İbrahim Özbek kimdir

İbrahim Özbek kimdir

Üçüncü havaalanı, üçüncü köprü gibi büyük projelerin geçiş noktasında olan Arnavutköy’de son 1 yılda arsa fiyatları yüzde 50 artış gösterdi. Bölgenin yüksek getiri potansiyeli, şimdi yabancı yatırımcıların radarında.

İbrahim Özbek: Kocasinan nefes alacak!

Büyük Birlik Partisi (BBP) Kocasinan Belediye Başkan Adayı İbrahim Özbek, Kocasinan için şık ve güzel projeler düşündüklerini ifade ederek, bu projeler ile nefes alan, modern bir Kocasinan ortaya çıkacağını kaydetti...

İbrahim Kemal Tosun kimdir?

Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Kemal Tosun kimdir? İbrahim Kemal Tosun daha öcne nerelerde görev yaptı? İşte İbrahim Kemal Tosun'un biyografisi...

İbrahim Güler kimdir?

İbrahim Güler, 2019 yılı yerel seçimlerinde Ak Parti'den Hatay Belediye Başkan Adayı olarak gösterildi. Peki, İbrahim Güler kimdir? İbrahim Güler, hangi işlere imza attı?

Halil İbrahim Aşgın kimdir?

Halil İbrahim Aşgın, 2019 yerel seçimlerinde AK Parti Çorum Belediye Başkan Adayı olarak açıklandı. Peki, Halil İbrahim Aşgın kimdir?

Uğur İbrahim Altay kimdir?

Uğur İbrahim Altay, 2019 yerel seçimlerinde AKP'nin Konya Büyükşehir Belediye Başkan adayı oldu. Peki, Uğur İbrahim Altay kimdir? Uğur İbrahim Altay bugüne kadar hangi işlere görev aldı?

İbrahim Ulusoy kimdir?

İbrahim Ulusoy'un 2019 yerel seçimlerinde AKP'den Avcılar İlçe Belediye Başkan Adayı olarak açıklanması bekleniyor. Peki, İbrahim Ulusoy kimdir? İbrahim Ulusoy hangi alanda çalışıyor?

İbrahim Maasfeh kimdir?

Akzirve Gayrimenkul Yatırım ile Türkiye'de inşa sektöründe yatırımlarına devam eden İbrahim Maasfeh kimdir?

Arnavutköy'den arsa alırken dikkat edilecek 5 nokta!

Arnavutköy’ün yapımı devam eden 3. Havalimanı ve 3. Köprü gibi projelerle cazibesini her geçen gün artırdığını belirten Uzman Arsa Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Özbek, bölgeden arsa alacaklara 5 önemli tavsiyede bulundu.

İbrahim Bodur kimdir?

Kale Grubu'nun kurucusu ve onursal başkanı olan İbrahim Bodur hayatını kaybetti. Peki, İbrahim Bodur kimdir?

İbrahim Ümit Seğmen kimdir?

TSKB GYO Yönetim Kurulu toplantısında, Kurumsal Yönetim Komitesi'nin önerisi çerçevesinde Bağımsız Yönetim Kurulu Üye adayları arasında yer alan İbrahim Ümit Seğmen kimdir?

İbrahim Hakkı Erkan kimdir?

İbrahim Hakkı Erkan, İMO Konya Şube Başkanı oldu. Peki, İbrahim Hakkı Erkan kimdir? İbrahim Hakkı Erkan, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? İşte İbrahim Hakkı Erkan..

Halil İbrahim Alpaslan kimdir?

22 Şubat 2016 tarihinde Türk Mühendisler ve Mimarlar Odaları Birliği seçimleri yapıldı. İzmir Mimarlar Odası yeni başkanı Halil İbrahim Alpaslan oldu. Peki Halil İbrahim Alpaslan kimdir? Halil İbrahim Alpaslan bugüne kadar hangi görevlerde bulundu?

İbrahim Süha Güçsav kimdir?

Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın Yönetim Kurulu Başkanı ve Murahhas Azası İbrahim Süha Güçsav oldu. Peki, İbrahim Süha Güçsav kimdir? İbrahim Süha Güçsav, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? İşte İbrahim Süha Güçsav...

Baran Demir kimdir?

İbrahim Polat Holgin CEO'su Baran Demir kimdir? Baran Demir, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Baran Demir, ne zamandan beri İbrahim Polat Holding bünyesinde hizmet veriyor? İşte Baran Demir...

İbrahim Özbek kimdir

İbrahim Özbek kimdir İbrahim Özbek kimdir

İstanbul’da yatırımcıların yeni gözdesi olan Arnavutköy’de, arsa fiyatları yükseliyor. Hızla değerlenen bölgeden arsa sahibi olmak isteyenler için Uzman Arsa 100 bin TL’nin altında başlayan fiyatlarla fırsatlar sunuyor.


Arnavutköy’ün önemli projelerle birlikte İstanbul’un en yeni ve dördüncü büyük ilçesi konumuna geldiğine dikkat çeken Uzman Arsa Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Özbek, bölgeye yabancı yatırımcıların da ilgi göstermeye başladığını belirtti. İbrahim Özbek Arnavutköy’den bugün alınacak bir metrekarelik bir arsanın bile yarın çok değerli bir yatırıma dönüşeceğini ifade ederek, bölgeyle özellikle Suudi Arabistan, Lübnan, Katar ve Kuveyt’ten yabancı yatırımcıların ilgilendiğini aktardı. Uzman Arsa olarak bölgede küçük ve büyük tüm yatırımcılar için fırsatlar sunabildiklerini belirten Özbek, faiz derdine girmeden yatırımlarını değerlendirmek isteyenler için 100 bin TL’nin altından başlayan fiyatlarla kârlı fırsatlar sunabildiklerini bildirdi.
Haber Yeni Şafak...