HalkBank İmar Barışı Konut Kredisi

HalkBank İmar Barışı Konut Kredisi

İmar Barışının sona ermesine çok kısa bir süre kaldı. Yapı kayıt belgesi bedeli için peşinatı bulunmayan vatandaşlara hangi bankalar İmar Barışı Konut Kredisi kullandırıyor?

Kamu bankaları imar barışı ödemelerini hafta sonunda da alacak!

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank imar barışı ödemelerinde yoğunluk yaşanmaması için hafta sonunda da açık kalacak...

Düşük faizli imar barışı kredisi veren bankalar!

Ziraat Bankası, HalkBank ve VakıfBank imar barışından faydalanmak isteyip finansal desteğe ihtiyaç duyan vatandaşlara yüzde 1.33’den başlayan faiz oranları ile imar barışı kredisi kullandırıyor...

Kamu bankaları imar barışı ödemelerini hafta sonu da alacak!

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank, hafta sonunda da imar barışı ödemelerini hafta sonu da alacak.

Üç kamu bankası hafta sonu da imar barışı ödemelerini alacak!

Üç kamu bankası, imar barışı başvurularına ilişkin ortak bir açıklama yayınladı. Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank hafta sonu da imar barışı ödemelerini alacak.

Yüzde 1,33 faizli imar barışı kredisi kullandıran bankalar!

Ziraat Bankası, HalkBank ve VakıfBank kampanyalı imar barışı kredi ürünleri kapsamında yüzde 1,33 faiz oranları kredi kullandırıyor....

İmar barışı kredi kampanyası devam ediyor mu?

Başvuruların resmen uzadığı açıklanan İmar Barışı için Ziraat Bankası, HalkBank ve VakıfBank indirimli faiz oranlarıyla İmar barışı kredisi kullandırmaya devam ediyor.

Bankalar hala düşük faizli imar barışı kredisi veriyor mu?

Yaklaşık 13 milyon yapıyı yakından ilgilendiren İmar Barışı için Ziraat Bankası, HalkBank ve VakıfBank düşük faizli kredi kampanyasıyla İmar Barışı Kredisi kullandırmaya devam ediyor...

İndirimli imar barışı kredisi veren bankalar!

Yaklaşık 13 milyon yapıyı yakından ilgilendiren İmar Barışı için Ziraat Bankası, HalkBank ve VakıfBank düşük faizli kredi kampanyasıyla İmar Barışı Kredisi kullandırmaya devam ediyor. Kamu Bankalarının uyguladığı indirimli İmar Barışı Kredisinin detaylarını Kredi Pazarı araştırdı.

3 bankadan düşük faizli imar barışı kredisi!

13 milyon ruhsatsız ve kaçak yapıyı ilgilendiren imar barışı kapsamında kredi başvuruları başladı. Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank; ‘Yapı Kayıt Belgesi’ alacaklar için kredi faiz oranlarında indirime gitti.

Ümit Peçe'den imar barışı uyarısı!

Rize'li hukukçu Ümit Peçe, imar barışı uyarısında bulundu. Peçe, ''İmar barışı çok büyük bir fırsat ancak yasa çok hızlı ve detaylıca düşünülmeden gündeme getirildi'' şeklinde konuştu.

Karabağlar'da imar barışı konuşuldu!

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, bakanlık tarafından riskli alan ilan edilen mahallerin muhtarlarıyla bir araya geldi, imar barışı başta olmak üzere kentsel dönüşüm ve diğer önemli konularda bilgi alışverişi yaptılar. 

İmar barışı hakkında tüm merak edilenler!

13 milyon kaçak ve ruhsatsız yapıyı ilgilendiren imar barışı ile ilgili hala birçok kişinin aklında soru işaretleri var. İmar barışı hakkında tüm merak edilenleri sizler için araştırdık...

İndirimli imar barışı kredisinin detayları!

Yaklaşık 13 milyon yapıyı yakından ilgilendiren İmar Barışı için Ziraat Bankası, HalkBank ve VakıfBank indirimli kredi faizi kampanyasıyla imar barışı kredisi kullandırmaya başladı. 

HalkBank İmar Barışı Konut Kredisi

HalkBank İmar Barışı Konut Kredisi HalkBank İmar Barışı Konut Kredisi

31 Aralık 2017 tarihinden öncesinde yapılmış imara aykırı yapıları kapsayan İmar Barışında sonlara yaklaşılıyor. İmar Barışından yararlanmak isteyen vatandaşların 15 Hazirana kadar başvuruda bulunması ve yapı kayıt bedelini de 30 Hazirana kadar yatırması gerekiyor. Yapı kayıt belgesi bedeli konutlar için yüzde 3, ticari kullanımlı yapılar için yüzde 5 olarak uygulanıyor.

İmar Barışı için taksitlendirme yapılmıyor. Yapı kayıt belgesi için peşinatı bulunmayan ya da ek finansa ihtiyaç duyan vatandaş için bankalar İmar Barışı konut kredisi kullandırıyor. İmar barışının ilk duyurulduğu dönemde kamu bankaları Ziraat Bankası, HalkBank ve VakıfBank ortak yüzde 1,33’den başlayan faizlerle imar barışı kredisi kullandırdı. Fakat bu kampanya şu an uygulanmıyor. Söz konusu faiz oranını sadece Ziraat Bankası kullandırmaya devam ediyor.

Kredi Pazarı imar barışı konut kredisi kullandıran bankaları ve faiz...