29 / 11 / 2022

garanti kentsel dönüşümü

garanti kentsel dönüşümü

Kentsel dönüşüm projeleri kapsamında kullandırılacak kredilere faiz desteği sağlamak üzere Mortgage Uzmanı Garanti ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı arasında protokol imzalandı

Mortgage Uzmanı Garanti’den kentsel dönüşüme destek!

Garanti Mortgage, Gaziosmanpaşa Belediyesi iştiraki GOPAŞ’ın, Gaziosmanpaşa Kentsel Dönüşüm Alanı’nda başlattığı konut projesi Yıldızpark Modern'in ilk etabına, konut finansmanı sağlıyor

Türkiye'de ada bazlı kentsel dönüşüm öne çıkacak!

Garanti Mortgage Genel Müdürü Murat Atay, önümüzdeki dönemde ada bazlı kentsel dönüşümün öne çıkacağını ifade etti. İşte Murat Atay'ın sektör değerlendirmesi...

Anahtar Teslim Kentsel Dönüşüm Projesi Bursa'da devam ediyor!

Garanti Mortgage’ın, Kentsel Dönüşüm ve Hukuk Platformu ile birlikte geliştirdiği “Anahtar Teslim Kentsel Dönüşüm Projesi” Bursa’da İnşaat Müteahhitleri Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin öncülüğünde uygulanacak.

Bursa'da anahtar teslim kentsel dönüşüm!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın desteği çerçevesinde Garanti Mortgage'ın, Kentsel Dönüşüm ve Hukuk Platformu ile birlikte geliştirdiği "Anahtar Teslim Kentsel Dönüşüm Projesi" Bursa'da uygulanacak.

Anahtar Teslim Kentsel Dönüşüm Projesi’nde değer artışı vatandaşa!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, riskli yapıların dönüşümüyle ilgili olarak Garanti Mortgage’ın Kentsel Dönüşüm ve Hukuk Platformu ile birlikte geliştirdiği ‘Anahtar Teslim Kentsel Dönüşüm Projesi’ni İnder öncülüğünde başlatıyor.

Anahtar Teslim Kentsel Dönüşüm Projesi başladı

ÇEVRE ve Şehircilik Bakanlığı desteğiyle Garanti Mortgage ve Kentsel Dönüşüm ve Hukuk Platformu'nun geliştirdiği 'Anahtar Teslim Kentsel Dönüşüm Projesi', İstanbul'da İstanbul İnşaatçılar Derneği'nin öncülüğünde uygulanacak.

Anahtar Teslim Kentsel Dönüşüm Projesi detayları

Çevre Şehircilik Bakanlığı desteğiyle Garanti Mortgage ve Hukuk Platformu'nun geliştirdiği "Anahtar Teslim Kentsel Dönüşüm Projesi" ile kat karşılığı konut inşası modeline daha nitelikli alternatif yöntemler kat sahiplerinin hizmetine sunuldu.

Anahtar Teslim Kentsel Dönüşüm Projesi ile ne değişecek?

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, riskli yapıların dönüşümüyle ilgili olarak Garanti Mortgage’ın Kentsel Dönüşüm ve Hukuk Platformu ile birlikte geliştirdiği ‘Anahtar Teslim Kentsel Dönüşüm Projesi’ni İnder öncülüğünde başlatıyor.

Anahtar teslim kentsel dönüşüm projesi tanıtıldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı desteğiyle Garanti Mortgage Kentsel Dönüşüm ve Hukuk Platformu'nun geliştirdiği "Anahtar Teslim Kentsel Dönüşüm Projesi" ile konut inşası modeline daha hızlı yöntemler kat sahiplerinin hizmetine sunuldu.

Anahtar teslim kentsel dönüşüm projesi nedir?

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı desteğiyle Garanti Mortgage ve Kentsel Dönüşüm ve Hukuk Platformu'nun geliştirdiği "Anahtar Teslim Kentsel Dönüşüm Projesi", İstanbul'da İstanbul İnşaatçılar Derneği'nin (İNDER) öncülüğünde uygulanacak.

Anahtar Teslim Kentsel Dönüşüm Projesi protokolü imzalandı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığının desteği çerçevesinde Garanti Mortgage’in, Kentsel Dönüşüm ve Hukuk Platformu ile birlikte geliştirdiği “Anahtar Teslim Kentsel Dönüşüm Projesi” İstanbul’da İNDER öncülüğünde uygulanacak.

Bakanlık anahtar teslim kentsel dönüşüm projesi başlatıyor!

Riskli yapıların dönüşümü için çevre ve şehircilik bakanlığı yeni bir proje başlatıyor. Garanti Mortgage’in, Kentsel Dönüşüm ve Hukuk Platformu ile birlikte geliştirdiği proje İstanbul’da İstanbul İnşaatçılar Derneği’nin öncülüğünde uygulanacak.

Özkan Ercan: Kentsel dönüşüm rant kapısı olarak görülmemeli!

İnşaat sektöründe kentsel dönüşüm deyince akla gelen ilk kurumlardan biri olan ERC Yapı bu ününü dönüşümle ilgili karşılaşılan sorunlara getirdiği pratik ve garanti çözüm yollarından alıyor.

Garanti Bankası 'Kentsel Dönüşüm Hattı'nı hizmete sundu!

Garanti Bankası, kentsel dönüşüm konusunda akla gelen tüm sorulara yanıt vermek ve kişiye özel çözümler önermek amacıyla, '444 0 332 - Kentsel Dönüşüm Hattı'nı hizmete sundu...

garanti kentsel dönüşümü Haberi

garanti kentsel dönüşümü

İmza törenine Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdürü Vedad Gürgen ile Garanti Mortgage Genel Müdürü Murat Atay katıldı. Konut finansmanı konusunda uzun yıllara dayanan uzmanlığı ve sektör liderliğiyle, bugüne kadar farklı kentsel dönüşüm projelerine destek veren Garanti Mortgage, imzalanan protokolle, hak sahiplerine 6306 sayılı kanun kapsamında kullandırılacak kentsel dönüşüm kredileri için de faiz desteği sağlayacak.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdürü Vedad Gürgen konuyla ilgili olarak: “Bu protokolle, sadece kentsel bir dönüşüm değil sosyal sorumluluk niteliği taşıyan, insanlarımızın daha güvenli ve sağlıklı yaşam alanlarına kavuşturmayı amaç edinen bir projeye, mortgage  uzmanı Garanti Bankası’nın da katılması bizi sevindirdi. Bu protokol ile 6306 sayılı kanun kapsamında konutlarının risk tespitini yaptırarak yenilemek isteyen...