Graniser koleksiyonları

Graniser koleksiyonları

Dekorasyonda fark yaratan ürünlere imza atan Graniser Seramik, Madison serisi ile yaşam alanları ve banyo dekorasyonuna rahatlık hissi uyandıran bir tasarım anlayışını yansıtıyor.

Hamdi Alkan Hatay'da Kurtuluş Müzesi açıyor!

Hamdi Alkan, doğum yeri Hatay’da, 1939 sonrası temalı Kurtuluş Müzesi açmaya hazırlanuyor. Alkan, 30 yıldır biriktirdiği koleksiyonları bağışladı...

Graniser Seramik 1 milyar TL ciroya koşuyor!

Seramik karo üreticisi Graniser Seramik, 240 milyon TL ciroyla sektörün önde gelen oyuncularından biri. Graniser Seramik şu sıralar 1 milyar TL ciroya koşuyor.

Graniser, şirket avında!

Graniser Seramik hem yurtiçinde hem de yurtdışında birer şirket satın almaya hazırlanıyor. Adı açıklanmayan seramik üreticisi yerli şirket, yaygın bir mağaza ağına sahip.

İşte İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth'in mal varlığı!

İngiliz parlamentosu, Kraliçe 2. Elizabeth'in yıllık gelirini artırmayı düşünüyor. İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth’in liderliğindeki kraliyet ailesinin serveti, bağlı şirketler, taşınmazlar, sanat koleksiyonları ve mücevherlerle birlikte 20 milyar sterlin.

Artstone duvar panelleri bahara hazırlanıyor!

Baharın trendlerini içeren Artstone duvar ve tavan koleksiyonları mekânlarda “yeşil”, “bronz”, “tropik” ve “sessiz” etkiler yaratmaya hazırlanıyor.

Kış duvarları Artstone koleksiyonundan iç mekanlara girdi!

Artstone duvar ve tavan koleksiyonları kışın mekânsal karakteristiğini belirliyor ve konutlarda, otellerde ve restoranlarda sıcaklık ve samimiyet sunuyor.

Septagram'dan doğal dokunun mekanlardaki eskimeyen temsilcisi: Eski Taş!

Septagram, temsilciliğini yaptığı Eski Taş firmasının yüksek kalite teknik özellikler ve doğal malzemelerle ürettiği dekoratif taş koleksiyonları ile iç ve dış mekanları doğal dokunun eşsiz atmosferiyle buluşturuyor...

Loda Mobilya Area Yemek Odası, evinize şıklık ve konfor katıyor!

Ev dekorasyonunda Loft stilini kendine özgü tasarımlarıyla yorumlayan Loda Mobilya, yeni koleksiyonları ile yaşam alanlarında farklılık yaratmaya devam ediyor.

Graniser Taxim ile vintage ahşap dokusu evlerinizde!

İnovatif tasarımlarıyla dekorasyon dünyasına özel seriler sunan Graniser Seramik, Taxim koleksiyonu ile yaşam alanlarına vintage ahşap dokusunu taşıyor. Taxim serisinin farklı dekorasyon tarzlarıyla uyumlu dört farklı renk seçeneği bulunuyor.

Yurtbay Seramik’ten tuğla koleksiyonu!

Desen, doku ve baskı çeşitliliği ile yaşam alanlarında son zamanların gözde duvar kaplaması, seramik. Yurtbay Seramik’in tuğla koleksiyonları ile dekorasyonun bu moda trendine dair yenilikleri keşfedin.

Porland'dan yeni Be Happy koleksiyonu!

Porland’ın mutlu evler mutlu insanlar mottosu ile her sezon yenilediği koleksiyonları arasına katılan ‘Be Happy’ yaz aylarına neşe ve mutluluk katacak..

Biev'de bayram kampanyası başlıyor!

Dünya çapında farklı tasarımcılarla oluşturulan özel koleksiyonları ve el işçiliği ile şekillendirilmiş mobilyaları ile öne çıkan Biev, “mobilya, avize ve ev tekstili” ürünlerinde alışveriş bayramı yaptırıyor.

Loda Mobilya yeni koleksiyonlarını alıcıyla buluşturuyor!

2000 yılından beri mobilya sektöründe farklılık yaratan Loda Mobilya'nın yeni koleksiyonları alıcıyla buluşuyor. Loda Mobilya yeni koleksiyonunda modern, konforlu ve fonksiyonelliği ön planda tutup, metal ve ahşabın göz alıcı uyumunu kullandı.

Graniser koleksiyonları

Graniser koleksiyonları Graniser koleksiyonları

Graniser Madison serisi, doğadan aldığı esintileri dekorasyona taşıyor. Dekorasyonda fark yaratan ürünlere imza atan Graniser Seramik, Madison serisi ile yaşam alanları ve banyo dekorasyonuna rahatlık hissi uyandıran bir tasarım anlayışını yansıtıyor. Bej, kahve, gri, beyaz renk ve rölyefli desenlerden oluşan Madison serisi, 30x60 ebadı  ve renk uyumu ile dekorasyonda özgün kompozisyonlar oluşturulmasına olanak sağlıyor.


Madison'dan esinlenildi

Graniser Seramik’in 30x60cm duvar ve 45x45cm yer karosu olarak  ürettiği Madison serisi, farklı büyüklüklere sahip mekanlara arzu edilen derinlik efektine yaratma imkanı da tanıyor. Gri ve beyaz renklerdeki rölyefler ise sonsuz tekrara dayalı asimetrik dalgalanma ile dekorasyona doğadan yumuşak çizgiler taşıyor.


Madison serisini tasarlarken Kuzey Amerika'nın en yeşil şehri Madison'un doğasından ve ılıman ikliminden esinlediklerini belirten Graniser Seramik yetkilileri, koleksiyonun yer aldıkları uluslararası fuarlarda ses getirdiğini...