Uygulamalarına İlişkin Protokol" çerçevesinde Şirketimiz tarafından ihale edilen İstanbul Ümraniye Kentsel Dönüşüm Projesi İnşaatı İşi' nin sözleşmesi, Yüklenici Dağ Mimarlık ve Müh. Yapı Gayr. Tic. San. A.Ş. ile 05.05.2020 tarihinde imzalanmıştır.
Sözleşme Bedeli: 91.240.000...