giresun dereli toki evleri

giresun dereli toki evleri

TOKİ Giresun Dereli Evleri fiyatları 101 bin 668 TL'den başlıyor. Aylık 720 TL taksitle ödeme yapılabilen projede 2 adet daire açık satış usulü ile satılıyor. İşte Giresun Dereli TOKİ başvuru tarihleri...

TOKİ Giresun Dereli başvuruları ne zaman?

TOKİ Giresun Dereli Konutları 3 oda 1 salon şeklinde dizayn edildi. Projede satış işlemleri T.C Ziraat Bankası A.Ş aracılığıyla yürütülüyor. Peki TOKİ Giresun Dereli başvuruları ne zaman?

Giresun Dereli TOKİ başvuruları bugün başlıyor!

TOKİ Giresun Dereli Toplu Konut Uygulaması kapsamındaki 2 adet konut; ön şartsız, kurasız açık satışa sunuluyor. Giresun Dereli TOKİ başvuruları bugün başlıyor.

Giresun Dereli TOKİ taksitleri!

Giresun Dereli TOKİ Konutlarında başvuru dönemi yarından itibaren başlıyor. Giresun Dereli TOKİ taksitleri 720 TL'den başlıyor 874 TL'ye kadar çıkıyor.

Giresun Dereli TOKİ başvuruları yarın başlıyor!

15 bin 250 TL peşinat ödeyerek ev sahibi olunabilen Giresun Dereli TOKİ Konutları'nda 2 adet konut satışa sunuluyor. Giresun Dereli TOKİ başvuruları yarın başlıyor.

Giresun Dereli TOKİ başvuruları ne zaman?

Giresun Dereli TOKİ Evleri'nde yer alan toplam 2 adet konut kurasız başvuru önceliğine göre açık satışa sunuluyor. Peki Giresun Dereli TOKİ başvuruları ne zaman?

Giresun Dereli TOKİ konut başvuruları son gün 31 Mart!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Giresun Dereli Toplu Konut uygulaması kapsamında 12 adet konut; kurasız başvuru önceliğine göre konut seçme ve alma olanağı ile Açık Satışa sunuluyor...

TOKİ Giresun Dereli konut başvuruları!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Giresun Dereli Toplu Konut uygulaması kapsamında 12 adet konut; kurasız başvuru önceliğine göre konut seçme ve alma olanağı ile Açık Satışa sunuluyor...

Giresun Dereli'de afetzedeler için yapılan konutlarda sona gelindi!

Giresun'da 22 Ağustos tarihinde meydana gelen selden en çok etkilenen Dereli'de afetzedeler için konut yapım çalışmalarında sona gelindi...

Eğribel Tüneli 2022 yılında tamamlanacak!

Giresun-Dereli-Şebinkarahisar devlet yolu üzerinde yapımı süren Eğribel Tüneli'nin 2022 yılında tamamlanması planalnıyor.

Giresun Dereli'de konut ve iş yerlerinin inşaatı hız kesmiyor!

Giresun'da 22 Ağustos 2020'de yaşanan sel felaketinde büyük hasar gören Dereli'de ticari hayat büyük ölçüde normale döndü.

Giresun Dereli'deki iş yeri ve konut inşaatlarında son durum ne?

Giresun Dereli ve Doğankent'te inşa edilen konutlar hakkında bilgi veren AK Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk inşaatların 14 Haziran 2021'de bitirilmesinin planlandığını belirtti. 

Giresun Dereli'de konut inşası için temel kazı çalışmaları başladı!

Giresun Dereli'de sel felaketi sonrasında büyük zarar gören vatandaşlar için inşa edilecek iş yerleri ve konutların inşası için temel kazı çalışmaları başladı. 

Giresun Dereli'de inşa edilen konutlar Haziran'da teslim edilecek!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, 22 Ağustos'ta selden etkilenen Dereli vatandaşları için inşa edilen evlerin Haziran ayında hak sahiplerine teslim edileceğini açıkladı. 

Giresun Dereli'deki çalışmalar çalışmalar masaya yatırıldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, 22 Ağustos tarihinde meydana gelen selden etkilenen Giresun'da değerlendirme toplantısına katıldı.

Giresun Dereli'de 144 konut inşa edilecek!

Giresun'da 22 Ağustos'ta etkili olan sağanak nedeniyle yaşanan selde 19 bina yıkılmış 361 yapı ise hasar görmüştü. Bölgede afetzedeler için inşa edilecek 144 konut için inşaat çalışmaları başladı. 

Giresun TOKİ konut inşaatı başladı!

TOKİ; Giresun Dereli'de sel felaketinden büyük zarar gören vatandaşlar için konut inşaat çalışmalarına başladı.

Giresun Dereli'deki hasarlı yapıların yıkımı tamamlandı!

Giresun'un Dereli ilçesinde 22 Ağustos’ta meydana gelen sel ve heyelandan ağır hasar gören ve kentsel dönüşüm kapsamındaki ilçe merkezindeki bütün binaların yıkımı yapıldı. Dereli'nin en kısa sürede inşasına başlanıp, önümüzdeki yıl Haziran ayında hak sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

Giresun Dereli'de yıkım çalışmaları tamamlandı!

Giresun'un Dereli ilçesinde 22 Ağustos tarihinde yaşanan selde zarar gören ve riskli olduğu değerlendirilen yapıların yıkımı tamamlandı.

Dereli'de darp edilen kepçe operatörleri: 'Bizden izinsiz yıkım yapılamaz' diyerek saldırdılar!

Giresun Dereli'deki sel felaketinden sonra bölgede yıkım yaparken saldırıya uğrayan kepçe operatörleri ifadelerinde yaşadıklarını anlattı

Giresun Dereli'de yıkım çalışmaları tam gaz!

Giresun'da 22 Ağustos tarihinde meydana gelen selde büyük zarar gören Dereli'de yıkım çalışmaları hız kesmeden sürüyor...

giresun dereli toki evleri Haberi

giresun dereli toki evleri

Giresun Dereli'de Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından hayata geçirilen 2 adet daire açık satış yöntemiyle satışa sunuluyor. Projede 15 bin 250 TL peşinatla konut sahibi olunabiliyor. 


Giresun Dereli TOKİ başvuru tarihleri!

Başvuru ve satış işlemlerinin T.C Ziraat Bankası A.Ş'nin Temerküz şube Dereli şubesi aracılığıyla yürütüldüğü TOKİ Giresun Dereli Evleri başvuruları için son gün 30 Eylül 2015. 


TOKİ Giresun Dereli satış fiyatları 101 bin 668 TL'den başlıyor, 123 bin 471 TL'ye kadar ulaşıyor. Dairleeirn 3+1 olarak tasarlandığı projede 120 ay vade fırsatı sağlanıyor. 


Satış duyurusu için