Hasanoğlu İnşaat suudi ortak

Hasanoğlu İnşaat suudi ortak

Hasanoğlu İnşaat, geleceğin teknolojilerini, estetik ve fonksiyonellik ile birleştirerek ‘Kalite ve Güven’ in ön planda olduğu yapılar inşa etmek hedefiyle yola çıkmıştır.

Banu Evleri'nde 0,99 vade fırsatı!

Hasanoğlu İnşaat imzasıyla yükselen Banu Evleri projesinde Ziraat Katılım Bankası’nın finansman oranlarında indirim fırsatı bulunuyor. Projede daireler 0,99 vade oranı ve 180 aya varan vade seçeneği ile satılıyor.

Banu Evleri'nde faiz oranı 0.99'a indi!

Hasanoğlu İnşaat tarafından inşa edilen Banu Evleri projesinde Vakıf Katılım ve Ziraat Katılım Bankası’nın finansman oranlarında indirim kampanyası sunuluyor. Proje kapsamında daireler 0,99 vade oranı ile satılıyor. 

Banu Evleri'nde 0,99 konut finansmanı ile hemen teslim daireler!

Hasanoğlu İnşaat tarafından hayata geçirilen Banu Evleri projesinde Ziraat Katılım Bankası’nın finansman oranlarında indirim kampanyası sunuluyor. Proje kapsamında daireler 0,99 vade oranı ve 180 aya varan vade olanağı ile satılıyor.

Hasanoğlu 7'nci İnşaat ve Konut Konferansı'na katıldı!

İnşaat sektöründe 25 yıllık tecrübesiyle yenilikçi projelere imza atan Hasanoğlu Şirketler Grubu, 15 Ocak 2019 Salı günü Sheraton Grand Ataşehir’de düzenlenen 7. İnşaat ve Konut Konferansı’na katıldı.

Hasanoğlu Şirketler Grubu 7'nci İnşaat ve Konut Konferansı'nda yerini alacak!

Hasanoğlu Şirketler Grubu, 15 Ocak 2019 tarihinde Sheraton Grand Ataşehir’de düzenlenecek olan 7. İnşaat ve Konut Konferansı’nda sektörün liderleri ve basın mensupları ile buluşacak. 

Hasanoğlu İnşaat'tan 4 yeni proje geliyor!

Hasanoğlu Şirketler Grubu, Banu Evleri Ispartakule 2 projesinin anahtar teslimlerine başlarken 2019 yılında da dört farklı projeyi hayata geçirecek. 

Haluk Hasanoğlu: 2019 gayrimenkulde yatırım yılı olacak!

Hasanoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Haluk Hasanoğlu, inşaat ve gayrimenkul sektörüne ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Hasanoğlu, 2019'un sektör açısından yatırım yılı olacağını söyledi.

Yabancıya konut satışı rekor üstüne rekor kırıyor!

Hasanoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Haluk Hasanoğlu, Türkiye İstatistik Kurumu'nun (TÜİK) açıkladığı 2018 Eylül ayı konut satış istatistiklerini değerlendirdi...

Vatandaşlığın kolaylaşması yabancı yatırımcıyı Türkiye'ye çekti!

Hasanoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hasanoğlu, “Türkiye’de taşınmaz mal edimi yoluyla vatandaşlık kazanılması için öngörülen tutar geçtiğimiz günlerde 1 milyon dolardan 250 bin dolara düşürüldü. Bu durum yabancı yatırımcıları ülkemize çekmeye başladı” dedi.

Hasanoğlu İnşaat’ın Türkiye için kazanç vakti kampanya stokları tükendi!

Hasanoğlu İnşaat 2 projesi ile destek verdiği ‘Türkiye için kazanç vakti’ kampanyasına dahil olan tüm dairelerini sattı.

Yabancıya konut satışında yüzde 50’lik bir artış yaşanacak!

Hasanoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Haluk Hasanoğlu, Ağustos ayı konut satış istatistikleri ile bugünkü Resmi Gazete'de yer alan karar ile konut alana vatandaşlıkta 250 bin dolara indirilen limiti yorumladı.

Hasanoğlu İnşaat’tan Türkiye için kazanç vakti kampanyasına destek!

Hasanoğlu İnşaat, BANU EVLERİ Ispartakule 2 ve BANU EVLERİ Ispartakule 3 projeleri ile konutta başlatılan Türkiye için kazanç vakti kampanyasına katılıyor.

Bilal Başıbüyük, Hasanoğlu İnşaat Satış ve Pazarlama Müdürü oldu!

Bilal Başıbüyük, Hasanoğlu İnşaat Satış ve Pazarlama Müdürü oldu. Başıbüyük, önümüzdeki süreçte şirketin hedefleri doğrultusunda satış ve pazarlama stratejileri geliştirilmesine ilişkin çalışmalara öncülük edecek...

Hasanoğlu İnşaat suudi ortak

Hasanoğlu İnşaat suudi ortak Hasanoğlu İnşaat suudi ortak

Gayrimenkul ve İnşaat sektörünün önde gelen isimlerinden biri olan Hasanoğlu İnşaat; kamu projeleri ve markalı konut projeleri geliştirme çalışmalarında  bulunmaktadır. 


Kurulduğu ilk yıllardan günümüze kadar, kamu alanında ve özel sektörde başarıyla sonuçlandırdığı her projesinde gücüne güç katan Hasanoğlu İnşaat, projelerindeki yenilikçi yaklaşımı ve kullanmış olduğu ileri teknoloji ile sektöründe öncü olmayı her zaman başarmıştır. 


2000’li yılların başlarında ise, Ar- Ge çalışmaları ve yatırımları sonucu ‘’Banu Evleri’’ Markasına hayat veren Hasanoğlu İnşaat; markalı konut sektörünün örnek firmalarından biri olmuştur. Adeta Bahçeşehir’in simgesi haline gelen ve markanın bölgedeki ilk projesi olma özelliği taşıyan Banu Evleri Bahçeşehir ile bölgenin değerine değer katmıştır. Devam eden süreçte Banu Evleri Ispartakule 1, Banu Evleri Ispartakule 2 ve Banu Evleri Ispartakule 3 Projeleri ile markalı konut sektöründe Aile Odaklı yatırımları ile...