Hacı Ali Taylan kimdir

Hacı Ali Taylan kimdir

Konutta, mobilya ve beyaz eşyada sağlanan katma değer vergisi ve özel tüketim vergisi indirimlerinden faydalanmak için son 10 günlük sürece girildi. Türkiye Tüm Emlak Müşavirleri Federasyonu Başkanı Hacı Ali Taylan, konu ile ilgili açıklamada bulundu.

Hacı Ali Taylan: Konut kredi faizleri düşmeli!

Türkıye Tüm Emlak Müşavirleri Federasyonu Başkanı Hacı Ali Taylan yaptığı açıklamada piyasanın biraz daha hareketlenmesi için bankaların konut kredi faizlerini düşürmesi gerektiğini söyledi.

Dolarını bozduran gayrimenkul alıyor!

Türkiye Tüm Emlak Müşavirleri Federasyonu Başkanı Taylan, "İnsanlar dolarlarını yoğun şekilde bozduruyor. Bozdurulan dolarla gayrimenkule yatırım yapıyorlar" dedi.

Emlak sektöründe 'ayakçılık' bitecek!

Emlakçılık sektörünün her önüne gelenin yaptığı iş olmaktan çıkacağını belirtenTEMFED Başkanı Taylan," 'Ayakçının' ortadan kalktığı, çok ciddi ceza ve yaptırımların geldiği bir yıl olacak." dedi.

Emlak piyasasına yeni düzenleme geliyor!

Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci: "Nisanın sonu itibarıyla emlak piyasasına yönelik düzenlemeyi hayata geçireceğiz. Yönetmeliği referandum sonrasında kamuoyu görüşüne açmayı planlıyoruz" dedi.

Ankara'da gayrimenkul satışları beklentinin üstünde!

Türkiye Tüm Emlak Müşavirleri Federasyonu (TEMFED) Başkanı Hacı Ali Taylan, Ankara'da gayrimenkul satışlarının 2016 yılı için beklentilerinin üzerinde olacağını belirterek, "Piyasada her hangi bir sıkıntı yok'' dedi.

Ankara'da yeni konut piyasasındaki canlanma dikkat çekti!

Satış rakamlarını HT Ankara'ya değerlendiren Ankara Tüm Emlakçılar Odası, Türkiye Emlak Müşavirleri Federasyonu (TEMFED) Genel Başkanı Hacı Ali Taylan, 2015 satış rakamlarının 2014 yılına oranla daha başarılı olduğunu kaydetti.

Ankara'da öğrenciler kalacakları evi satın alıyor!

Her yıl binlerce öğrencinin aktığı başkentte yepyeni bir trend başladı. Öğrenciler artık kalacakları evi kiralamıyor, satın alıyor. Konut kredisiyle alman bu evlerde aileler evden taşınma, sıkıntı olduğunda çıkarmaların önüne geçmiş oluyorlar.

Hacı Ali Taylan: Bütün kazançların sebebi gayrimenkul!

Ankara Tüm Emlakçılar Odası Başkanı Hacı Ali Taylan emlak sektörünün hiç bir zaman değer kaybetmeyeceğini belirtti. Taylan, "30 yıldır oda başkanlığının yanı sıra emlakçılık yapıyorum." dedi.

Emlakçılar Trabzon'da toplantı yaptı!

Türkiye Emlak Müşavirleri Federasyonu Genel Başkanı (TEMFED) Hacı Ali Taylan, Türkiye'nin inşaat sektörü alanında çok iyi bir çıkış yakaladığını belirtti..

Türkiye inşaat sektöründe iyi bir çıkış yakaladı!

TEMFED Hacı Ali Taylan, Türkiye'nin inşaat sektörü alanında çok iyi bir çıkış yakaladığını belirterek, "Bir kere Türkiye uçuyor. Türkiye inşaatta daha 50 sene uçacak, bunu unutmayın" dedi.

Ali Taylan kimdir?

Türkiye Emlak Müşavirleri Federasyonu (TEMFED) Genel Başkanı Ali Taylan, Avrupa Emlakçılar Birliği (EPAG) Türkiye temsilciliği görevini sürdürmektedir. Peki Ali Taylan kimdir? İşte Hacı Ali Taylan'ın biyografisi...

Doğtaş yurt içinde 180, Kelebek 150 mağaza açacak!

Doğtaş Kelebek Mobilya Grubu CEO'su Hacı Ali Doğan, ''Yıl sonunda yurt içinde Doğtaş 180, Kelebek ise 150 mağazaya ulaşacağız'' diyor.

Gayrimenkul sektöründeki fiyat artışı emlakçı ve alıcıyı mağdur ediyor!

Türkiye Tüm Emlak Müşavirleri Federasyonu Başkanı Hacı Ali Taylan yaptığı açıklamada "Mal sahipleri ve müteahhitler sürekli fiyat artırımına gidiyorlar. Anlaşma yapılan fiyat üzerinden pazarlık bozuluyor. Bu durum hem emlakçıyı hem de alıcıyı mağdur ediyor." diye konuştu.

Aydın'da 429 yıllık cami yeniden ibadete açıldı!

Aydın'da 429 yıllık Hacı Ali Ağa Camisi yenileme çalışmalarının ardından yeniden ibadete açıldı. Açılışa Buharkent İlçe Müftüsü Mehmet Karatuğ katıldı...

Aydın'daki Hacı Ali Ağa Camisi'nin restorasyonu tamamlandı!

Aydın'ın Karacasu ilçesinde bulunan 429 yıllık Hacı Ali Ağa Camisi, gerçekleştirilen restorasyon çalışmalarının ardından ibadete açıldı.

Konut satışlarının Eylül'de iki katına çıkmasını bekliyoruz!

Türkiye Tüm Emlak Müşavirleri Federasyonu Başkanı Hacı Ali Taylan yaptığı açıklamada konut satışlarının Eylül'de Ağustos'a göre iki katına çıkmasını beklediklerini söyledi.

Konutta vergi indirimi için son 10 gün!

Konutta, mobilya ve beyaz eşyada sağlanan katma değer vergisi ve özel tüketim vergisi indirimlerinden faydalanmak için son 10 günlük sürece girildi. Türkiye Tüm Emlak Müşavirleri Federasyonu Başkanı Hacı Ali Taylan, konu ile ilgili açıklamada bulundu.

Hacı Ali Taylan: Konut kredi faizleri düşmeli!

Türkıye Tüm Emlak Müşavirleri Federasyonu Başkanı Hacı Ali Taylan yaptığı açıklamada piyasanın biraz daha hareketlenmesi için bankaların konut kredi faizlerini düşürmesi gerektiğini söyledi.

Düzce Hacı Ali Bey Residence satılık!

Toplam 300 daireden meydana gelen Düzce Hacı Ali Bey Residence satılık daire fiyatları 89 bin TL'den başlıyor. Proje 17 katlı üç, 4 katlı iki blok şeklinde yükseliyor.

Suev İnşaat Rezidans Hacı Ali Bey fiyat!

Suev İnşaat Rezidans Hacı Ali Bey projesi 7 bin metrekare alanda inşa ediliyor. 17 katlı üç, 4 katlı iki blok şeklinde yükselen Suev İnşaat Rezidans Hacı Ali Bey fiyat 89 bin TL'den başlıyor.

Residence Hacı Ali Bey fiyatları!

Düzce Residence Hacı Ali Bey projesi toplam 300 daireden meydana geliyor. 30 bin TL peşinatla kira getirili daire fırsatının sunulduğu Residence Hacı Ali Bey fiyatları 89 bin TL'den başlıyor.

Düzce Residence Hacı Ali Bey fiyat!

Düzce Residence Hacı Ali Bey fiyat listesi 89 bin TL'den başlıyor. Suev İnşaat'ın projesi Residence Hacı Ali Bey'de 24 ay vade farksız ödeme imkanı sunuluyor...

Hacı Ali Taylan: KDV düzenlemesi yeni projeleri hızlandırdı!

Emlakçılar Odası Başkanı Hacı Ali Taylan, Ankara'daki emlak piyasasını değerlendirdi. KDV düzenlemesinin yeni projeleri hızlandırdığını belirten Taylan, arz ve talep dengesinin en iyi şekilde Ankara'da işlendiğini söyledi.

2017 gayrimenkul sektörüne iyi gelecek!

Türkiye Tüm Emlak Müşavirleri Federasyonu (TEMFED) Başkanı Hacı Ali Taylan, "2017'nin gayrimenkul sektörü açısından iyi geçeceğini, konut talebinin yüksek olacağını düşünüyoruz." dedi.

Hacı Ali Taylan kimdir Haberi

Hacı Ali Taylan kimdir

İndirimlerin ciddi fayda sağladığını ancak sektörün 2019 yılında teşviklere ihtiyacı olduğunu söyleyen Türkiye Tüm Emlak Müşavirleri Federasyonu Başkanı Hacı Ali Taylan, onutta gerçek değerden satış uygulamasına geçilmesi için çalışma yapıldığını ifade etti.

Hürriyet Gazetesi'nde yer alan habere göre Taylan, "Bu indirimleri 2-3 ayda bir uzatmak yerine, yüzde 4'ten 3'e inen tapu harcı oranının kalıcı olarak yüzde 1'e çekilmesini talep ediyoruz. Vergi ve harç indirimlerinin kalıcı hale getirilmesi piyasa için doğru olacaktır. Sektörde durgunluğa izin vermeyelim, bu indirimlerin etkisini öldürmeyelim. Bu kapsamda kentsel dönüşüm için harç muafiyeti getirilmesi de önemli" açıklamasında bulundu.

Sektörde peşin satışların hareketli olduğunu kaydeden Taylan, "Buna karşın alt ve orta gelir grubu gayrimenkul alamıyor. Onlar krediyle alıyor ancak konut kredilerinin sübvanse edilmesi gerekiyor. Böyle dönemler gayrimenkul almak için...