03 / 07 / 2022

Esenyurt N Cadde nerede

Esenyurt N Cadde nerede

Özyurtlar İnşaat girişimi ile hayata geçirilen N Cadde projesinin satışları 149 bin liradan başlayan fiyatlarla devam ediyor. Projede 36 aya kadar vade avantajı sunuluyor...

Esenyurt N Cadde 'de 149 bin liraya: 36 ay vadeyle!

Özyurtlar İnşaat'ın Esenyurt'ta hayata geçirdiği N Cadde projesinin satışları başladı. Projede fiyatlar 149 bin liradan başlıyor ve minimum yüzde 30 peşinatla ofis alınabiliyor..

Bağdat Caddesi'nde 4 ayda 46 dükkan kiralandı!

Kovid-19 salgını sebebiyle kapalı alanlara girmek istemeyenler AVM'ler yerine açık alanlara yönelmeye başladı. İnsanların, cadde üzerlerindeki kafe ve mağazaları tercih ettiğini dile getiren Bağdat Caddesi Derneği Başkanı Ali Güvenç Kiraz, caddedeki boş dükkanlara talebin arttığını belirtti. 

Özyurtlar Holding'te 2'nci kuşak iş başında!

Özyurtlar Holding,  NLogo İstanbul, Ödül İstanbul, N Cadde Ottoman, N Cadde Ateş Corner ve Meydan Ardıçlı Projelerinin Satış ve Organizasyonundan sorumlu Alper Özyurt oldu...

Meydan Ardıçlı, Esenyurt’u dünyanın en büyük meydanlarıyla yarıştıracak!

Özyurtlar Holding ve Bahaş Holding işbirliğinde Esenyurt’ta hayata geçirilen Meydan Ardıçlı projesinin, alışveriş ve yeme- içme mekânlarını içine alan cadde ve sokaklardan oluşan ticari alanları, uluslar arası yabancı markalar için cazibe yarattı...

Esenyurt’ta yolda meydana gelen çökme onarıldı!

Esenyurt'ta cadde üzerinde meydana gelen çökme belediye ekipleri tarafından onarıldı.

Nidapark Küçükyalı'nın cadde dükkanları satışta!

Gayrimenkul sektörünün önde gelen isimleri arasında yer alan Tahincioğlu, Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirdiği Nidapark Küçükyalı projesinde yer alan 92 dükkandan 61’ini satışa sunuyor. 

Bağdat Caddesi'nde kentsel dönüşüm ne durumda?

Gazete Habertürk yazarlarından Mimar Esin Tümer, Bağdat Caddesi'ndeki kentsel dönüşüm çalışmalarını Cadde'de projeler üreten müteahhit firmalara sordu. İşte,  Mimar Esin Tümer'in yazısı.. 

Niğde'de görme engelliler için düzenlenen caddeler TBMM'de!

CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, Niğde'deki yapıların, cadde ve kaldırımların görme engellilere uygun hale getirilmesi çalışmaları meclis gündemine taşıdı..

Esenyurt Sultan Alpaslan İlk ve Ortaokulu'nun temeli atıldı!

Esenyurt İnönü Mahallesinde, Sultan Alpaslan İlk ve Ortaokulu’nun temeli Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu’nun katılımıyla atıldı.

Regnum Sky Tower, Çukurambar’ın değerini artırıyor!

Çukurambar’daki canlılık Regnum Sky Tower’ın cadde mağazaları ile daha da artıyor. OP Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Pala, hem konut hem de iş merkezlerinin bulunduğu Çukurambar’ın eğlence için de tercih edilen mekanlara ev sahipliği yaptığını söyledi.

Regnum Sky Tower Çukurambarı hareketlendirecek!

KONUT, restoran ve işyerlerini bir araya getiren yapısıyla Başkent'in yeni merkezi olarak kabul edilen Çukurambar'daki canlılığın Regnum Sky Tower'ın cadde mağazaları ile daha da artması bekleniyor.

Enplus, Bağdat Caddesi’nde yeni mağaza açtı!

Kentsel dönüşümün yoğun yaşandığı Bağdat Caddesi’nde yüksek kiralar birçok markanın Cadde’de bulunan mağazasını kapatmasına yol açarken Enplus, Bağdat Caddesi’ndeki yeni mağazasını faaliyete geçirdi.

Enplus’tan Bağdat Caddesi’ne yeni mağaza!

Kentsel dönüşümün yoğun yaşandığı Bağdat Caddesi’nde yüksek kiralar birçok markanın Cadde’de bulunan mağazasını kapatmasına yol açarken Enplus, Bağdat Caddesi’ndeki yeni mağazasını faaliyete geçirdi.

TİKİ Eğlence Dünyası N Merkez'de açıldı!

Esenyurt N Merkez AVM'nin ikinci katında faaliyet gösteren TİKİ Eğlence Dünyası'nda oyunların fiyatı 1 TL'ye düşürüldü.

Esenyurt N Cadde nerede Haberi

Esenyurt N Cadde neredeKonum olarak Esenyurt'ta yükselen Esenyurt N Cadde projesi Özyurtlar İnşaat tarafından hayata geçirildi. Tek bloktan oluşan Esenyurt N Cadde 16 kattan meydana geliyor. İçerisinde yer alan dairelerin1 oda 1 salon tipinde tasarlandığı  N Cadde Esenyurt 'ta bu daireler aynı zamanda ofis olarak da kullanılabiliyor. Projenin satış süreci devam ediyor. Doğan Araslı Caddesi'ne yakın konumda bulunan N Cadde Esenyurt'taki ofislerin alanları 75 metrekareden başlıyor, 80 metrekareye kadar yükseliş gösteriyor. Projede yer alan daieler 149 bin liradan başlangıç gösteren fiyatlarla satılıyor. 


 Özyurtlar N Cadde 'de tutarın minimum yüzde 30'u peşinat bedeli olarak ödendikten sonra kalan miktar  36 aya kadar firma bünyesinde taksitlendiriliyor.


Teslimat süreci 24 ay sonra başlayacak olan  Esenyurt N Cadde Avrupa Tıp Merkezi'nin karşısındaki konumu ile dikkat çekiyor. Projede otopark, ofis içi...